MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adammmmm

Post #1 Ocena: 0

2018-12-10 16:50:55 (5 lat temu)

Adammmmm

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2018

Skąd: Londyn

Witajcie!

Nie bede owijał w bawełnę złapali mnie kontrolerzy i dostałem 40 funtów kary. Nie zapłaciłem jej w terminie a teraz dostałem list "Notice of a home visit" Ogolnie to sie nie przejmuje bo to mieszkanie kolezanki, ktorej adres juz wykreslili bo powiedziala ze tu nie mieszkam a ja w Polsce siedze i w najbliższym czasie sie tam nie wybieram jednak nie ukrywam, że kiedyś chce. Wiec teraz jest 80 funtów a strasza ze jak sprawa pojdzie do sądu to jeszcze koszty rozprawy wiec pytanie do Was, myślicie, że bedą to egzekwować? W jaki sposob moga ode mnie ściągnąć pieniądze? Czy jeśli pracowalem w Anglii to moze to zejsc ze zwrotu podatku ktory moglem dostac? Jakie mogą byc tego ogolne konsekwencje?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2018-12-10 21:44:27 (5 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Dla £80 chcesz poswiecic most, ktory przyda sie Tobie by wrocic tutaj w przysalosci?
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2018-12-11 01:23:53 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Mogłeś podać inne dane . Pamiętam jak człowiek był młody , biedny i głupi to podawało się Zbigniew Brzęczyszczykiewicz albo Aleksander Kwaśniewski ... teraz będziesz w systemie , lepiej zapłacić ten mandat jak mają Twoje dane , nie wiadomo co się wydarzy w przyszłości

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,