MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Winsdor+Legoland

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-02-27 18:46:13 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Wpadlem jednak na pomysl by na swieta pojechac z zona i synem na dwudniowa wycieczke do Winsdor. Jeden dzien Zamek a drugi Legoland , nocleg w pobliskim Holiday Inn za naprawde fajna cene . Plan zaklada ze w pierwszy dzien do Winsdor jako ze na to pewnie potrzeba mniej czasu niz na Legoland. I tak bym chcial ale jezeli w pierwszy dzien pogoda bedzie sie zapowiadac ladnie a w drugi dzien nie to jednak do LEgolandu wolalbym isc w ten ladniejszy dzien . I tu moje pytanie- o ile do Legolandu moge kupic bilety z wyprzedzeniem na internecie i zaoszczedzic to nie moge znalezc do Zamku. Na oficiajlnej stronie jest cena £21.20 . Czy tyle kosztuje rowniez w dniu wycieczki do kupienia w "okienku" na miejscu? Czy kupujac na miejscu nie zdarzy sie sytuacja ze np przepelnienie i biletow zabraknie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abd_ul

Post #2 Ocena: 0

2018-02-27 19:30:43 (6 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

Jesli czytasz The Times do do srody maja jeszcze oferte 2 tickets for £12 ale musisz miec 4 kody, popytaj znajomych moze maja wydania i nie uzyli kodow. To tylko do legolandu nie pomoge z resza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2018-02-27 19:42:11 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-02-27 19:30:43, abd_ul napisał(a):
Jesli czytasz The Times do do srody maja jeszcze oferte 2 tickets for £12 ale musisz miec 4 kody, popytaj znajomych moze maja wydania i nie uzyli kodow. To tylko do legolandu nie pomoge z resza.


ciekawa propozycja jako ze na 2 kwietnia jeden bilet kosztuje 47 funtow ! Niestety nie znam nikogo kto czyta The Times , a moze znam , ale nigdy nie pytalem sie kto co czyta :(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

abd_ul

Post #4 Ocena: 0

2018-02-27 20:01:32 (6 lat temu)

abd_ul

Posty: 363

Mężczyzna

Z nami od: 04-06-2013

Skąd: Londyn

Ja swoje wykorzystalem, 4 bilety za £24 + £3 booking fee na przerwe wielkanoca, co roku tak maja takze nastepnym razem mozesz zaoszczedzic ;) dzieciaki lubia wracac w takie miejsca.
Mozesz jeszcze kupic platki sniadaniowe i mozesz dostac 2 bilety za £60, kody sa drukowane w srodku opakowania.

[ Ostatnio edytowany przez: abd_ul 27-02-2018 20:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anula1234

Post #5 Ocena: 0

2018-02-27 20:55:08 (6 lat temu)

Anula1234

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie wiem czy wycieczka do Legolandu w dni swiateczne lub wolne od szkoly ma sens. My bylismy w czerwcu w niedziele. Ludzi bylo tyle, ze czekalismy od 30 do 40min.na atrakcje, tak ze wiekszosc czasu spedzilismy w kolejkach. Kupony wtedy byly w The sun.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2018-02-27 22:55:22 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-02-27 20:55:08, Anula1234 napisał(a):
Nie wiem czy wycieczka do Legolandu w dni swiateczne lub wolne od szkoly ma sens. My bylismy w czerwcu w niedziele. Ludzi bylo tyle, ze czekalismy od 30 do 40min.na atrakcje, tak ze wiekszosc czasu spedzilismy w kolejkach. Kupony wtedy byly w The sun.


Czytałem komentarze na roznych stronach i kolejki do atrakcji są prawie zawsze . Co nie szczególnie mi przeszkadza . Mój syn ma dopiero 2 lata wiec pewnie i tak nic go zbytnio nie zainteresuje . Jedziemy po to by jechać . Nie chcemy spędzać świat w domu , żona zawsze chciała zobaczyć zamek w Winsdor to i.Legoland odrazu zobaczymy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2018-02-28 12:34:13 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-02-27 20:01:32, abd_ul napisał(a):
Ja swoje wykorzystalem, 4 bilety za £24 + £3 booking fee na przerwe wielkanoca, co roku tak maja takze nastepnym razem mozesz zaoszczedzic ;) dzieciaki lubia wracac w takie miejsca.
Mozesz jeszcze kupic platki sniadaniowe i mozesz dostac 2 bilety za £60, kody sa drukowane w srodku opakowania.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>abd_ul</i> 27-02-2018 20:02 ]




dzieki za wskazowki , a w jakich to platkach mozna znalezc owe kupony ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-02-28 12:51:13 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Wielim, na pudełkach płatków szukaj, nie zawsze są do Legolandu, na różne atrakcje, sam Legoland ma sporo promocji www.legolandholidays.co.uk/offers/early-booking-offer.html?adcode=LLUK-G-LLH-SITELINK&agent=LH446&gclid=EAIaIQobChMI2oX9ydHI2QIVBrvtCh2nygX5EAAYASABEgJ1ivD_BwE
W the Sun również są od czasu do czasu kupony, ale tego trzeba sobie samemu pilnować, na pierwsze stronie zawsze pisze na jakie atrakcje - albo online.

Szczerze to nie wiem czy Legoland to dobre miejsce dla dwulatka, byliście już kiedyś na jakimś wesołym miasteczku? Dużo hałasu, dużo ludzi, z małym na większość atrakcji po prostu nie wejdziecie - wymagania wzrostowe, bardziej na spacer. Może jakiś Thomas Land albo akwarium czy zoo.
Do tego wiele atrakcji jest czynna tylko w sezonie - wiadomo warunki pogodowe.

[ Ostatnio edytowany przez: Melanija 28-02-2018 12:51 ]

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2018-02-28 13:05:33 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

dzieki , znalazlem na ich stronie jedynie te early booking , ale i tak bilety na ta date wynisza 47 funtow za osobe , dobrze chociaz ze maly ma free.
Co do tego czy bedzie zadowolony to napewno bedzie , moze mniej niz starsze dzieci ale on strasznie lubi jak w poblizu jest duzo osob , zwlaszcza dzieci ztarszych od niego , gdy slyszy ich smiech i obserwuje jak biegaja to czasami co o malo nie wyskoczy z wozka :) wiem ze sam nie skorzysta pewnie tam z wielu atrakcji ale napewno bedzie sie cieszyl . Chociaz przyznam szczerze , ze jeszcze przemysle to wszystko jak zona wroci z Polski , rezerwacje w hotelu moge odwolac bezplatnie do 24h przed planowanym przybyciem . Do zoo tez napewno sie wybierzemy ale ja osobiscie bylem juz tam kilka razy w londynskim Zoo i wiem ze w kwietniu to tam nie ma co szukac , zwierzeta , zwlaszcza te wieksze nie wychodza ze swoich dziupl a reszta spi calymi dniami , o Zoo mysle na wakacjach .
A moze jakis inny pomysl na wielkanocna wycieczke z dwulatkiem ? Najlepioej jakby wszystko trwalo dwa dni .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-02-28 14:46:10 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Thomas the Tank Engine Drayton Manor 1+2 Kwietnia, wejscia dla wszystkich do parku, B&B ze sniadaniem- 150 funtow dla dwojga doroslych i dziecko (2 lata). Bez mozliwosci zwrotu w razie ziany planow - z mozliwoscia zmian czy odwolania 188 funtow do 7 dni przed planowanym pobytem.

Promocja na wiosne Thomas

PS Ta sama oferta ale przyjazd w sobote 31/3 (zamiast Niedziela 1/4 do Pon 2/4) juz jest 172 funty.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,