MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

30 godzin w nursery - kod

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Igorek2017

Post #1 Ocena: 0

2018-06-26 22:28:30 (6 lat temu)

Igorek2017

Posty: 23

Kobieta

Z nami od: 17-02-2017

Skąd: Lonyn

Witam wszystkich,

chciałam się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce bo Wy wiecie wszystko:)
Mój syn zaczyna 26go września przedszkole (na razie jest na liście 15 godzin darmwoych tygodniowo). Kwalifikujemy się do otrzymania 30 darmowych godzin, założyłam konto online na childcare service i aplikowałam o kod dla syna ale do dzisiaj go nie dostałam (nie ma tam żadnego kontaktu gdzie mogę zadzwonic/napisać/wyjaśnić sprawę a minęły już dwa tygodnie od aplikacji.

Syn 14go września będzie miał 3 latka i proszę powiedzcie mi czy ma ktoś dziecko, które miało 30 darmowych godzin w ale w termie (term) w którym powinno prawidłowo iść do przedszkola.

Moje dziecko powinn prawidłowo zacząć przedszkole od stycznia 2019 (z racji że jest urodzony we wrześniu) ale udało się dostać z listy rezerwowej i zacznie przedszkole zaraz po swoich trzecich urodzinach.

Stąd pytanie czy już od września dostaniemy te 30 godzin czy trzeba czekać aż do stycznia na kod aby mieć 30 godzin?

NIe dostaliśmy żadnej odpowiedzi ani pozytynej ani negatywnej i teraz się zastanawiam czy jeszcze przetwarzają nasz wniosek czy może coś innego....

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Magducha31

Post #2 Ocena: 0

2018-06-27 09:50:39 (6 lat temu)

Magducha31

Posty: 255

Kobieta

Z nami od: 05-12-2011

Skąd: st.albans

Hej, jak mysmy aplikowali o 30 godzin to system dopiero zaczynal dzialac I bylo tam sporo problemow, wiec ja kilka razy do nich dzwonilam, na pewno na stronie byl wtedy dostepny nr tel. Jak sie sprawa wyjasnila to wypelnialam dane po raz kolejny I kod dostalam w ciagu kilku minut, nie wiem czemu nic nie macie, czy dostales jakas wiadomosc od nich na koncie?Jesli nie to poszukaj nr zeby zadzwonic I wyjasnic,oni sa bardzo pomocni choc sie troche czeka na polaczenie. Moj syn urodzony koncem maja dostal 30 godz od wrzesnia wiec byc moze musisz czekac do stycznia, chyba ze sie cos zmienilo. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jotkadakotka

Post #3 Ocena: 0

2018-06-27 09:53:23 (6 lat temu)

jotkadakotka

Posty: 1703

Kobieta

Z nami od: 05-12-2008

Skąd: Poole

Ja uzywam system od prawie roku i ciagle sa jakies problem, wiec nie pomoge. Ale 'darmowe 30' godzin bedziesz miec dopiero od stycznia. Mam nadzieje, ze wiesz, ze te 30 godzin obejmuje tylko rok szkolny, nie cale 12 miesiecy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,