MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ponowne zatrzymanie przez policje bedac pod wplywem alkoholu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 8 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 8 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Severance_

Post #1 Ocena: 0

2018-04-10 10:49:08 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-10 10:29:23, Adacymru napisał(a):
Pozwole sobie stwierdzic, ze ofiary gwaltow, przemocy seksualnej, domowej i morderstw pewnie mialyby inne zdanie. Zachowanie kultury wypowiedzi moze jest deptaniem na paluszkach dla ciebie, dla innych normalnym zachowaniem, szczegolnie jak sie uwazasz za lepsza osobe od autora watku.



W tym wypadku uwazam sie za "lepsza" od OP i jako ofiara przemocy tak seksualnej jak i domowej pozwole sobie miec wlasnie takie a nie inne zdanie w temacie. Alkohol uwalnia w niektorych najgorsze instynkty i gdyby niektorzy mogli sie powstrzymac od picia to moze do niektorych gwaltow i morderstw by nie doszlo. Skoro juz uzywasz takich smiesznych argumentow to moze podywagujmy jakby odpowiedzial rodzic dziecka zabitego przez pijanego kierowce na tak zadane pytanie: gdybys mial/miala wybor to wolalabys byc zgwalcona (ale przezyc) czy stracic dziecko w wyniku wypadku spowodowanego przez pijanego kierowce..?
Nie wiem jakby sie zachowal chirurg, ale nie zdziwilabym sie gdyby przeklinal siarczyscie operujac, w koncu : tez jest tylko czlowiekiem :-8
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: -1

2018-04-10 10:56:34 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

"Alkohol uwalnia w niektorych najgorsze instynkty i gdyby niektorzy mogli sie powstrzymac od picia to moze do niektorych gwaltow i morderstw by nie doszlo."

dokladnie gdyby niektorych powstrzymac od mozliwosci oddychania statystyki bylyby znacznie lepsze niestety lewactwu nie podoba sie kara smierci lepiej utrzymyeac patologie za pieniadze podatnikow po 30lat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #3 Ocena: 0

2018-04-10 10:58:06 (6 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Dodam kilka grosików od siebie.
Jak byłam nastolatką to prawie zostałam rozjechana przez pijanego kierowcę. Jak zobaczyłam, że dobrze w zakręt nie potrafi wjechać i jedzie na mnie, wbiegłam do lasu przydrożnego. Gdybym wtedy go nie zauważyła teraz mogłoby mnie albo nie być, albo byłabym kaleką. Ja nie mam dobrego zdania o ludziach wsiadających za kierownicę po wypiciu alkoholu. Mimo wszystko zdaję sobie sprawę, że czasami ludzie mają takie zaćmienie umysłu, że robią totalne głupoty i ważne jest to czy wyciągają z tego wnioski i uczą się na błędach. Niestety według mojej oceny autor wątku za grosz nie wyciągnął żadnych wniosków, a świadczy o tym to, że to nie pierwszy raz i te dwa cytaty:
"wg mnie wszystko zalezy od Twojej jazdy po alkohu, w jakim stanie tam siadasz i jak sie zachowujesz po alkoholu" i
"Poza tym ze wsiadlem pijany za kierownice nic zlego nie zrobilem i gdyby nie policja odwiozlbym kolege i poszedl grzecznie spac a wy mnie pietnujecie jak bym zabil przynajmniej rodzine z czworka dzieci."
Ja usprawidliwienia dla autora wątku nie znajduję, a on sam jak najbardziej tak. I to jest w tym wszystkim najgorsze. Niemniej jednak zgadzam się, że poziom wypowiedzi należy zachować

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #4 Ocena: 0

2018-04-10 11:01:57 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

He he widzę ze ludzie tu przeceniają sile tego forum i wielka presję na usera o nazwie konik2. A tekst „dajmy mu się wykazać „ rozj..al mi 🧠. To co zrobił Konik2 to jest poważne przestępstwo z recydywa. Jeżeli nie posiada obywatelstwa Brytyjskiego to marny jego los jeśli chodzi o pozostanie w UK. Kara także będzie pewnie surowa. Także jak to się mówi za głupotę trzeba zapłacić a wyzwiska są bez sensu. Nie chciał bym być na jego miejscu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jeremyfisher

Post #5 Ocena: 0

2018-04-10 11:14:26 (6 lat temu)

jeremyfisher

Posty: 14

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2018

Skąd: Birmingham

Wyzwiska sa niepotrzebne, ale niektore sposoby obrony OP'a sa dla mnie niepojete. Niezmienia to faktu ze krytyka jak najbardziej na miejscu. konik2 powiedzial :"dodam ze na pierwszej sprawie tez zostalem skazany za jazde bez ubezpieczenia bo samochod ktorymjechalem nie byl moj heh" wiec z mojego punktu widzenia dla niego jest to zabawna sytuacja, ze popelnil ponownie to samo przestepstwo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #6 Ocena: +1

2018-04-10 11:17:08 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

2018-04-10 10:29:23, Adacymru napisał(a):
Nam wszystkim chyba zalezy zeby wiecej nie pil i jechal.



Chyba niezupelnie. Dla mnie moze sie zapic na smierc, nie moja broszka.
Natomiast chodzi o to, by nie jechal, najlepiej dozywotnio, skoro po dwoch swiadomych jazdach (dwoch odnotowanych) nie potrafi wyciagnac poprawnych wnioskow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2018-04-10 11:21:48 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

hehe ciekawe czy gdyby przyszlo ci sie zmierzyc z podobna sytuacja w rodzinie to tez podjecie takiej decyzji przyszloby z taka latwoscia a zycie pisze rozne scenariusze na swiecie nie brakuje ludzi ktorzy maja swietna sa wyksztalceni a ich dzieci koncza na samym dnie przez alkohol lub dragi

zeby nie bylo chidzi mi tylko o twoj punkt bo dla mnie pijacy i cpuny tez moga zdychac i konac w mekach a alkoholizm to nie choroba poki mnie ta sytuacja nie dotyczy

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 10-04-2018 11:23 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: +1

2018-04-10 11:23:38 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ale to nie jest moja rodzina i picie OP moim problemem. Problemem jest to, ze mozemy sie kiedys spotkac na drodze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-04-10 11:27:21 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-10 10:49:08, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-04-10 10:29:23, Adacymru napisał(a):
Pozwole sobie stwierdzic, ze ofiary gwaltow, przemocy seksualnej, domowej i morderstw pewnie mialyby inne zdanie. Zachowanie kultury wypowiedzi moze jest deptaniem na paluszkach dla ciebie, dla innych normalnym zachowaniem, szczegolnie jak sie uwazasz za lepsza osobe od autora watku.



W tym wypadku uwazam sie za "lepsza" od OP i jako ofiara przemocy tak seksualnej jak i domowej pozwole sobie miec wlasnie takie a nie inne zdanie w temacie.


Ja również jako ofiara przemocy zarówno domowej jak i seksualnej, dorzucę swoje trzy grosze. Nigdy nie uważałam się za lepszą. Będąc ofiarą nadal jestem człowiekiem i również zdarza mi się popełniać błędy. Wiedząc, że jestem takim właśnie ułomnym człowiekiem, któremu zdarzają się potknięcia i różnie bywa z jego sumieniem, jestem ostrożna w perorowaniu wyrokami i rzucaniem kamieniami.

W przypadku osób, które mnie skrzywdziły nawet nie można by było zrzucić winy na alkohol, by móc je usprawiedliwić. Mimo to, osobom, które nie były zaangażowane w sytuacje a ją znały zdarzały się wyzwiska w stronę tych, którzy krzywdę wyrządzili, ale nie mnie.

Ile ludzi( nawet ofiar ) tyle opinii.

Podpiszę się pod tym :

Cytat:

2018-04-10 11:14:26, jeremyfisher napisał(a):
Wyzwiska sa niepotrzebne...Nie zmienia to faktu ze krytyka jak najbardziej na miejscu.

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #10 Ocena: 0

2018-04-10 11:27:54 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Widze, ze w tym watku doszlo do jakiegos kuriozum..:

Cytat:

Niemniej jednak zgadzam się, że poziom wypowiedzi należy zachować


Byc moze mi umknelo i padly w tym temacie niecenzuralne okreslenia, ale cala ta afera z "trzymaniem poziomu" dotyczy okreslen: glupek i idiota. Okreslenia zostaly uzyte w stosunku do czlowieka ktory (nie owijajmy w bawelne), zachowal sie jak ..idiota (okreslenia juz dawno nie uzywa sie w medycynie, za to w mowie potocznej jak najbardziej)..?
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 8 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,