MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Karta ARGOS.

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

goya26

Post #1 Ocena: 0

2008-06-19 20:00:33 (6 lat temu)

goya26

Z nami od: 11-01-2007

mam pytanie czy ktoś korzystał może z karty ARGOS, chce sobie taką wyrobić ale nie bardzo rozumiem 2 stronicową informacje o " ewentualnych" kosztach :) może ktoś kto korzysta z takowej karty napisać na jakich zasadach spłaca sie tą kartę.jesli ma sie plan Buy Now Pay Later . z góry dziękuje.:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goskauk

Post #2 Ocena: 0

2008-06-19 20:27:05 (6 lat temu)

goskauk

Kobieta

Z nami od: 05-02-2008

Nie mam karty argos ale to tak samo dziala jak karta kredytowa.Kupujesz teraz splacasz pozniej i jak nie splacisz na czas to dobijaja procenty.:-D
pit-y,benefity itp.

Do góry stronyOffline

Numer Skype

myszka102

Post #3 Ocena: 0

2009-10-25 16:02:46 (5 lat temu)

myszka102

Kobieta

Z nami od: 28-10-2007

ja mam inne pytanie. otoz wyrobilam ta karte jakis czas temu. zrobilam zakupy. i przyszedl balans. wypisalam blankiet poszlam na poczte zaplacic czesc kwoty a tu niespodzianka na moim koncie! direct debit i widnieje pociagnieta kwota minimalna na statement. zaskoczylo mnie to. dotychczasowe karty sklepowe kredytowe ktore mialam to przychodzil balans, wypiywalam kwitek zawsze powyzej kwoty minimalnej albo wszystko splacone i nikt mi nic z konta dodatkowo nie pociagal? moglby ktos mi wyjasnic zasade dzialania tej karty? a co by bylo jakbym splacila caly balans? tez mi z konta pociagneli pieniadze? i czy tzn. ze jak pociagaja to minimalna kwote sobie to niekoniecznie musze dodatkowo wplacac pieniadze wypisujac kwitek? pogubilam sie. mialam karte mothercare i w lloydsie i zupelnie inaczej splata wyglada.

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

Superlover

Post #4 Ocena: 0

2009-10-25 16:13:16 (5 lat temu)

Superlover

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 21-03-2009

Wynika z tego że wyrabiając kartę poprosiłaś o założenie direct debitu na minimalną kwotę. Dopóki nie zadzwonisz i nie powiesz że już tego nie chcesz, dd będzie działał regularnie co miesiąc.

Na twoim miejscu raczej nie likwidowałbym bo dd daje ci pewność że zawsze masz w terminie wpłaconą minimalną kwotę. A jak chcesz wpłacić więcej zawsze możesz to zrobić. Ale jak uważasz.
(alternatywnie możesz zlikwidować dd w banku)
Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość zostanie świnią :)

Do góry stronyOffline

Strona WWW

myszka102

Post #5 Ocena: 0

2009-10-25 16:20:28 (5 lat temu)

myszka102

Kobieta

dzieki. masz racje. likwidowac w sumie nie ma sensu. minimalna kwota to 3F wiec ok. tylko zdziwilo mnie to bo wczesniej nigdy tak nie mialam. a doplacic zawsze moge tym kwitkiem.:-D

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

littleflower

Post #6 Ocena: 0

2009-10-25 16:23:37 (5 lat temu)

littleflower

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Myszka przy wyrabianiu karty musialas wyrazic zgode na DD, teraz nie musisz sama splacac jak nie chcesz, chyba ze dodatkowo, jak splacisz caly wziety kredyt to nic ci z konta brac nie beda ,
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

myszka102

Post #7 Ocena: 0

2009-10-25 16:28:49 (5 lat temu)

myszka102

Kobieta

a tak pytanie z podobnej beczki. wiecie czy idzie ustawic direct debit w lloydsie na karte kredytowa przez konto internetowe? patrzylam tez jak tu robic przelew na karte kredytowa uzywajac konta internetowego ale chyba nie da rady bo nie widze tak zadnej opcji?! zawsze maszerowalam do banku z kwitkiem ale teraz niedlugo urodze i nie bede miala czasu na maszerowanie do banku.

Do góry stronyOffline

Numer gadu-gadu

Superlover

Post #8 Ocena: 0

2009-10-25 16:45:49 (5 lat temu)

Superlover

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 21-03-2009

Sama nie możesz zrobić direct debitu. Tylko beneficjent może - zadzwoń.

Samodzielnie możesz zrobić standing order który działa podobnie, a na dodatek możesz modyfikować kwotę itd.

Co do przelewu na kartę argosa czy karte kredytową to dane są zawsze ma odwrocie statementu

w moim banku (barclays) mają dane wielu firm więc nawet jak nie znasz numeru konta itd. wpisujesz np. lloyds credit card, search, i ci znajduje

alternatywnie dzwonisz na numer podany na karcie i tam masz opcję zapłaty

[ Ostatnio edytowany przez: Superlover 25-10-2009 16:50 ]

Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość zostanie świnią :)

Do góry stronyOffline

Strona WWW

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2009-10-25 16:48:13 (5 lat temu)

Richmond

Kobieta

Moderator

Z nami od: 06-02-2007

Na wyciagu powinnas miec napisane jak zaplacic i tam wsrod kilku opcji masz numer konta na ktory robisz przelew i jako reference podaje sie zwykle numer karty kredytowej.

Jesli chcesz ustawic DD to mozesz zadzwonic do wystawcy karty, zeby przyslali Ci formularz DD. Nie wydaje mi sie, zeby w LLoyds dalo sie ustawic DD przez konto internetowe, ale moge sie mylic.

Do góry stronyOffline

KazimierzStasze

Post #10 Ocena: 0

2010-09-25 03:46:04 (4 lata temu)

KazimierzStaszewski

Mężczyzna

Z nami od: 25-09-2010

Mam pytania do osób, które aplikowały o przyznanie karty Argos przez internet. Czy ktoś może mnie uświadomić, jak przebiega weryfikacja z ich strony? Podałem dane, gdzie mieszkałem - dobra, ale jak oni to sprawdzają? Podałem adres i telefon do firmy, podałem dane mojego banku - to rozumiem, że mogą łatwo sprawdzić.

Ile trwa taki proces weryfikacji i jak to wygląda później? Towar przyjeżdża z umową, czy umowa przychodzi wcześniej, a dopiero potem to, co zamówiłem?

Do góry stronyOffline

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

£15.95 za 31.5 kg Anglia-Polska

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 12 350 25 40 Polska,
  • Fax: +44 (0)845 331 3041