MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Internet w mieszkaniu ,a zagrożenie pożarowe ?

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Djinnta

Post #1 Ocena: 0

2018-09-09 11:08:02 (6 lat temu)

Djinnta

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 09-09-2018

Skąd: londyn

Witam ,przychodze z nietypowym pytaniem.
Mianowicie wi fi w domu strasznie przerywa i landlord zgodził się ,żebym podpiął sie kablem ethernet do modemu ,który jest w pokoju piętro wyżej jeśli sobie owy kabel zakupie.
Więc kabel zakupiłem ,pociągnąłem go na piętro po czym zrobił awanturę ,że kable w mieszkaniu nie mogą przechodzić przez drzwi bo stwarza to zagrożenie pożarowe ,i że taki kabel to musi być wgl w obudowie tak jak kable elektryczne ,i jeśli to ktoś z councilu zobaczy to pozamiatane po czym przeniósł modem do siebie do pokoju ,i zaczął twierdzić że wszystkie wejścia w modemie są zajęte już przez jego telewizor konsole etc. Kabla przez drzwi nie puści (jego pokój jest obok) bo to zagrożenie pożarowe. obiecał że przepuści kabel przez ściane ,no ale jak juz nagle nie ma miejsca w modemie to po co ,a jak spytałem co mam teraz zrobić z 20M kablem ,który sam musiałem zakupić to stwierdził ,że...mam kabel *ROFL**ROFL**ROFL*
Czy to co mówi to jest wgl prawda czy już całkiem mu odbiło ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-09-09 11:46:48 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Przede wszystkim co masz w umowie ?

To może być tak jak byś miał samochód w cenie , ale jaki, Fiat 126P czy Porche ?

Może tylko Ci chciał zrobić przysługę ale się zastanowił i doszedł do wniosku że jak podłączysz się kablem to będziesz dużo tego używał co może mu nie odpowiada.

Praktycznie kabel od internetu nie stanowi zagrożenia ale się spotkałem z ludźmi co mają fobię na widok kabli.

Zmienić mieszkanie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Djinnta

Post #3 Ocena: 0

2018-09-09 12:02:10 (6 lat temu)

Djinnta

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 09-09-2018

Skąd: londyn

Umowy nie dostałem ,bo za wszelką cene mnie przekonywał ,że tutaj wszystko jest na gębe. Już sie naczytałem jaki głupi byłem ,i że umowa to podstawa ,ale jeśli chodzi o samo ogłoszenie to treścią było "super szybki internet 100mb/s w cenie" kopiuj/wklej. Pytam na przyszłość bo z idiotycznymi argumentami nie ma jak dyskutować ,a że kabel ethernel to prktycznie tak jakbym na usb ładował telefon 20 metrowym kablem
i słysząc o jakims pożarowym bhp sie poryłem...

szukam jużnowego ,chociaż nie ukrywam ,że mając ze sobą zwierzaka nie jest łatwo :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2018-09-10 18:24:04 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Jesli caly dom jest podnajmowany na pokoje, to w ramach zasad bezpieczenstwa ppoz. przejscia, korytarze maja byc drozne, drzwi zamykac i otwierac bez problemu. Lezace luzem kable beda utrudnieniem i moga byc przyczyna klopotow dla landlorda.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,