MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WINDSOR, poszukiwany Andrzej

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kasia_red

Post #1 Ocena: 0

2018-03-11 20:49:42 (6 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

O, nie widziałam, że mój ulubiony pisarz był takim mizoginem :-]

Katy, odhaczyłam Twoje zgłoszenie bez moderacji, bo uważam, że nie ma potrzeby interweniować. Zacytuję regulamin:

2. Na forum nie wolno umieszczać postów lub tematów, które:
a) wyśmiewają innych użytkowników forum, ubliżają im, albo naruszają wolność osobistą
b) są sprzeczne z prawem i zasadami ładu społecznego, propagują przemoc, są rasistowskie, nawołują do nienawiści na tle rasowym, religijnym itp.

Według mnie czym innym jest cytowanie osób publicznych, ich poglądów (nawet takich, z którymi się kompletnie nie zgadzam czy głupich), a czym innym propagowanie nienawiści, ubliżanie itp. Nie dopatrzyłam się w tych obrazkach naruszenia regulaminu.
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

darraj

Post #2 Ocena: 0

2018-03-11 20:51:36 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-11 20:07:09, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-03-10 10:16:36, zosiasamosia napisał(a):
Cytat:

2018-03-08 14:05:18, darraj napisał(a):
Jakze pieknie temacik ewoluowal,od poszukiwan do zachowan.Szeroko,szeroko drogie panie,chyba troche prawdy jest w tym diagramie
Obrazek
(bron Boze,nikogo nie chcialem urazic:-]).A propos,pies i kobieta:
Obrazek

Absolutnie nie jestem mizoginem,ja nie,ale ten pan? Chyba zostanie waszym ulubionym antybohaterem:

Obrazek



Darraj, to nie pierwsze "obrazki/filmiki" w tym tonie, które umieszczasz na forum...

Jestem zdziwiona, że słowo MENOPAUZA, które jest normalną i nieodłączną częścią naszego życia, wywołało burzę na forum, a obraźliwe "obrazki" nie robią na nikim wrażenia.

Obrazek




"Jest rzecza oczywista, ze normalny inteligentny czlowiek oszalalby prowadzac dyskusje na poziomie dziecinnym. Natura wiec zadbala, by poziom umyslowy kobiety jeszcze przed urodzeniem dziecka dopasowal sie do niego" to oczywiscie tresc dysktyminujaca kobiety ale podpunkty regulaminu wymieniaja tylko podloze rasy lub religii a nie plci wiec pewnie dlatego moderacja nie zareagowala. Albo nikt nie czytal wczesniej tych cytatow w wypowiedzi Darraj'a. Ale jesli jednak ktos czyta i kogos to boli to pozwole sobie zglosic ta wypowiedz do moderacji za chwile - wystarczy kliknac na czerwony znaczek z tego co pamietam. Jako tresc itp


Czy Ty,szanowna userko potrzebujesz oponenta,a nawet nie oponenta, a wroga? We mnie go nie znajdziesz.Jestem na tym forum po to,aby bawic sie,czasami czegos sie dowiedziec, wyrazic swoje poglady,a nie toczyc wojenki.Zglaszaj do moderacji,kazdy moj post skoro taka twoja wola,mysle,ze moderatorzy to ludzie mniej zaslepieni i o wiekszym dystansie do zycia,czytajacy ze zrozumienim.Dodam jeszcze,ze to ostania odpowiedz skierowana do Ciebie.Kopac sie z koniem nie zamierzam.
Na koniec,moze to pomoze:
Obrazek

Według mnie czym innym jest cytowanie osób publicznych, ich poglądów (nawet takich, z którymi się kompletnie nie zgadzam czy głupich), a czym innym propagowanie nienawiści, ubliżanie itp. Nie dopatrzyłam się w tych obrazkach naruszenia regulaminu.

Dziekuje, za podtrzymanie mojej wiary w zdrowy rozsadek,co wcale nie jest takie oczywiste we wspolczesnym swiecie.

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 11-03-2018 21:01 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2018-03-11 21:32:06 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-10 10:16:36, zosiasamosia napisał(a):
Cytat:

2018-03-08 14:05:18, darraj napisał(a):
Jakze pieknie temacik ewoluowal,od poszukiwan do zachowan.Szeroko,szeroko drogie panie,chyba troche prawdy jest w tym diagramie
Obrazek
(bron Boze,nikogo nie chcialem urazic:-]).A propos,pies i kobieta:
Obrazek

Absolutnie nie jestem mizoginem,ja nie,ale ten pan? Chyba zostanie waszym ulubionym antybohaterem:

Obrazek



Darraj, to nie pierwsze "obrazki/filmiki" w tym tonie, które umieszczasz na forum...

Jestem zdziwiona, że słowo MENOPAUZA, które jest normalną i nieodłączną częścią naszego życia, wywołało burzę na forum, a obraźliwe "obrazki" nie robią na nikim wrażenia.




No to masz odpowiedz - tresci ktore byly obrazliwe byly cytatem wiec nie byly wedlug forum obrazliwe.

Zwroc uwage na pierwsze przyslowie w cytacie ponizej

Cytaty

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,