MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ponowne zatrzymanie przez policje bedac pod wplywem alkoholu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

Str 11 z 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

keramczak

Post #1 Ocena: 0

2018-04-10 20:16:52 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Przepraszam ,ale trzeba byc skonczonym debilem, zeby po wyroku za jazde po pijanemu ,ponownie wsiadac za kolko,po pijaku ,zeby odwiezc kolege ....

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 10-04-2018 20:17 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2018-04-10 20:21:57 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-04-10 20:16:52, keramczak napisał(a):
Przepraszam ,ale trzeba byc skonczonym debilem, zeby po wyroku za jazde po pijanemu ,ponownie wsiadac za kolko,po pijaku ,zeby odwiezc kolege ....


Ty uwazaj, ostrzezenie dostaniesz, jak ja...!*YAHOO*

[ Ostatnio edytowany przez: andyopole 10-04-2018 20:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2018-04-10 20:26:07 (6 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

wg diki "debil":

Osoby takie są samodzielne i zaradne społecznie, nie powinny jednak wykonywać zawodów wymagających podejmowania decyzji, ponieważ nie osiągnęły etapu myślenia abstrakcyjnego w rozwoju poznawczym. Życie rodzinne przebiega bez trudności. W socjalizacji mogą nabywać zaburzeń osobowościowych, ze względu na atmosferę otoczenia i stosunek innych.

Naprawde przykro mi ale tu nie ma czego bronic.Facet ktory ciezarowka ,spowodowal wypadek na M1 ,po pijaku ,tez byl Polakiem .Dostal chyba z 8 lat do odsiadki tak ze autor tematu moze uznac sie za farciarza ze nikogo nie zabil...

Niewiem czy to rodzina ale poziom myslenia podobny-

http://wmeritum.pl/egzamin-prawo-jazdy-zdala-32-razem-dokument-polka-stracila-dwoch-tygodniach/229762

[ Ostatnio edytowany przez: keramczak 10-04-2018 20:43 ]

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

4ary

Post #4 Ocena: 0

2018-04-10 20:31:38 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-10 20:16:52, keramczak napisał(a):
Przepraszam ,ale trzeba byc skonczonym debilem, zeby po wyroku za jazde po pijanemu ,ponownie wsiadac za kolko,po pijaku ,zeby odwiezc kolege ....

[ Ostatnio edytowany przez: <i>keramczak</i> 10-04-2018 20:17 ]




Grzecznościowy zwrot "przepraszam" nadaje nieco inny wydźwięk całej wypowiedzi.:-]
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #5 Ocena: 0

2018-04-10 20:50:26 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-10 19:55:53, Jurny_Jurek napisał(a):
Szkoda, że takiej nagonki nie ma na przekraczających dozwoloną prędkość,[...]

Przy okazji też wszystkich gapiących się w telefony podczas jazdy.


Nie rozumiem Twojej uwagi...? Temat zalozyl kierowca ktory lubi pojezdzic po pijanemu, mam tu rowniez dyskutowac przekraczanie predkosci, gapienie sie w telefon, leki, seks i dlubanie w nosie..?
Tak, zgadzam sie..: czlowiek w zderzeniu z samochodem nie ma szans i kazdy kierowca powinien o tym pamietac. Problem z pijanymi kierowcami polega na tym, ze na trzezwo byc moze prowadza bardzo poprawnie wiec im sie wydaje, ze jak sobie wypija to sie nic nie zmieni, a jednak w wielu wypadkach (nomen omen) zmienia sie wszystko!
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #6 Ocena: +1

2018-04-11 00:57:33 (6 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2018-04-10 20:50:26, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-04-10 19:55:53, Jurny_Jurek napisał(a):
Szkoda, że takiej nagonki nie ma na przekraczających dozwoloną prędkość,[...]

Przy okazji też wszystkich gapiących się w telefony podczas jazdy.


Nie rozumiem Twojej uwagi...? Temat zalozyl kierowca ktory lubi pojezdzic po pijanemu, mam tu rowniez dyskutowac przekraczanie predkosci, gapienie sie w telefon, leki, seks i dlubanie w nosie..?
Tak, zgadzam sie..: czlowiek w zderzeniu z samochodem nie ma szans i kazdy kierowca powinien o tym pamietac. Problem z pijanymi kierowcami polega na tym, ze na trzezwo byc moze prowadza bardzo poprawnie wiec im sie wydaje, ze jak sobie wypija to sie nic nie zmieni, a jednak w wielu wypadkach (nomen omen) zmienia sie wszystko!


Dodajmy jeszcze oczekiwanie uwazania na motocyklistow, ktorzy z nikad pojawiaja sie tuz obok Ciebie...

Gdzies widzialem policjanta jadacego autobusem, ktory obserwowal zachowania kierowcow.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #7 Ocena: 0

2018-04-11 12:02:55 (6 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Cytat:

2018-04-10 20:50:26, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-04-10 19:55:53, Jurny_Jurek napisał(a):
Szkoda, że takiej nagonki nie ma na przekraczających dozwoloną prędkość,[...]

Przy okazji też wszystkich gapiących się w telefony podczas jazdy.


Nie rozumiem Twojej uwagi...? Temat zalozyl kierowca ktory lubi pojezdzic po pijanemu, mam tu rowniez dyskutowac przekraczanie predkosci, gapienie sie w telefon, leki, seks i dlubanie w nosie..?
Tak, zgadzam sie..: czlowiek w zderzeniu z samochodem nie ma szans i kazdy kierowca powinien o tym pamietac. Problem z pijanymi kierowcami polega na tym, ze na trzezwo byc moze prowadza bardzo poprawnie wiec im sie wydaje, ze jak sobie wypija to sie nic nie zmieni, a jednak w wielu wypadkach (nomen omen) zmienia sie wszystko!


Nie musisz rozumieć mojej uwagi, zwłaszcza że potencjalnie groźne zachowania za kierownicą kojarzą ci się z seksem i dłubaniem w nosie.

Tu chodzi o to, że większość z słusznie krytykujących alkokierowcę ma złudne wrażenie, że wystarczy wyeliminować pijanych kierowców a na drogach zrobi się bezpieczniej. To znaczy oczywiście będzie bo odejdzie każdy co szósty wypadek.

Takiego poziomu agresji wobec pirata drogowego co to tylko ,,przekroczyłem prędkość na 30mph o 8 mph, co mi grozi?'' w takich wątkach nie ma. Trzeźwy pirat nie jest debilem, ,,śmieciem'' tylko ofiarą polowania systemu i trzeba mu doradzić, żeby poszedł na kurs odbębnił swoje i dalej ujeżdżał swoją ,,beemę'' łamiąc przepisy.

To samo z uzależnionymi od fejsa i smartfonów ,,dziuniami'', które siedząc z nosem w telefonie w czasie jazdy są takim samym zagrożeniem na drodze jak pijany debil.

Stąd była ta moja uwaga do obrońców moralności i kreowania bezpieczeństwa, którzy sobie tutaj ulżą śmieciami nad jakimś pijakiem a sami notorycznie prują łamiąc przepisy. A nic ich nie różni, i to było przedmiotem mojej uwagi.

A właściwie to dłubanie w nosie też może być niebezpieczne tak samo jak już sam fakt używania samochodu, tudzież niebezpieczna jest nawet podróż na pieszo, rowerem i na deskorolce. Tak ten cholerny świat jest skonstruowany, że wszędzie czai się niebezpieczeństwo.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #8 Ocena: +1

2018-04-11 12:12:39 (6 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2018-04-11 00:57:33, tomaszzet napisał(a):
Cytat:

2018-04-10 20:50:26, Severance_ napisał(a):
Cytat:

2018-04-10 19:55:53, Jurny_Jurek napisał(a):
Szkoda, że takiej nagonki nie ma na przekraczających dozwoloną prędkość,[...]

Przy okazji też wszystkich gapiących się w telefony podczas jazdy.


Nie rozumiem Twojej uwagi...? Temat zalozyl kierowca ktory lubi pojezdzic po pijanemu, mam tu rowniez dyskutowac przekraczanie predkosci, gapienie sie w telefon, leki, seks i dlubanie w nosie..?
Tak, zgadzam sie..: czlowiek w zderzeniu z samochodem nie ma szans i kazdy kierowca powinien o tym pamietac. Problem z pijanymi kierowcami polega na tym, ze na trzezwo byc moze prowadza bardzo poprawnie wiec im sie wydaje, ze jak sobie wypija to sie nic nie zmieni, a jednak w wielu wypadkach (nomen omen) zmienia sie wszystko!


Dodajmy jeszcze oczekiwanie uwazania na motocyklistow, ktorzy z nikad pojawiaja sie tuz obok Ciebie...

Gdzies widzialem policjanta jadacego autobusem, ktory obserwowal zachowania kierowcow.

oni sa lepsi. na roadd wars policjant kierowal naczepe ciezaraowa a drugi z kamera filmowal kierowcow tirow bo jadac ososbowka nie sa w stanie widziec co konkretnie kierowca robil, zlapali gosci ktory czytal ksiazke a inny jadl obiad, ale zaskoczeni byli nieziemsko :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: +1

2018-04-11 13:33:03 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Cytat:

Stąd była ta moja uwaga do obrońców moralności i kreowania bezpieczeństwa, którzy sobie tutaj ulżą śmieciami nad jakimś pijakiem a sami notorycznie prują łamiąc przepisy. A nic ich nie różni, i to było przedmiotem mojej uwagi.


Chyba umknal fakt, ze watek dotyczy jazdy po alkoholu.
W watkach z zalami nad punktami/kara za predkosc itp. tez sie obrywa (slusznie) ukaranym.
Nie rozumiem zupelnie odwolywania sie i usprawiedliwien na zasadzie 'wszyscy (krytykujacy) tez lamia przepisy' *DONT_KNOW*
Odpowiedzi sa takie, jakie chyba powinny, bez przyzwolenia na jazde bez pomyslunku i odpowiedzialnosci.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #10 Ocena: 0

2018-04-11 13:54:06 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-04-11 12:02:55, Jurny_Jurek napisał(a):

Nie musisz rozumieć mojej uwagi, zwłaszcza że potencjalnie groźne zachowania za kierownicą kojarzą ci się z seksem i dłubaniem w nosie.




Oczywiscie, ze nie musze (!) przeciez chodzilo tylko o to zeby mnie "kopnac". Kolejny ktory wybiera tylko to co mu pasuje byleby tylko zdyskretytowac interlokutora. Oto co napisalam..:


Cytat:
..przekraczanie predkosci, gapienie sie w telefon, leki, seks i dlubanie w nosie..?



...ani uwaga o seksie, ani o dlubaniu w nosie nie byla zartem. Jesli jeszcze tego nie wiesz to ludzie uprawiaja pewna forme seksu prowadzac samochody, a dlubanie w nosie (dosyc powszechne), rowniez swiadczy o znudzeniu, a co za tym idzie pewnie braku koncentracji.

Jestem przekonana, ze nie tak dawno czytalam twoje wypociny na temat pijanych kierowcow, jakies statystyki tez tam byly- byles raczej niezadowolny (delikatnie ujmujac), moze pora tam wrocic i poszerzyc liste (no chyba, ze chodzilo tylko o to zeby zamieszac w tym temacie)..?!



[ Ostatnio edytowany przez: Severance_ 11-04-2018 13:55 ]

Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 11 z 12 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 10 | 11 | 12 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,