MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Porady Kosmetyczki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

Str 3 z 26

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Milusia

Post #1 Ocena: 0

2008-02-09 11:32:02 (16 lat temu)

Milusia

Posty: 1383

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Skąd: Greenhithe :)

To ja moze zapytam o paznokcie. Odkad pamietam mam problem z plytka paznokciowa i zeby bylo smieszniej tylko na kciukach. Dosc regularnie peka mi plytka z boku paznokcia mniej wiecej na polowie jej wysokosci. Jest to dosyc uciazliwe, bo dopoki nie odrosnie, musze bardzo uwazac, zeby nie zahaczyc i nie zerwac polowy paznokcia. Probowalam brac rozne tabletki wzmacniajace paznokcie, ale problem nawraca, wiesz moze jak moge rozwiazac ten problem???:-?

[ Ostatnio edytowany przez: Milusia 09-02-2010 14:32 ]

jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer Skype

lady2912

Post #2 Ocena: 0

2008-02-09 11:39:43 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

mam identyczny problem tylko ze z jednym paznokciem a nie z dwoma:)
staram sie jak najrzadziej pilowac go pilniczkiem i maluje odzywkami utwardzajacymi sally hansen. pomimo tego zawsze francol peknie i to w najmniej odpowiednim momencie
:-Y
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bellatre1

Post #3 Ocena: 0

2008-02-09 11:40:44 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Milusiu,
Czy przypadkiem Twoj problem nie jest spowodowany tz.tikiem,ciągłym pocieraniem tego miejsca drugim pazokciem? Może do osłabiać to miejsce.
prawdę mówiąc jedyna rada to stosowanie utwardzaczy do naturalnej płytki( nakłada sie go warstwe na warstwe przez 7 dni a nastepnie zmywa zmywaczem i... zaczynasz od początku warstwe na warstwe do zuzycia buteleczki) i oliwki do paznokci(codziennie) która porawi elastycznosc paznokci.
jednak mimo to co jakis czas kuracje nalezy ponawiać.
Służe pomocą....napisz o efektach..
:-):-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

bellatre1

Post #4 Ocena: 0

2008-02-09 11:43:00 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Lady,
Jeśli już pęknie w najmniej odpowiednim czasie nic innego nie pozostaje jak nałożyć tipsik z żelikiem lub akrylkiem.........oby wiecej nie pękał :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

lady2912

Post #5 Ocena: 0

2008-02-09 19:16:04 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

juz tak robilam:-] ale dziekuje za porade. widac taka ma paznokciowa natura:-]:-]
chcialam rowniez podziekowac za wczesniejszego posta. moze zafunduje sobie domowa kuracje relaksacyjna. pomoze czy nie, humor napewno mi sie poprawi:-]
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tygrysek78

Post #6 Ocena: 0

2008-02-11 00:05:50 (16 lat temu)

tygrysek78

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 30-12-2006

Skąd: Manchester

Witam, to może i ja poprosze o rade :)

Moim problemem są przebarwienia na twarzy, głównie czerwone po wyciskaniu :-Y Eh, jestem zła na siebie bo co jakiś czas sama sobie "zmasakruje" twarz a potem zostają przebarwienia na długie miesiące.... Jak skutecznie zwalczyć te przebarwienia i jak oduczyć się "wyciskania"??? Ja mam to chybe na tle nerwowym... ale co robić.....:-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #7 Ocena: 0

2008-02-11 01:56:02 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

mam ten sam problem co i Ty i wiesz,porady udzielił mi....stomatolog.Na serio.Gdy 2 tyg temu poszłam do stomatologa,on spojrzął mi na twarz i powiedział,że pije mało wody.Byłam bardzo zdziwiona,ale musze przyznac,że facet ma racje.Może wypijam szklanke dziennie,a tak to kawa,herbata i to wszystko.
Jesli nie pije sie duzo wody,skóra bardzo wolno goi się,jest taka zmęczona-jak kwiatek,którego sie nie podlewa.
Teraz staram sie pić 2-3 szklanki dziennie i juz widze efekty.Jesli cos tam wyduszę na czole-szybko goi się.Ale teraz to po prostu mam mało wyduszania.Normalnie,az dziwne,ze to stomatolog dał mi rade
A co na to nasza kosmetyczka?:_)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bellatre1

Post #8 Ocena: 0

2008-02-16 15:54:46 (16 lat temu)

bellatre1

Posty: 315

Kobieta

Z nami od: 10-01-2008

Skąd: Manchester

Woda pięknie oczyszcza nasz organizm więc pić należy ja stale .Zalecana dawka to ok 1.5 -2 litrow dziennie.
Można nosić przy sobie małą buteleczke w torebce i popijać robiac nawet zakupy.
Jeżeli chodzi o wyciskanie .....najlepiej pochować albo zakleić powiekszające lusterka hiihihhi
Powiem szcerze ,że im mniej dotykamy skórę(drapiemy ,wyciskmay) tym mniej mamy krostek i przebarwień.
Przebarwienia potrafią utrzymywać się do pół roku.
Sposób na pozbycie się przebarwień to kuracja kwasami owocowymi połączona z ampułkami rozjaśniającymi.
Nie ma kremów które szybko zikwidują ten problem,no chyba że jest on niewielki.Kremy na ogół zapobiegają powstawaniu i rozjasniają praebarwienia.
Azjatki uwielbiają jasną skórę więc w przeciwieństwie do nas nie opalają jej tylko rozjaśniją.Najlepsze składniki to lilia,Vit C,kwasy owocowe AHA I BHA.
Kuracja Kompleksem Kwasów owocowych są bardzo skuteczne.
Zabiegi są niedrogie ok. 25 F .Powtarzane są co tydzień od 5 nawet do 15 zabiegów(przy zaawansowanych problemach)
Kwasy świetne są także na trądzik i pozbycie się blizn po trądziku.
Zapraszam serdecznie.

Dziewczyny Wiosenne Postanowienie Pijemy Więcej Wody!!!!!!!!

Takie Holistyczne podejście do siebie samej pomoże na wielu poziomach naszego organizmu(piekna nawilżona skóra,jędrne ciało,oczyszczany organoizm z toksyn..):-)

[ Ostatnio edytowany przez: bellatre1 16-02-2008 16:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

tygrysek78

Post #9 Ocena: 0

2008-02-16 17:43:40 (16 lat temu)

tygrysek78

Posty: 128

Kobieta

Z nami od: 30-12-2006

Skąd: Manchester

Dziękuje za odpowiedź. Prosze mi napisać gdzie mieści się pani gabinet, jaka dzielnica, i czy jest otwarty w soboty, jeśli tak to w jakich godzinach? Niestety na tygodniu nie dysponuje wolnym czasem :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

anielka

Post #10 Ocena: 0

2008-02-16 18:43:58 (16 lat temu)

anielka

Posty: 1113

Kobieta

Z nami od: 13-08-2007

Skąd: Londyn/Hanwell

A co polecisz na pekajace naczynka krwionosne.
Jaki krem,zabieg,domowe sposoby?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 3 z 26 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 24 | 25 | 26 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,