MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Załamana-mechanik mówi że lepiej dać samochód na złom

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-02-19 13:03:18 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

veerek

Post #2 Ocena: 0

2010-02-19 15:18:08 (14 lat temu)

veerek

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 12-01-2010

Skąd: manchester

az sie podlamalam czytajac Wasze posty :( bo ja wlasnie musze kupic tanie(czytaj stare) autko. Na dodatek naprawde ciezko jest takie znalezc! Ogloszen setki ale wszystkie albo nieaktualne, albo auto okazuje sie zupelnym szrotem :(
a z Mechanikam biednie u nas ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2010-02-19 15:59:26 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

znowu-ciupek

Post #4 Ocena: 0

2010-02-19 16:11:13 (14 lat temu)

znowu-ciupek

Posty: 4642

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 19-02-2010

Skąd: hove

Cytat:

2010-02-19 15:18:08, veerek napisał(a):
az sie podlamalam czytajac Wasze posty :( bo ja wlasnie musze kupic tanie(czytaj stare) autko. Na dodatek naprawde ciezko jest takie znalezc! Ogloszen setki ale wszystkie albo nieaktualne, albo auto okazuje sie zupelnym szrotem :(
a z Mechanikam biednie u nas ;)
Ja kupuje tylko stare auta(ostatnie dwa to pietnastolatki).
Kieruje sie tylko dwoma zasadami-nie kupuje aut ktore czesto sie psuja,nie kupuje aut ktorych nie potrafie sam naprawic (poza elektronikom bo o tym nie mam pojecia bladego)...
Dlatego od 4 lat tylko stare japonce a konkretnie Toyoty.Dopoki nie stac mnie na zakup nowki sztuki za gotowke tak juz pozostanie.;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2010-02-19 19:22:40 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-02-19 19:26:55 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camell

Post #7 Ocena: 0

2010-02-19 22:37:47 (14 lat temu)

camell

Posty: 61

Mężczyzna

Z nami od: 23-04-2008

Skąd: Huddersfield

Dusia jak chcesz to zajżyj na http://severyn-service.co.uk/ to jest mechanik w Huddersfield ( wiem że to trochę daleko od ciebie, pewnie ok 30 mill ) ale gość jest niesamowity i naprawdę tani, czasem sam się dziwię jak on przy takich cenach za swoją pracę jeszcze egzystuje.
Może, zadzwoń do niego i pogadaj.

Wciąż szukam drugiego końca tęczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

dunia29

Post #8 Ocena: 0

2010-02-19 23:31:02 (14 lat temu)

dunia29

Posty: 328

Kobieta

Z nami od: 14-11-2007

Skąd: Manchester

Dziękuję wszystkim za dobre rady.Problem jest w tym że ja nie mogę tym samochodem poruszac się bo nie mam MOT.Inny mechanik widział liste co mi wypisali w serwisie gdzie robiłam MOT(serwis polecony przez uzytkownika Mojej wyspy) i stwierdził że ten machanik który robił mi Mot musiał mnie bardzo nie lubic bo czepiał się szczegółów że nie mam chlapaczy lub że spryskiwacz na szyby nie działa.Druga sprawa zastanawia mnie że miałam ten sam problem z lampą i kierownicą rok wczesniej gdy robiłam Mot i zastanawiam sie czy ten mechanik naprawił te usterki że teraz kolejny przegląd i ta sama wada wyskakuje.
Mam dużo nie jasnych odpowiedzi ale tez wiem że ten mechanik przesadził z sumą naprawy.Dałam do niego samochód bo wczesniej naprawiał mi hamulce i wyszło u drugiego mechanika że zrobił nie tak jak trzeba ,więc zareklamowałam je i przyznał mi racje dlatego będąc na warsztacie dałam mu liste z poprzedniego MOTU i poprosiłam o rachunek gdybym chciała to naprawic.
Mój brat jest Mechanikiem i twierdzi ze nie mam poważnych rzeczy do roboty i nic z tych rzeczy nie zagraza w bezpieczenstwie podczas jazdy ale suma którą podał mi mechanik zaskoczyła mnie o 100 %.W poniedziałek odbiore samochód a pózniej to juz nie wiem.Wiem że nie moze stac na ulicy bo co miesiac mam pobierane za ubezpieczenie a tez wiem ze szkoda samochodu ,bo dopiero w pazdzierniku skonczy 10 lat.Jak ja nie zdołam go wyratowac zebym mogła nim dalej jezdzic to bede zmuszona wystawic Go na ebay ale staram się tego uniknąc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer SkypeNumer gadu-gadu

Kamilxxxx

Post #9 Ocena: 0

2017-08-29 07:36:48 (7 lat temu)

Kamilxxxx

Posty: 2

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 21-06-2017

Skąd: Londyn

Wszystko zależy jaki jest stan auta bo przy 20 letnich pojazdach i potrzebujesz je normalnie do jazdy np do pracy, to nie warto wykonywać napraw przerastających cenę za jaką można go sprzedać.

Uwaga moderatora: Spamer bez refleksu...(11+1)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: +1

2017-08-29 08:32:05 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,