MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wymiana z powrotem prawa jazdy z UK na PL dodatkowe kategorie

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

japan

Post #1 Ocena: 0

2018-05-12 08:26:34 (6 lat temu)

japan

Posty: n/a

Konto usunięte

Witam was ,mam pytanie

zjechalem do Polski z zamiarem wyrobienia kategori na zawodowego kierowce ,poszedlem do urzedu wyrobic profil kandydata PKK.Mowie do urzednika ze posiadam wymienione prawko na UK, on spojrzaj na prawko i mowi ze mi nie wyda bo nie przebywam na terytorium Polski 185 dni.
Zostal mi miesiac od daty przylotu do Pl.
Moje pytanie -czy bede musial udokumentowac pobyt 185dni w Pl.zaznaczam ze nie podjalem jeszcze pracy.
Co mam zaznaczy na formularzu oswidczenie o miejscu zamieszkania jest kilka pod punktow A-ze wzgledu na swoje wiezi osobiste i zawodowe, A1-z zamiarem stalego pobytu wylacznie ze wzgledu na swoje wiezi osobiste. B- przebywam regularnie na terytorium RP ze wzgledu na swoje wiezi osobiste,a jednoczesnie ,ze ze wzgledu na swoje wiezi zawodowe kolejno przebywam w co najmniej dwoch panstwach unii europejskiej.Dziekuje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #2 Ocena: 0

2018-05-12 12:28:33 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Hmm... a Jak by to wyglądało jak byś wystąpił o duplicate twojego starego prawa jazdy bo go np zgubiłeś ? pod warunkiem że go już kiedyś miałeś.
Czy by dalsze kroki były by łatwiejsze ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #3 Ocena: 0

2018-05-14 18:12:59 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak mógł zgubić skoro je wymienił na UK? Przecież w Polsce o tym doskonale wiedza...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2018-05-14 20:58:53 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #5 Ocena: 0

2018-05-14 22:28:59 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Ja mam dwa prawo jazdy.
Nie wiem jakie są przepisy i jaka jest praktyka w poszczególnych biurach ale tak mi poradzono i ja tak zrobiłem i mam dwa.
Może nie wiedzieli że poza granicami Pl robiłem prawko (w 1984 roku) i jak w kraju w 2005 roku chciałem odnowić moje stare prawko to nie było problemu.
Dodam że zameldowałem się na stałe w PL.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

japan

Post #6 Ocena: 0

2018-05-15 06:30:19 (6 lat temu)

japan

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie wchodzi w gre ,lekarz medycyny spisal dane dane z Uk prawka,urzednik widzial ktory siedzi tam codziennie male miasto,i zaznacza sie na formularzu pod odpowiedzialnoscia karna ze posiada sie jedno prawko.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2018-05-15 08:15:13 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,