MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Gdzie sie wybrac na bank holiday z rodzinka

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mala24

Post #1 Ocena: 0

2011-03-24 18:13:04 (3 lata temu)

mala24

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

wlasnie wiem Dwunasty ze moze i byloby cos lepszego tylko chce tam gdzie jest cywilizacja jakas bo mnie za widokami to nie ciagnie.szukalam troszke ale wszedzie te widoki pokazuja jakie to one piekne.a mnie chodzi o polaczenie tych widokow i czegos gdzie mozna normalnie zjesc w restauracji,polazic po normalnych sklepach a nie charity shopach.bo co ja bede zwiedzac z niemowlakiem?w 35 tyg ciazy pol cornwalii pieszo przemierzylam teraz chce odpoczac ale w miescie z morzem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

konto usunięte

Post #2 Ocena: 0

2011-03-24 18:33:35 (3 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Cytat:

2011-03-24 18:13:04, mala24 napisał(a):
wlasnie wiem Dwunasty ze moze i byloby cos lepszego tylko chce tam gdzie jest cywilizacja jakas bo mnie za widokami to nie ciagnie.szukalam troszke ale wszedzie te widoki pokazuja jakie to one piekne.a mnie chodzi o polaczenie tych widokow i czegos gdzie mozna normalnie zjesc w restauracji,polazic po normalnych sklepach a nie charity shopach.bo co ja bede zwiedzac z niemowlakiem?w 35 tyg ciazy pol cornwalii pieszo przemierzylam teraz chce odpoczac ale w miescie z morzem.

Blackpool teraz jest typowym miastem studentow na imprezy.Ogolnie jeden dzien za malo zeby zaliczyc atrakcje.Plaza mozna posiedziec odpoczac.Jest muzeum figur woskowych,male oceanarium,karuzele do wyboru itd.Mi sie podobalo i moglabym zostac na dluzej.Bylismy wtedy z 3 miesciecznym synkiem caly dzien.Wracalismy tylko do auta na posilek:-D malego ,bo strasznie wialo.Bardzo tani parking za 8 godz jak dobrze pamietam placilismy 6f.

Do góry stronyOffline

BusDriverUK

Post #3 Ocena: 0

2011-03-25 18:01:24 (3 lata temu)

BusDriverUK

Mężczyzna

Z nami od: 25-03-2011

Spróbuj Chester w takim razie, piękne historyczne miasteczko i sklepów mnóstwo. :)

Do góry stronyOffline

marcinb

Post #4 Ocena: 0

2011-03-25 18:20:18 (3 lata temu)

marcinb

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Mala,

Project Eden. A reszte dnia w Newquay albo St Austell czy gdzie masz ochote. A sam Project Eden po prostu rewelacja.
Wlasnie wrocilem z Kornwalii i jestem pod wrazeniem PE. Nieprawdopodone przedsiewziecie. Warte tych 16GBP za wejscie. W biokopule Tropikalnej temperatura ok 35 stopni i wilgotnosc jakies 90%. W Srodziemnomorskiej da sie wytrzymac bez problemow. Jesli o mnie chodzi to w Tropiku siedzialbym chyba od wejscia do wyjscia. Moje marzenie? Zrobic tam urodzinowa impreze!

http://en.wikipedia.org/wiki/Eden_Project

Tutaj link do kilku zdjec z Eden'u: link
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer gadu-gadu

mala24

Post #5 Ocena: 0

2011-03-25 18:51:57 (3 lata temu)

mala24

Kobieta

Z nami od: 12-01-2009

dzieki Marcin ale jak juz pisalam bylam w cornwalii w zeszle lato.zwiedzilam cala lacznie z malymi wioskami.w tym co piszesz nie bylam przejezdzalam tylko,mielismy isc ale maz mnie troche w pole wyprowadzil i po 10 km pieszo (35tydz ciazy) juz mi sie nie chcialo.ale polecam.na pewno tam wroce.

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #6 Ocena: 0

2011-03-25 19:02:31 (3 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Cos podobnego do eden project jest w Leeds.napewno mniejszych rozmiarow,ale styl przyblizony.
http://www.roundhaypark.org.uk/tropical-world-leeds/index.html

Do góry stronyOffline

marcinb

Post #7 Ocena: 0

2011-03-25 19:12:09 (3 lata temu)

marcinb

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Cytat:

2011-03-25 19:02:31, edzia78 napisał(a):
Cos podobnego do eden project jest w Leeds.napewno mniejszych rozmiarow,ale styl przyblizony.

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer gadu-gadu

konto usunięte

Post #8 Ocena: 0

2011-07-30 18:11:17 (3 lata temu)

konto usunięte

Konto usunięte

hej dobrze ze jest taki temat bo nie musze zaczynac od nowa
zna ktos jeszce jakies miejsca dla rodzin? np zoo (nie safari park bo top znam) albo faj ne miasteczka oprocz tych ktore byly wymienione? cale lancashire

Do góry stronyOffline

kampinos

Post #9 Ocena: 0

2011-07-30 19:11:03 (3 lata temu)

kampinos

Mężczyzna

Z nami od: 06-03-2011

Thorpe Park.....

Do góry stronyOffline

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041