MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wazne prosze przeczytaj

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 23 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

Str 23 z 25

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

karjo1

Post #1 Ocena: 0

2008-11-28 12:40:36 (15 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Torens, m.in. Adacymru zadala pare istotnych pytan. Tak naprawde wlasciwie po co jest ciagniety topik? Twoje wypowiedzi, delikatnie mowiac, sa oglonikowe, wymijajace.. Forumowicze nie pomoga, co najwyzej odsylaja do prawnikow, taka jest prawda.

I OT, stanislawski, Witek bardzo oglednie okreslil poziom twojej wypowiedzi. Pytania, ich forma, nijak sie maja do topiku. A zaprezentowana definicja "dzikiego kraju" pasuje do wiekszosci, Polski takze ;-).
Wykuruj sie chlopie po tym wypadku i odszkodowaniu od siebie, moze zaczniesz z sensem pisac.
Ups, mod zadzialal..

[ Ostatnio edytowany przez: karjo1 28-11-2008 12:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Webmaster

Post #2 Ocena: 0

2008-11-28 18:15:04 (15 lat temu)

Webmaster

Posty: 3343

Mężczyzna

Z nami od: 18-04-2003

Skąd: Yorkshire

Niestety, oprócz czytania ze zrozumieniem potrzebne jest jeszcze myślenie i analizowanie faktów. Jeśli w którymś zdaniu mojej wcześniejszej wypowiedzi jest jakaś nieścisłość albo zagadka na temat tego, co należy a czego nie należy pisać w tym wątku, proszę mnie skorygować.
Możesz pisać co chcesz i o czym chcesz jeśli piszesz na temat, nie obrażasz innych użytkowników i nie naruszasz regulaminu forum. Wracamy do tematu, kolejne posty nie związane z tematem będę kasował już bez uprzedzenia.
Nie odpowiedziano na Twój post? Zrób literówkę, zobaczysz ile osób się odezwie ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

SiwyZmc

Post #3 Ocena: 0

2008-11-28 18:25:24 (15 lat temu)

SiwyZmc

Posty: 1109

Mężczyzna

Z nami od: 06-02-2008

Skąd: Polska

temat zszedl na boczny tor przez jakies dziwne dewiacje kilku uzytkownikow...moze naprawde byscie zaczeli pomagac w sprawie a nie klasc sobie klody pod nogi?! typowe zachowanie ktore kazdy z nas tak mocno krytykuje.
Torens daj znac czy odzywales sie to uwagi??
do mnie odpisali ze nie sa za bardzo w temacie na co im mozesz tylko Ty odpowiedziec! (jesli nie napiszesz nic to znaczy ze cos sie dziwnego dzieje i Ty o tym nie mowisz nam!!!!)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

szkrabusia

Post #4 Ocena: 0

2008-11-28 18:33:16 (15 lat temu)

szkrabusia

Posty: 287

Kobieta

Z nami od: 18-09-2008

Skąd: Brighton

No to ja czekam na reportaż mam nadzieje że się uda go zrobić wówczas nam wszystkim się sprawa rozjaśni bo będzie to jakoś poukładane no i jak to w reportażu będą wypowiedzi innych osób zaangażowanych w tą sprawę.
Trzymam kciuki żeby się udało:-W

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

torens

Post #5 Ocena: 0

2008-11-28 19:39:34 (15 lat temu)

torens

Posty: 53

Mężczyzna

Z nami od: 16-05-2006

Skąd: London

Cytat:

2008-11-28 18:25:24, SiwyZmc napisał(a):
temat zszedl na boczny tor przez jakies dziwne dewiacje kilku uzytkownikow...moze naprawde byscie zaczeli pomagac w sprawie a nie klasc sobie klody pod nogi?! typowe zachowanie ktore kazdy z nas tak mocno krytykuje.
Torens daj znac czy odzywales sie to uwagi??
do mnie odpisali ze nie sa za bardzo w temacie na co im mozesz tylko Ty odpowiedziec! (jesli nie napiszesz nic to znaczy ze cos sie dziwnego dzieje i Ty o tym nie mowisz nam!!!!)


Pisalem do Uwagi jak narazie nie odpisali mi ale jestem tez w kontakcie z dziennikarzam TVN24 opisalem wszytsko i podalem link do bloga tam jest wiecej wyjasnione.
Jeszcze dzisiaj postaram sie tam dodac wszytsko co pisalem od samego poczatku bo mam kopie na komputerza. Daje ona wieksze swiatlo na wydarzenia z tamtego roku a czekam teraz na wyrok ostatn i tez na pewno umiszcze scan aby mozna bylo przeczytac oczywiscie bede musial ukryc Nazwiska bo tak mowi prawo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

ewamik

Post #6 Ocena: 0

2008-11-28 21:26:30 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

Brawo torens! trzymam kciuki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2008-11-28 21:53:10 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2008-11-28 18:25:24, SiwyZmc napisał(a):
temat zszedl na boczny tor przez jakies dziwne dewiacje kilku uzytkownikow...moze naprawde byscie zaczeli pomagac w sprawie a nie klasc sobie klody pod nogi?! typowe zachowanie ktore kazdy z nas tak mocno krytykuje.
Torens daj znac czy odzywales sie to uwagi??
do mnie odpisali ze nie sa za bardzo w temacie na co im mozesz tylko Ty odpowiedziec! (jesli nie napiszesz nic to znaczy ze cos sie dziwnego dzieje i Ty o tym nie mowisz nam!!!!)


Torens chce zainteresowac jak najwiecej ludzi swoja sytuacja, a to sie wiaze z pytaniami co do sprawy, jak sam napisal chcial zeby ludzie podawali watpliwosci i nawet zarzuty a on bedzie sie staral wyjasnic. I wlasnie tak sie dzieje, sa ludzie bardziej i mniej zainteresowani szczegolami sprawy, to nie jest koniecznie krytyka, a to ze ktos bez poznania faktow nie odrzuca wyroku sadow, to chyba tylko swiadczy o poszanowaniu prawa i sprawiedliwosci, a to nie jest chyba najgorsza wada jaka mozna miec. Statystycznie: ile procent spraw skonczylo sie blednym oskarzeniem? Chyba malo w porownaniu do poprawnych. I chociaz kazdy wyrok niepoprawny to tragednia ludzka, to jednak ludzie maja sklonnosc wiary w sady. Nawet Torens ma wiare w sady, bo chce sie do kolejnego sadu odwolywac. A jak juz powiedzialam, nasze pytania, niejasnosci, to nic w porownaniu do tego jaki trening da mu jego wlasny adwokat (bo on tez bedzie chcial wiedziec a nie miec tylko nadzieje ze wie) a juz nie powiem o tym jak bedzie atakowal przeciwnik. Jak to bylby moj przyjaciel, to ja nie klepalabym go po plecach pocieszjac ze dobrze bedzie, ja bym pomogla mu sprawe na najdrobniejsze elementy rozlozyc, zeby wiedziec ze nie ma zadnej luki, przez ktora moglaby sie przecisnac negatywna sugestia oskarzyciela. To jest dla mnie pojecie pomocy komus.

Torens, mowiles, ze miales dowody ze strony medycznej, ktorych sad nie chcial wysluchac. Miales jakiegos eksperta z tego zakresu medycyny co twoje dowody, ktory mial je przedstawic w sadzie? Jesli tak, to jakie sad wydal powody, zeby nie dopuscic ekspertyzy?

Czy pamietasz nazwisko sedziego ktory prowadzil sprawe, nie wiem czy miales zakaz podawania jego nazwiska do wiadomosci publicznej?



Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

torens

Post #8 Ocena: 0

2008-11-29 00:57:52 (15 lat temu)

torens

Posty: 53

Mężczyzna

Z nami od: 16-05-2006

Skąd: London

Wiem ze do odwolania trzeba sie dokladnie przygotowac i dlatego pisalem proszec o pomoc osoby ktore znaja prawo i medycyne.
Zeby powolac eksperta w sadzie gdzie była sprawa trzeba uzyskac zgode tego sadu a on odmowil.
Dalej idac dowody medyczne nie byly rozwazane jedynie alternatywne rozwiazania. Co do dowodow medycznych to czym wiecej czytam i przegladam dokumentacje tym wiecej ujawnia sie spraw o ktorych nie byla mowa wogole w sadzie ani przez zadnego eksperta.
Co wiecej po zakonczeniu sprawy zabrane byly czesc dokumentow i mimo ze mialem cala dokumentacje bo dostalem od prawnika to zadziwiajace ze one bardzo sie roznia.
Jeden dokument pisze jedno a drugi przeciwnie i nie wiem dlaczego dla mnie laika oznacza ze sa dokumenty ktore byly pokazane i ocenione a te co mowia inaczej nie byly ujawnione .
Fakt czarno na bialym dokumentacja

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer SkypeNumer gadu-gadu

ewamik

Post #9 Ocena: 0

2008-11-29 01:15:26 (15 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

To jest chore.Sąd nie zezwala na eksperta,na biegłego...jakby z góry było przesądzone,że dziecko trzeba odebrac i już.Są nie zezwala na powołanie świadków-cos tak pisałeś wcześniej.
Chore...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2008-11-29 01:30:00 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Sad nie moze zgadzac sie na powolanie eksperta zeby sie wypowiedziec w kazdej sugestii (a to co innego niz udokumentowane przez ekspertow w danej dziedzinie przypadki). Musza byc jakies wiarygodne przeslanki, chociaz nie wiem jakimi materialami probowano przedstawiac argumenty w tej sprawie. Logicznie myslac, gdyby sad kazda sugestie, czy propozycje probowal rozwazac (i oplacac eksperta) to zadna sprawa nie zakonczylaby sie, bo teoretycznie, jak jeden pomysl/wniosek nie sprawdzi to na ile takich wnioskow mozna pozwalac zeby byly dopuszczone? Wszystko zalezy od argumentu, co moze ekspert wniesc do sprawy; a nie na zasadzie powolajmy eksperta a moze od cos nowego wniesie, o czym jeszcze nikt nie pomyslal.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 23 z 25 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 | 25 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,