MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jazda pod wplywem alkoholu w limicie i spowodowanie wypadku

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

radzik77

Post #1 Ocena: 0

2018-04-26 16:55:43 (6 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-21 20:19:33, littleflower napisał(a):
Jak mozna zasnac za kierownica ?


Mozna niestety.

Ja zasnęłem dwa razy. Cudem uniniknelem najgorszego. Nikt nie ucierpiał (raz auto służbowe oberwało).

Byłem trzeźwy, jedynie przemęczony. Lata świetlne temu. Pracowalem jako kierowca/dostawca.

Pracodawca fundował nam maratony, np 3 mce codziennie bez żadnej przerwy. Poniżej 3,5t auto wiec nikt sie nad losem pracownika nie rozczulał.

Wczesny start, naście godzin na nogach, bardzo gorąco na zewnątrz, nawet nie wiedziałem kiedy ...

[ Ostatnio edytowany przez: radzik77 26-04-2018 17:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #2 Ocena: 0

2018-04-26 18:12:11 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20606

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Tyle, ze w tej sytuacji swiadome siadanie za kolkiem po alkoholu, zaden przymus sluzbowy, wyzsza koniecznosc.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #3 Ocena: 0

2018-04-26 20:24:10 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-04-26 15:35:54, krakn napisał(a):
Ale badanie krwi wykazało zawartość alkoholu. Badanie wykonuje się co najmniej dwa razy a nawet 4 żeby określić czy zawartość rośnie czy spada i w jaką prędkością. Dzięki temu są wstanie określić przybliżoną ilość alkoholu we w krwi w momencie zatrzymania.

Wszyscy ubezpieczyciele mają zapis wymagający prowadzenia pojazdu na trzeźwo.
Tak czy inaczej, przez wiele lat trzeba będzie słoooono płacić za ubezpieczenia, o ile nie będzie utraty prawa jazdy i zakaz jazdy po UK

-------------------------------------------
Zasnąć za kierownicą można i to nawet na trzeźwo... i to nawet na motocyklu. Człowiek potrafi zasnąć nawet idąc albo stojąc. Kwestia zmęczenia albo znużenia :)


Zasnac za kolkiem zadna sztuka. Ekstremalnie zdarzylo mi sie u Turnersa w Soham, kolo Newmarket. Tam byl zapieprz a do tego mialem godzine jazdy do roboty. Niby nie usnalem ale w pewnym momencie zorientowalem sie ze przejechalem o trzy zjazdy za daleko na A2(M) chociaz gdy oprzytomnialem to GPS dzialal I wciaz kazal mi zawracac, glos mam zawsze wylaczony. Zreszta trase znalem na pamiec, konie tez znaly na pamiec wiec mnie jakos wiozly ale nic nie pamietam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,