MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ubezpieczenie samochodu / prawo jazdy

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MegaCrun

Post #1 Ocena: 0

2018-06-02 18:59:42 (6 lat temu)

MegaCrun

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 02-06-2018

Skąd: Ely

Witam
mam pytanie odnośnie ubezpieczenia samochodu razem z bratem kupilismy samochod i chcemy go teraz ubezpieczyc. Dostalismy namiar od znajomego na osobę ktora pomaga w znalezieniu jak najlepszej oferty. Mamy pewnien problem, aby ubezpieczenie bylo o polowe nizsze musimy zmienic prawko z pl na uk w ciagu 3 dni od zawarcia umowy. Wszystko bylo by spoko ale ja wlasnie jestem w trakcie zdawania prawka na motocykl w pl i nie mial bym mozliwosci wpisania tego do prawka uk. Pani polecila mi aby w Polsce złożyć wniosek o wyrobienie dublikatu i w tym samym czasie tutaj na poczcie wyslac dokumenty i prawko w celu wymiany na uk. Proszę o pomoc czy takie rozwiązanie nie bedzie skutkowało jakimis problemami?
Czy będe mogl podejsc do egzaminu w pl i co pozniej?
Dzięki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-06-03 05:59:50 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sugeruje poszukac samemu ubezpieczenia, bo jak pani Wam zalatwi, to okaze sie, ze dopisala Wam jakies fikcyjne znizki, inny adres, itp. Wiele juz bylo takich historii i Krakn zawsze przed tym przestrzega.

Jak skonczysz swoj kurs na motocykle w PL, to po powrocie zmienisz prawo jazdy na UK.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2018-06-03 08:52:01 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Unikaj polskich pośredników ubezpieczeniowych, polskich księgowych, polskich prawników - to są w większości oszuści. Z polskich rzeczy to może być fryzjer albo kiełbasa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #4 Ocena: 0

2018-06-03 12:18:41 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Będę się spierał, nie gorsi niż nasi śniadzi koledzy. Tyle, żeby to była realna firma.
W przypadku niektórych (acz nie wszystkich) jest kilkadziesiąt funtów kosztów administracyjnych, ale to normalna praktyka i w innych firmach.
Znam kilka polskich firm (czy też polskojęzycznych działów miejscowych firm raczej) i chociaż niekoniecznie mi odpowiadają ich wyceny - to trudno im coś zarzuć. Albo inaczej... cokolwiek więcej niż innym.
Natomiast nie brać ludzi, którzy "biorą coś za załatwienie" itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,