MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WINDSOR, poszukiwany Andrzej

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

4ary

Post #1 Ocena: 0

2018-03-08 17:34:45 (6 lat temu)

4ary

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-08 14:48:04, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-03-08 14:42:28, lulilu1 napisał(a):

Kolega który pozwolił sobie na żart, nie jest młodszy z tego co napisał?



Nie mam pojecia w jakim jest wieku. Zgadzam sie ze nie wszystko w tym watku bylo wlasciwie ujete. Nie zmienia to zdania ze zart nie dotyczyl dyskusji tylko wieku/plci jednej z osob bioracych udzial w dyskusji. Tak jak mowisz, jednym nie przeszkadza to co przeszkadza innym.



Jeszcze tylko gwoli wyjanienia bo widzę, że temat potoczył się dalej w innym kierunku.

Po pierwsze i najważniejsze drogie panie to w którym fragmencie mojego krótkiego zdania ktoś dopatrzył sie adresata. Byla to tylko skojarzeniowa reakcja na kilkanaście pierwszych postów kończących sie wypłoszeniem nowej userki.( I nie domagała sie ona żadnych danych osobowych czy nr tel do Andrzeja) Jako że w grupie szturmowej znalazly sie tylko panie z dłuższym stażem na forum to padło na nieszczęsną menopauzę. Gdyby to byli panowie mogła to być andropauza. Obie przypadłosci wiążą sie z pewną nerwowością i czepianiem sie innych. Co mogę potwierdzić na swoim przypadku.:) Trzeba nauczyć się z tym żyć i czasami po prostu ugryżć się w język zanim powie sie za dużo.
Po drugie to, mimo że ostatnio mało mnie na tym forum to zawsze reaguję gdy widzę gdy grupa starszych stażem userów pastwi sie nad jakimś świeżakiem bo na ten przykład nie potrafi użyć forumowej wyszukiwarki. Niestety w ostanich latach relacje miedzy ludzkie zaczynają upadać zarówno w necie jak i realu. Pamiętam jak ponad 10 lat temu sam poczułem potrzebę dołączenia do jakiejś społeczności forumowej i padło na Moją Wyspę. Przyjęto mnie tu bez żadnych uszczypliwości jak kolejnego użytkownika. Mimo troli, różnic w poglądach politycznych, moralnych, religijnych czy sportowych wszyscy potrafili się jakoś dogadać bez większych rozrób bawiąc sie przy tym doskonale a koleżanka Pluszowa nigdy nie czuła sie urażona gdy zwracałem sie do niej czasami per Puszysta.:) Później to samo forum miało znaczący wpływ na moje życie prywatne. Zresztą było takich przypadków więcej.
Po takich akcjach jak w tym temacie zastanawiam sie jak niewiele potrzeba by nasze życie wyglądało zupełnie inaczej. Pewnie te 10 lat temu gdyby na powitanie wskoczyła na mnie grupka sfrustrowanych userów też bym sobie odpuścił a moje życie finalnie skręciłoby w inną stronę.
To na tyle w temacie.Dawno nie byłem tak aktywny na tym forum. Pewnie skoczy mi ciśnienie:-]
To pierwszy dzien reszty mojego zycia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #2 Ocena: +1

2018-03-08 17:47:22 (6 lat temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

Juz byl kiedys podobny temat na forum , chlopak szukal dziewczyny , tez temat zamienil sie w "bagno"
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lenkaa1

Post #3 Ocena: 0

2018-03-09 23:36:55 (6 lat temu)

lenkaa1

Posty: 1

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 09-03-2018

Skąd: Menchester

fajna historia, może czekaj na następny "cud" :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

zosiasamosia

Post #4 Ocena: 0

2018-03-10 10:02:30 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-08 13:29:10, KatyD napisał(a):
Cytat:

2018-03-08 12:55:53, Adacymru napisał(a):
Gwizda to sie na psa. Ludziom dali po to tyle innych mozliwych form kontaktu, zeby wykorzystali je w odniesieniu do drugiego czlowieka. Nigdy nie odczulam radosci z powodu przywolywania mojej uwagi jak wolaniem na Burka przy budzie.


Za mna ostatnio gwizdal przeciagle moj wlasny facet dogoniwszy mnie samochodem. Nie przyszlo mi do glowy porownanie z psem. Co czlowiek to historia, zawsze ciekawie dowiedziec sie jak odczuwaja inni.


Gwizdanie czy wydawanie innych odgłosów paszczowych jak cmokanie itp. jest obraźliwe i dość jednoznaczne...

Oj gwizdnęłabym takiemu, mógłby się nie pozbierać 😁

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #5 Ocena: 0

2018-03-10 10:16:36 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-08 14:05:18, darraj napisał(a):
Jakze pieknie temacik ewoluowal,od poszukiwan do zachowan.Szeroko,szeroko drogie panie,chyba troche prawdy jest w tym diagramie
Obrazek
(bron Boze,nikogo nie chcialem urazic:-]).A propos,pies i kobieta:
Obrazek

Absolutnie nie jestem mizoginem,ja nie,ale ten pan? Chyba zostanie waszym ulubionym antybohaterem:

Obrazek



Darraj, to nie pierwsze "obrazki/filmiki" w tym tonie, które umieszczasz na forum...

Jestem zdziwiona, że słowo MENOPAUZA, które jest normalną i nieodłączną częścią naszego życia, wywołało burzę na forum, a obraźliwe "obrazki" nie robią na nikim wrażenia.

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #6 Ocena: 0

2018-03-10 10:41:12 (6 lat temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

Same przepychanki , po co to komu potrzebne !!!

Dorosli a jak w piaskownicy , jeden drugiemu tylko aby pinezke w bic . Przez takie przepychanki to nieche sie tu zagladac .

Czy czujecie sie lepi wtedy jak komus do gryziecie ???? naprawde??

GDZIE JEST MODERATOR???? zrobil sie off topik
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #7 Ocena: 0

2018-03-10 10:41:31 (6 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-10 10:16:36, zosiasamosia napisał(a):

Jestem zdziwiona, że słowo MENOPAUZA, które jest normalną i nieodłączną częścią naszego życia, wywołało burzę na forum, a obraźliwe "obrazki" nie robią na nikim wrażenia.



Wywolalo burze poniewaz zostalo uzyte zeby obrazic/zdeprecjonowac innego uzytkownika forum (kobiete), ale to juz zostalo wyjasnione przez @KatyD. "Obrazki" tez sa obrazliwe, ale ja nie widze sensu dyskutowania w tym temacie. Wyglada bowiem na to, ze na wiekszosci nie robi to wrazenia i za chwile bede musiala przepraszac, ze sie osmielilam w ogole zareagowac!

Skoro tu juz jestem, to pozwole sobie przypomniec, ze ten "wyploszony, nieszczesny nowy uzytkownik forum", ktorego potraktowalam "niedelikatnie i po macoszemu" w taki oto sposob odpowiedzial na moj post:

Cytat:
Osoby takie jak Ty powinny być automatycznie ustawione do odstrzału.


Pomine juz fakt, ze taka wypowiedz swiadczy o tym, ze to nie byl zaden "wyploszony uzytkownik" i pewnie na forum kariery by i tak nie zrobil, ale przede wszystkim odplacil mi sie "pieknym za nadobne", po co wiec ta dyskusja ocierajaca sie prawie o krucjate?

PS: z przerwa jestem juz na tym forum od okolo 10 lat i jeszcze nie zdarzylo mi sie grozic innemu uzytkownikowi "odstarzeleniem" pomimo roznych zlosliwosci pod moim adresem, a jednak to ja jestem potworem, WTF? *ROFL*


Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #8 Ocena: 0

2018-03-10 11:42:22 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-10 10:41:31, Severance_ napisał(a):
"Obrazki" tez sa obrazliwe, ale ja nie widze sensu dyskutowania w tym temacie. Wyglada bowiem na to, ze na wiekszosci nie robi to wrazenia i za chwile bede musiala przepraszac, ze sie osmielilam w ogole zareagowac!


Niestety masz racje, zaraz ktos napisze o zbednych przepychankach...
Przygnebiajace, ze musimy sie godzic z ogolnym brakiem szacunku dla kobiet, bo inaczej dostaniemy latke forumowych awanturnic...

Przepraszam za brak polskich znakow diakrytycznych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #9 Ocena: 0

2018-03-10 13:04:09 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Szanowne Panie,naprawdę urażają te niewinne GIFy?(ten z Korwinem, to przykład takich poglądow,których nie podzielam,co wyraznie zaznaczyłem.Wkleiłem po to,aby pokazac, że nawet w tych czasach są głośno wyrażane i mają dość duże poparcie).Jestem człowiekiem o trwałych poglądach i może osobliwym poczuciu humoru i nie będe tego zmieniał pod wpływem współczesnych mód(tak mód bo trudno to nazwać poglądami).Będe wklejał to co uznaję za śmieszne,ważne,pokręcone i nikt,powtarzam nikt mi tego nie zabroni,chyba że moderacja:-].
Jest prosty sposób,aby nie czuć sie urażonym-omijać,nie czytać moich postów.Wiecej dystansu do własnej osoby,tego Wam życzę.
Obrazek
Jeszcze to:


Problemy twoje, moje, nasze boje, polityka
A przecież każdy włos jak nasze lata policzony
Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień, niech rzuci
Daleko raj, gdy na człowieka się zamykam

Na miły Bóg,..
Życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2018-03-11 20:07:09 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-03-10 10:16:36, zosiasamosia napisał(a):
Cytat:

2018-03-08 14:05:18, darraj napisał(a):
Jakze pieknie temacik ewoluowal,od poszukiwan do zachowan.Szeroko,szeroko drogie panie,chyba troche prawdy jest w tym diagramie
Obrazek
(bron Boze,nikogo nie chcialem urazic:-]).A propos,pies i kobieta:
Obrazek

Absolutnie nie jestem mizoginem,ja nie,ale ten pan? Chyba zostanie waszym ulubionym antybohaterem:

Obrazek



Darraj, to nie pierwsze "obrazki/filmiki" w tym tonie, które umieszczasz na forum...

Jestem zdziwiona, że słowo MENOPAUZA, które jest normalną i nieodłączną częścią naszego życia, wywołało burzę na forum, a obraźliwe "obrazki" nie robią na nikim wrażenia.

Obrazek




"Jest rzecza oczywista, ze normalny inteligentny czlowiek oszalalby prowadzac dyskusje na poziomie dziecinnym. Natura wiec zadbala, by poziom umyslowy kobiety jeszcze przed urodzeniem dziecka dopasowal sie do niego" to oczywiscie tresc dysktyminujaca kobiety ale podpunkty regulaminu wymieniaja tylko podloze rasy lub religii a nie plci wiec pewnie dlatego moderacja nie zareagowala. Albo nikt nie czytal wczesniej tych cytatow w wypowiedzi Darraj'a. Ale jesli jednak ktos czyta i kogos to boli to pozwole sobie zglosic ta wypowiedz do moderacji za chwile - wystarczy kliknac na czerwony znaczek z tego co pamietam. Jako tresc itp
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,