MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Informacje na temat dzielnicy Tooting

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lider_

Post #1 Ocena: 0

2007-12-05 21:03 (16 lat temu)

Lider_

Posty: 12

Z nami od: 24-08-2007

Skąd: South London

Mysle ze wszyscy znaja okreslenie ' padaczka ' nie jest to zbyt skomplikowane. Jesli tam ci sie podoba to super, przeciez nie zabraniam ci tam mieszkac. To co napisalem to tylko moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac jesli ci sie nie podoba. Uwazam ze Mitcham to to samo co Tooting..... Jesli chodzi o mnie to mieszkam tam gdzie nie trzeba sie martwic ze jak wyjdziesz po zmroku to dostaniesz kose w plecy a widzialem takie akcje nie raz na Mitcham wiec zycze ci jak najlepiej.
Nie wiem tylko dlaczego napisalas ze na Tooting-u jest mnustwo Polakow.....a na Mitcham pewnie nie jest mniej ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

magba

Post #2 Ocena: 0

2007-12-08 12:15 (16 lat temu)

magba

Posty: 782

Kobieta

Z nami od: 27-06-2007

Skąd: SW18

Niestety nie moge przejść obojętnie obok tego tematu, gdyż od niedawna mieszkam na Tootingu w uliczce czystej , spokojnej i eleganckiej.Jest tu taka cisza że jak znajomi przychodzą to nie mogą uwieżyźć , że taki spokój jest tutaj. Ludzie uprzejmi dla siebie -sąsiedzi. A za parkingi przewaznie sie wszędzie płaci , a jak wiadomo na Tootingu bardzo dużo sklepów jest i metro, wszedzie blisko i trzeba płacic za postój. Mąż teraz wykupił parking i możemy stawac prawie na całym Tootingu za darmo, oczywiscie w odpowiednim zone.
A co do Polaków tą są dosłownie wszędzie czy to będzie Tooting , Wandsworth czy Micham jest ich naprawde duzo, ale mnie to nie przeszkadza mam swoich znajomych i trzymamy sie razem.A jak widomo każdy ma prawo przebywać w UK i w każdej dzielnicy.
Wyraziłam swoje zdnie i czy sie zgadzacie z nim czy nie to trudno , ale mieszkam na Tootingu i jestem bardziej zadowolona niż jak mieszkałam na Earlsfield,-niby taka spokojna dzielnica :-o
.........Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi...............

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,