MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy ktos zna dobre sposoby na wyegzekowanie zarobionych pieniedzy ?

 

Postów: 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wkurzony

Post #1 Ocena: 0

2007-10-22 20:45 (17 lat temu)

wkurzony

Posty: 3

Z nami od: 22-10-2007

Mam wielki problem.Nie moge odzyskac zarobinych pieniedzy.Wstyd mowic ale moim bosem byl Polak.Od paru miesiecy krecil z czekami i zaczol bardzo przeciagac terminy rozliczen.Dlatego znalazlem sobie nawa prace.Niestety zostaly tam moje pieniadze za trzy tygodnie.Oczywiscie nie odbieral telefonu.Jesli ktos zna metody aby skutecznie odzyskac tego typu dlugi{mam na mysli metody prawne} bede bardzo wdzieczny.

[ Ostatnio edytowany przez: wkurzony 22-10-2007 20:48 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wujek_rav

Post #2 Ocena: 0

2007-10-23 13:18 (17 lat temu)

wujek_rav

Posty: 3

Z nami od: 15-10-2007

Zalezy jaka miales prace?? Legalna czy na tzw. czarno. Ale tu i tu znajduje rozwiazanie. I znow sie sprawdza utarte w Londynie powiedzonko, ze ,,Polak Polakowi wilkiem,, Pozdro
:-Y

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2007-10-24 22:35 (17 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wkurzony

Post #4 Ocena: 0

2007-10-28 18:08 (16 lat temu)

wkurzony

Posty: 3

Z nami od: 22-10-2007

Praca polegala na umowie ustnej ale wczesniej pracowalem u niego dluzszey czas jako self-employed (oczywiscie invoice-y i wplaty do banku mam).Mam liste wykonanych prac i swiadkow ,ze to robilem .Wiem ,ze firma zlecajaca dla niego robote ponad dwa miesiace temu wyplacila mu kase za moja robote .
Dzieki za odpowiedzi -jak ktos cos jeszcze wie to bede bardzo wdzieczny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nikada

Post #5 Ocena: 0

2007-10-29 00:16 (16 lat temu)

nikada

Posty: 148

Kobieta

Z nami od: 28-10-2007

Skąd: bedfordshire

OCZYWISCIE ZE MOZESZ ODZYSKAC WLASNE PIENIADZE
MAM WIELU ZNAJOMYCH KTORZY MIELI TAKIE SAME PROBLEMY
I WLASNIE IM POMOGLAM W TYM POPROSTU MOZE TO GLUPIE ALE TAK JAK MY TO ROBILISMY WYGLADALO NASTEPUJACO
DZWONILAM Z INNEGO NUMERU TELEFONU DO TAKIEGO CHAMA BO Z SZACUNKIEM SIE NIEMOZNA O TAKICH WYPOWIADAC I PRZEDSTAWIALAM TWARDO I Z ODWAGA O CO MICHODZI OCZYWISCIE MOWIAC ZE TA ROZMOWA JEST NAGRYWANA A JA DZWONIE Z FIRMY SCIAGAJACEJ DLUGII
NASTEPNIE JEZELI IGNOROWAL JECHALISMY DO DOMU TAKOWEGO BIZNESMENA A W TEDY MIAL JUZ TROCHE STRACHU I ODDAWAL PIENIADZE TYM BARDZIEJ ZE DALISMY MU DO ZROZUMIENIA ZE UTRACI SWOJE KONTRAKTY I ZLECENIA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krunschwitz

Post #6 Ocena: 0

2007-11-02 20:21 (16 lat temu)

krunschwitz

Posty: 6074

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2006

Skąd: trzeci kamień od Słońca

Bardzo dobra metoda na odzyskanie swoich pieniedzy jest skorzystanie s serwisu Money Claim Online.Wprawdzie kosztuje to 25£ ,ale oplate ta odzyskasz spowrotem od nieuczciwego pracodawcy razem z kwota ci nalezna.8-)
Życie jest krótkie. Praca jest dla tych, którzy nigdy życia nie zrozumieją. Bezczynność nie poniża człowieka. Kto umie patrzeć dobrze, ten ją odróżnia od lenistwa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,