MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zachodni Londyn/morderstwo

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Zygmunt_Merytor

Post #1 Ocena: 0

2019-01-28 16:36:57 (5 lat temu)

Zygmunt_Merytoryczny

Posty: 1039

Mężczyzna

Z nami od: 15-03-2018

Skąd: Edinburgh

Polak zamordowany dzis w Londynie

https://www.standard.co.uk/news/crime/acton-murder-police-hunt-after-loud-scream-then-body-found-in-house-a4050421.html

Obrazek

A ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci - reszta mnie meczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2019-01-28 16:43:22 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jestem prawie pewien że ten zatrzymany 33 latek to nasz Rodak . Niestety często w dzielonych domach jest patologia i kłótnie. Mieszkałem kiedyś w takich pokojach . Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi za ścianą .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #3 Ocena: 0

2019-01-28 17:01:50 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Przyczyny patologii Wielim to najczęściej narkoryki i alkohol, a nie wspólna kuchnia czy łazienka

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2019-01-28 17:18:46 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Masz rację ale sam wiem jak jest na dzielonych domach . Mieszkałem kilka lat w różnych . Sam lubialem sobie poimprezowac , na szczęście nigdy nie dochodziło do spięć , no może oprócz jednej sytuacji , ale akurat to nie była moja wina i ogólnie dobrze dla kogoś ze pojawiłem się w dobrym miejscu o dobrym czasie . Nie mówię że wszędzie tak jest , ale dzielony dom to ryzyko . Co innego jak wynajmuje je grono znajomych a co innego jak zupełnie obcy ludzie . Loteria . Jak z sąsiadami w bloku tylko że tu masz osobne mieszkanie więc kontakt jest sporadyczny a co innego we wspólnym domu . Masz rację że alkohol i narkotyki to patologia ale jak pod jednym dachem zamieszka kilka obcych osób lubiących , to co weekend impreza , wiem jak jest ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-01-28 18:34:57 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Swój ciągnie do swojego. Ja też mieszkałam na pokoju i różni osobnicy się przewijali, ale normalni ludzie nie będą tolerować patologii w swoim otoczeniu i tacy ludzie mieli trzy dni na wyprowadzkę, zwrot depozytu i do widzenia. Owszem spory się zdarzają, ale na taki tle nie dochodzi do morderstw, inaczej dochodziłoby do nich w co drugim domu, hotelu czy akademiku. Co innego jak jest skupisko właśnie takiej patologii w jednym miejscu są ostre libacje, imprezy, pożyczanie pieniędzy, kłótnie o nie, ktoś nie pamięta, że się przespał z czyjąś panną po pijaku i wymieniać można jeszcze długo


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,