MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Moze ktos by chcial takiego Goldenka?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marcheweczka

Post #1 Ocena: 0

2008-01-05 13:47 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

ja tez chce wiedziec gdzie.....
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

4ary

Post #2 Ocena: 0

2008-01-06 15:06 (16 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Pieski ladne tylko ze to jest jakas sciema lancuszkowa. Podaje link na ten temat http://www.atrapa.net/chains/goldeny.htm
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kati-kat

Post #3 Ocena: 0

2008-01-06 15:47 (16 lat temu)

kati-kat

Posty: 1207

Kobieta

Z nami od: 19-09-2007

Skąd: northampton

co to za debilizm...a ja juz prawie do mamy dzwonilam zeby sobie wszystkie wzieli...bo jak nie to je uspia!
always look forward.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #4 Ocena: 0

2008-01-06 16:00 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nikada

Post #5 Ocena: 0

2008-01-06 19:13 (16 lat temu)

nikada

Posty: 148

Kobieta

Z nami od: 28-10-2007

Skąd: bedfordshire

Cytat:

2008-01-05 11:37, mia33 napisał(a):

Moze ktos by chcial takiego Goldenka jak w zalaczniku za
darmo.Niestety sa do uspienia (wlasciciel nie jest w stanie ich zatrzymac), wiec moze ktos bylby zainteresowany? Kontakt: 515294956. Rozeslijcie prosze wsród znajomych;-)

HYMMMM Co raz wiecej chorych na glowe napada ta stronke a tyle w niej cennych informacji.Zazdroszcze autorce ogloszenia odwagi noi tupet chyba,ze to jakies dziecko to zrozumie.



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lady2912

Post #6 Ocena: 0

2008-01-06 19:47 (16 lat temu)

lady2912

Posty: 307

Kobieta

Z nami od: 29-11-2007

Skąd: Sutton Green

naprawde mi ulzylo. wcale sie nie zloszcze ze to sciema. ja sie ciesze ze to nie byla prawda!
chociaz w sumie to troche drazniace....
Cos, podobnie jak nic, moze zdarzyc sie wszedzie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Pluszowa

Post #7 Ocena: 0

2008-01-06 20:55 (16 lat temu)

Pluszowa

Posty: 1689

Kobieta

Z nami od: 13-02-2007

A może dziewczyna nie miała pojęcia, że to ściema - może sama dostała taki łańcuszek i chciała dobrze...

Z jednej strony, Związek nie może nakazać uśpienia psiaków, z drugiej jednak, jeśli suka urodziła dużo małych istnieje obawa, że nie wykarmi wszystkich, a w takim wypadku patrzy się tylko na zdrowie i dobro tych, które otrzymają rodowód. Resztę szczeniąt się usypia lub oddaje - rzadko kto będzie się bawił w sprzedawanie, kiedy ma kasę ze sprzedaży rodowodowych szczeniaków.
To przykre, ale wiele osób traktuje to tylko jako biznes.
No mercy for the weak _ No pity for the dying _ No tears for the slain

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

marcheweczka

Post #8 Ocena: 0

2008-01-06 21:41 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

fakt Pluszowa....moja mama ma trzy yorki...suczke,psa i ich szczeniaka...fakt,ze czym wiekszy pies tym wiecej szczeniat,ale np. utrzymanie 4 malych yorkow przez okres 2 pierwszych miesiecy,to koszt 1500zl,wiec prawie pieniazki za dwa pieski,ale uwazam,ze albo czlowiek kocha i chce sprzedac komus kto pokocha albo usypia...no chyba,ze pieski sa slabe...ja mialam 2 lata temu 15 szczeniat u mojej suki z czego 8 przezylo,w ciazy i sama w bloku dalam rade...trafily w dobre rece...jak ktos chce to potrafii
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

andziej5

Post #9 Ocena: 0

2008-01-06 22:31 (16 lat temu)

andziej5

Posty: 1

Z nami od: 06-01-2008

Zgadzam się marcheweczka A tak z drugiej strony właściciele powinni być karani za dopuszczanie do takich sytuacji. Albo się wie co to jest sterylizacja (lub zastrzyki sterylizujące czasowo) albo pozwala się by te słodkie maluchy zaraz po urodzeniu miała spotkać śmierć/porzucenie ( bo na oddanie w dobre ręce rzadko kiedy można liczyć). Smutne :-[
Jak można nie kochać zwierząt ? Przecież te maluszki chcą tylko by ktoś się nimi opiekował i czasem pogłaskał za uchem... A w zamian dają tyle miłości... Za spojrzenie szczęśliwego czworonoga można dać wszystko...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #10 Ocena: 0

2008-01-06 22:37 (16 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

tak,ale sa rozne sposoby,ja dalam ogloszenie do lokalnego radia,rozgadalam znajomym,do gazety i sie udalo,nawet te 15 bym oddala,teraz po 2 latach jak je zobaczylam(badz co badz moje byly) to wygladaja cudnie i maja kochane rodziny...troszke checi i sie zalatwi,ale teraz jak naprawde bedzie taka potrzeba zamiesic cos takiego ,to obawiam sie,ze wiekszosc pomysli,ze to znowu glupi zart....
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,