MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Konsulat w manchester

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mrowkaKRIS

Post #1 Ocena: 0

2008-05-16 17:28:10 (16 lat temu)

mrowkaKRIS

Posty: 5

Kobieta

Z nami od: 08-05-2008

Witaj , konsulat znajduje sie na Picadili i łatwo go znaleźć.Można umówic sie na wizyte piszac maila ,okres oczekiwania jest ok tygodnia.Pozdrawiam.;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewaple

Post #2 Ocena: 0

2008-05-17 15:09:37 (16 lat temu)

ewaple

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

prosze o podanie dokladnego adresu konsulatu w Manchesterze, sprawa bardzo pilna z gory dziekuje i godz otwarcia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dkstudio

Post #3 Ocena: 0

2008-05-17 17:33:52 (16 lat temu)

dkstudio

Posty: 298

Mężczyzna

Z nami od: 22-01-2007

Skąd: Manchester

Wystarczy jak Poczytasz posty raptem wystarczy cofnąć się o 3:-]:-]:-]:-]
Pozaetatowy fotoreporter Krzysztof (orłoś)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

ewaple

Post #4 Ocena: 0

2008-05-18 14:05:56 (16 lat temu)

ewaple

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

poczytalam,poczytalam,wyslalam 2 maile na ten adres mailowy, nikt mi nie odpowiedzial,dzwonilam, nikt nie podnosi sluchawki.Po prostu musze tam jechac, jestem z poza Manchaster i nie mam pojecia gdzie jest to picadili.Przydalby mi sie dokladny adres a najlepiej post code.Nigdzie na internecie nie moge tego znalezc.Jezeli ktos mi moze pomoc, to prosze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

madziara81

Post #5 Ocena: 0

2008-05-18 14:15:45 (16 lat temu)

madziara81

Posty: 205

Kobieta

Z nami od: 18-06-2007

Skąd: Manchester

Rodwell Tower
111 Piccadilly MANCHESTER
M1 2HY

A jesli chodzi o kontakt na maila, to ja wysylalam chyba z 10 razy z i za kazdym razem wracal niedostrczony.
pozdrawiam
*17/01/2007* *11/01/2010*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ewaple

Post #6 Ocena: 0

2008-05-18 17:32:59 (16 lat temu)

ewaple

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 17-05-2008

Serdecznie dziekuje i pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2008-05-18 19:41:58 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominisia

Post #8 Ocena: 0

2008-05-18 21:08:22 (16 lat temu)

dominisia

Posty: 52

Kobieta

Z nami od: 14-01-2008

Skąd: Manchester

Ja także kilkakrotnie wysyłałam maila i niestety nie było odzewu. Dopiero kiedy podałam swoje dane wraz z adresem i numerem telefonu odpowiedź przyszła wręcz natychmiast!

No i po spotkaniu. Niestety z przykrością stwierdzam, że obsługa jest niemiła. Już na wejściu widząc te ich kwaśne miny odechciało mi się wszystkiego :-? Od razu przypomniały mi się urzędy w Polsce 8-) Nie mam ogólnie zastrzeżeń co do wykonywanej przez nich pracy natomiast wolałabym, aby do klienta podchodzili bardziej życzliwie.

[ Ostatnio edytowany przez: dominisia 20-05-2008 22:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

lybka1980

Post #9 Ocena: 0

2008-06-16 19:40:34 (16 lat temu)

lybka1980

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 16-06-2008

Skąd: Mansfield

Wczoraj napisalam meila do wicekonsula w Manchester z zapytaniem o paszport dla dziecka, oto jaka odpowiedz uzyskalam :)


Witam,

W celu uzyskania paszportu dla dziecka (paszport tymczasowy) należy złożyć:

1. skrócony lub zupełny odpis aktu urodzenia wydany przez polski Urząd Stanu Cywilnego lub w szczególnym przypadku dziecka do 1 roku brytyjski akt urodzenia w pełnym wypisie tj. tabela z danymi dziecka i rodziców oraz poprzedni paszport jeśli taki dziecko posiadało.

2. Dwie jednakowe fotografie o wymiarach 3,5x4,5 cm, wykonane w ciągu ostatnich 6 miesięcy na jednolitym jasnym tle, mające dobrą ostrość oraz pokazujące wyraźnie oczy i twarz z obu stron od wierzchołka głowy do górnej części barków, tak aby twarz zajmowała 70-80% fotografii; Fotografia ma przedstawiać osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami, patrzącą na wprost z otwartymi oczami, nieprzesłoniętymi włosami, z naturalnym wyrazem twarzy i zamkniętymi ustami

http://www.paszporty.mswia.gov.pl/portal/content/pdf/plakat_nowe_zdjecia_do_paszportu.pdf


3. Wypełniony kwestionariusz paszportowy (dostępny na miejscu).

4. Pisemną zgodę obojga rodziców na wystawienie dziecku paszportu (dotyczy to również ponownego wydania paszportu dla dziecka). Poświadczenie własnoręczności podpisu nie jest wymagane, jeżeli oboje rodzice stawią się przed konsulem celem podpisania zgody, legitymując się ważnymi paszportami lub dowodami osobistymi(druk dostępny na miejscu). Jeżeli wniosek o paszport dziecko składa się w obecności jednego rodziców podpis drugiego rodzica pod zgoda powinien być poświadczony przez notariusza (notary public), w przypadku cudzoziemców konieczne jest przedstawienie paszportu,

5. Akt małżeństwa, jeżeli rodzice małoletniego są małżeństwem. W przypadku gdy matka dziecka jest rozwódką konieczne jest przedstawienie odpowiednich dokumentów stwierdzających rozwód.

6. Dokument potwierdzający adres zamieszkania na terenie Wielkiej Brytanii, np. rachunek wysłany na Państwa nazwisko, potwierdzenie z banku itp.

Opłata za paszport dla dziecka wynosi:

15 GBP za paszport tymczasowy dla dziecka (do 5 roku życia).



Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu spotkania. Jest to możliwe:



1. drogą elektroniczną poprzez wysłanie maila na adres: <a href="mailto:manconsulate@hotmail.com" target="_new">manconsulate@hotmail.com</a>,

2. telefonicznie pod numerem telefonu 07892791382 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.15 - 17.00 (z wyłączeniem Bank Holiday, dni świątecznych oraz dni wolnych od pracy w Polsce).



Do ustalenia terminu spotkania konieczne jest podanie:

1. imienia, nazwiska, adresu i numeru kontaktowego osoby składającej wniosek paszportowy lub załatwiającej inną sprawę w Konsulacie;

2. rodzaju dokumentu paszportowego, o jaki będą Państwo aplikować ewentualnie rodzaju sprawy, jaką zamierzają Państwo załatwić.


[ Ostatnio edytowany przez: lybka1980 16-06-2008 19:45 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

lybka1980

Post #10 Ocena: 0

2008-06-28 23:28:44 (16 lat temu)

lybka1980

Posty: 12

Kobieta

Z nami od: 16-06-2008

Skąd: Mansfield

Bylam, wniosek zlozylam. Panie bardzo mile z checia udzielaly wszelkich informacji. Jedyny minus to to, ze musimy jechac tam jeszcze raz po odbior paszportu, chociaz niektorzy blednie twierdza, ze im konsulat przeslal dokument poczta.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,