MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Elektryk, pytanie

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Elek1987

Post #1 Ocena: 0

2018-02-08 19:54:02 (6 lat temu)

Elek1987

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 08-02-2018

Skąd: Manchester

Czesc, jakis czas temu postanowilem, ze chce byc elektrykiem, duzo czytalem o tym i sie dowiedzialem, ze nalezy sie zapisac do collegu na 2 letni kurs Electrical installations level 2 i 3. Jak do tej pory zrobilem juz level 2 i jestem w polowie robienia level 3 i zaczynam odkrywac pewnie przeszkody a mianowicie okazuje sie, ze nie ma zadnych ofert pracy dla ludzi bez doswiadczenia, tak jakby robienie collegu wogole nie mialo sensu .... Czy to prawda, ze jesli sie nie ma znajomosci to nie ma nawet sensu zapisywac sie do collegu ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PolskaGrupaElek

Post #2 Ocena: 0

2018-02-18 13:11:33 (6 lat temu)

PolskaGrupaElektryczna

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-08 19:54:02, Elek1987 napisał(a):
Czesc, jakis czas temu postanowilem, ze chce byc elektrykiem, duzo czytalem o tym i sie dowiedzialem, ze nalezy sie zapisac do collegu na 2 letni kurs Electrical installations level 2 i 3. Jak do tej pory zrobilem juz level 2 i jestem w polowie robienia level 3 i zaczynam odkrywac pewnie przeszkody a mianowicie okazuje sie, ze nie ma zadnych ofert pracy dla ludzi bez doświadczenia, tak jakby robienie collegu wogole nie mialo sensu .... Czy to prawda, ze jesli sie nie ma znajomości to nie ma nawet sensu zapisywac sie do collegu ?


Bzdura, pracy jest w brud (jak bedziesz miał złotą karte rekomenduje przeprowadzkę do Londynu)

Po pierwsze brawo dla Ciebie że zdecudowałeś się robić colleg i papiery.

Powiedz mi tylko, czy pracowałeś już jako Elektryk - masz dosw? Czy też postanowiłeś zmienić Kariere i uczyć się od zera?

Ja pracuje jako elektryk i aktualnie robie dopiero brytyjskie nvq3 żeby zdobyć złota karte.


Nie panikuj, pracy jest dużo, nawet jesli nie masz doświadczenia to możesz pracować jako Improver stawki w Londku dla Elektryka przyuczającego się do zawodu to £16, elektryk to £19-£21. Robienie Collegu ma sens - nabywasz wiedze, podnosisz kwalifikacje, i masz otwarta droge do wielu krajów. Brytjskie papiery maja dużo większa wagę za granicą. Nie zniechęcaj się tylko. Ludzie myślą że Elektryk ma dobrze itp a sam najlepiej wiesz ile musiałeś zainwestować w te papiery - ale nie martw sie odzyskasz tą kase.

Jakbyś miał pytania to pisz na Priv.

Pozdrawiam

Uwaga moderatora: Edytowano. AGALON.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,