MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Porady Kosmetyczki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 24 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 24 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

avon02

Post #1 Ocena: 0

2010-06-12 09:24:22 (14 lat temu)

avon02

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: Gdzieś na końcu świata.

Dobry filtr przeciwsłoneczny to taki, który chroni przed pełnym spektrum promieni UV (UVA i UVB) i nie ulega rozkładowi pod wpływem słońca (jest fotostabilny).
Ja ostatnio stosuję Iwostin:)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Vivienne

Post #2 Ocena: 0

2010-06-12 21:22:59 (14 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

Kupilam rok temu Super City Block (40spc) Clinique, ale okazal sie zbyt jasny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mil3nkaa

Post #3 Ocena: 0

2010-06-12 21:50:49 (14 lat temu)

mil3nkaa

Posty: 26

Kobieta

Z nami od: 12-06-2010

Skąd: Yeovil

Cytat:

2008-01-14 17:50, bellatre1 napisał(a):
Żurawina obecnie dobroczynne odkrycie dla skóry w Kosmetologi-jest wiecznie zielonym krzewem,rosnącym na torfowych glebach.Jej owoce,małe czerwone jagody o cierpkim smaku sa skutecznym przeciwutleniaczem,znanym jako remedium wzmacniające orgaizm człowieka.
Olej z tych roslin jest wspaniałym kosmetykiem dla cery reaktywnej i naczynkowej.
Zabieg OWOCOWY SEKRET jest dla skór wzmacniajacym ciennkie ścianki cery naczynkowej i wrazliwej na zmiany temperatur,reaktywnych...ale takze dla osób zestresowanych ,zmęczonych i niewłasciwie pielęgnujacych cere.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>bellatre1</i> 14-10-2008 23:28 ]





Czy dostane taki olejek gdzies w sklepie?;> Mam popekane naczynka na twarzy choc i nie tylko. Jak nie jestem opalona to strasznie to widac. Twarz robi sie czerwona <okropienstwo>:-|. Jesli nie ten olejek moze znasz jakies inne produkty do tego zaleczenia?? Bo domyslam sie wyleczyc do konca chyba sie tego nie da...? Hmm??:>

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

ewcia-d

Post #4 Ocena: 0

2010-06-12 23:29:37 (14 lat temu)

ewcia-d

Posty: 59

Kobieta

Z nami od: 02-05-2009

Skąd: hertford

dziewczyny, ja dopiero w UK znalazłam dla siebie produkty, w PL niestety mogłam używać tylko produktów dla dzieci. Śmieszne, bo mam 33 latek. Polecam wam produkty firmy Roc, cudowne. Ja używam antyaging, cera nigdy wcześniej nie była w tak świetnej kondycji. A zamiast pudrów i podkładów mineral foundation Loreala.

[ Ostatnio edytowany przez: ewcia-d 12-06-2010 23:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

avon02

Post #5 Ocena: 0

2010-06-14 08:29:10 (14 lat temu)

avon02

Posty: 246

Kobieta

Z nami od: 28-04-2010

Skąd: Gdzieś na końcu świata.

Cytat:

2010-06-12 21:50:49, mil3nkaa napisał(a):
Cytat:

2008-01-14 17:50, bellatre1 napisał(a):
Żurawina obecnie dobroczynne odkrycie dla skóry w Kosmetologi-jest wiecznie zielonym krzewem,rosnącym na torfowych glebach.Jej owoce,małe czerwone jagody o cierpkim smaku sa skutecznym przeciwutleniaczem,znanym jako remedium wzmacniające orgaizm człowieka.
Olej z tych roslin jest wspaniałym kosmetykiem dla cery reaktywnej i naczynkowej.
Zabieg OWOCOWY SEKRET jest dla skór wzmacniajacym ciennkie ścianki cery naczynkowej i wrazliwej na zmiany temperatur,reaktywnych...ale takze dla osób zestresowanych ,zmęczonych i niewłasciwie pielęgnujacych cere.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>bellatre1</i> 14-10-2008 23:28 ]





Czy dostane taki olejek gdzies w sklepie?;> Mam popekane naczynka na twarzy choc i nie tylko. Jak nie jestem opalona to strasznie to widac. Twarz robi sie czerwona <okropienstwo>:-|. Jesli nie ten olejek moze znasz jakies inne produkty do tego zaleczenia?? Bo domyslam sie wyleczyc do konca chyba sie tego nie da...? Hmm??:>



Kilka kosmetyków zawierających w swoim składzie wyciągi z żurawiny:

* Serum żurawinowe napinające (Norel)
* Krem żurawinowy rewitalizujący (Norel)
* Emulsja żurawinowa rozświetlająca pod oczy (Norel)
* Pomarańczowo-żurawinowy żel pod prysznic (Avon)
* Żurawinowo-jabłkowy płyn do kąpieli (Avon)
* Peeling Żurawinowy (dr Irena Eris)
* Żurawinowy Krem Przeciwzmarszczkowy do Masażu (dr Irena Eris)

Polecam również naturalne soki z żurawiny , herbatki i inne. Smaczne , zdrowe i skuteczne:)
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

mil3nkaa

Post #6 Ocena: 0

2010-06-14 10:45:43 (14 lat temu)

mil3nkaa

Posty: 26

Kobieta

Z nami od: 12-06-2010

Skąd: Yeovil

Cytat:

2010-06-14 08:29:10, avon02 napisał(a):
Kilka kosmetyków zawierających w swoim składzie wyciągi z żurawiny:

* Serum żurawinowe napinające (Norel)
* Krem żurawinowy rewitalizujący (Norel)
* Emulsja żurawinowa rozświetlająca pod oczy (Norel)
* Pomarańczowo-żurawinowy żel pod prysznic (Avon)
* Żurawinowo-jabłkowy płyn do kąpieli (Avon)
* Peeling Żurawinowy (dr Irena Eris)
* Żurawinowy Krem Przeciwzmarszczkowy do Masażu (dr Irena Eris)

Polecam również naturalne soki z żurawiny , herbatki i inne. Smaczne , zdrowe i skuteczne:)


Dziekuje za informacje tyle ze czy dostane gdzies ktores z tych produktow w Anglii? Jak tak to w jakim sklepie ??;>

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

mil3nkaa

Post #7 Ocena: 0

2010-06-14 10:47:50 (14 lat temu)

mil3nkaa

Posty: 26

Kobieta

Z nami od: 12-06-2010

Skąd: Yeovil

Cytat:

2010-06-14 08:29:10, avon02 napisał(a):



Kilka kosmetyków zawierających w swoim składzie wyciągi z żurawiny:

* Serum żurawinowe napinające (Norel)
* Krem żurawinowy rewitalizujący (Norel)
* Emulsja żurawinowa rozświetlająca pod oczy (Norel)
* Pomarańczowo-żurawinowy żel pod prysznic (Avon)
* Żurawinowo-jabłkowy płyn do kąpieli (Avon)
* Peeling Żurawinowy (dr Irena Eris)
* Żurawinowy Krem Przeciwzmarszczkowy do Masażu (dr Irena Eris)

Polecam również naturalne soki z żurawiny , herbatki i inne. Smaczne , zdrowe i skuteczne:)


Dziekuje za informacje;-) tyle ze czy kupie je gdzies w sklepie tutaj w Anglii ?? Jak tak to w jakim ? hmm;>

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

bellatre1

Post #8 Ocena: 0

2010-06-24 23:49:47 (14 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester


Cytat:

2010-06-12 21:50:49, mil3nkaa napisał(a):
Cytat:

2008-01-14 17:50, bellatre1 napisał(a):
Żurawina obecnie dobroczynne odkrycie dla skóry w Kosmetologi-jest wiecznie zielonym krzewem,rosnącym na torfowych glebach.Jej owoce,małe czerwone jagody o cierpkim smaku sa skutecznym przeciwutleniaczem,znanym jako remedium wzmacniające orgaizm człowieka.
Olej z tych roslin jest wspaniałym kosmetykiem dla cery reaktywnej i naczynkowej.
Zabieg OWOCOWY SEKRET jest dla skór wzmacniajacym ciennkie ścianki cery naczynkowej i wrazliwej na zmiany temperatur,reaktywnych...ale takze dla osób zestresowanych ,zmęczonych i niewłasciwie pielęgnujacych cere.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>bellatre1</i> 14-10-2008 23:28 ]





Czy dostane taki olejek gdzies w sklepie?;> Mam popekane naczynka na twarzy choc i nie tylko. Jak nie jestem opalona to strasznie to widac. Twarz robi sie czerwona <okropienstwo>:-|. Jesli nie ten olejek moze znasz jakies inne produkty do tego zaleczenia?? Bo domyslam sie wyleczyc do konca chyba sie tego nie da...? Hmm??:>



Olejek ten jest cennym surowcem a więc i nie tanim.Produkuje go Laboratorium kosmetyczno-farmaceutyczne Femi z Gdańska.


:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Ryszard1501

Post #9 Ocena: 0

2010-07-07 11:17:06 (14 lat temu)

Ryszard1501

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2010

Skąd: London

Ja do twojego rodzaju skory polecilabym Ci cos mocniejszego niz kremy i maseczki wzmacniajace. Jest to sposob na wzmocnienie skory, ale faktem jest ze wszystko to co mozesz dostac w sklepach jest zdecydowanie mniej skoncentrowane niz kosmetyki uzywane do zabiegow profesjonalnych. Nie wiem czy kiedykolwiek zastanawialas sie nas seria ultradzwiekow i mezoterapia beziglowa robione w celu dokladnego oczyszczenia i wtloczenia skoncetrowanych serum (dostosowane do kondycji i rodzaju skory), w glebsze warstwy skory. Po kilku zabiegach cera naprawde jest odmieniona. Jezeli chcesz poczytac wiecej o zabiegach profesjonalnych polecam strone beautyart.co.uk.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Ryszard1501

Post #10 Ocena: 0

2010-07-07 11:24:11 (14 lat temu)

Ryszard1501

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 29-05-2010

Skąd: London

Poza tym z tego co czytam co opisujesz "Mam popekane naczynka na twarzy choc i nie tylko. Jak nie jestem opalona to strasznie to widac. Twarz robi sie czerwona <okropienstwo>", to odrazu dam ci rade;skora naczynkowa nie nawidzi slonca i ciepla!!! Im wiecej sie opalasz i eksponujesz na sloncu bez dobrej ochrony w postaci filtrow tym gorzej. Unikaj slonca jak tylko mozesz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 24 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 23 | 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,