MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Bezpieczenstwo w Londynie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 29

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

londonpool

Post #1 Ocena: 0

2017-06-28 19:08:40 (7 lat temu)

londonpool

Posty: 187

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-05-2016

Skąd: Pytong

Jaka w Londynie jest kondycja CCTV i monitoringu policyjnego. Pytam, bo mam sporo spotkań w stylu, dostaję nazwę stacji metra, ewentualnie od razu ulicy i potem ktoś przez telefon, albo sms-ami naprowadza mnie do finalnego miejsca, jak już jestem pod blokiem to numer mieszkania. Czy Londyn jest rzeczywiście tak dobrze monitorowany, że osoba po drugiej stronie ma świadomość, że nie może mi bezkarnie nic zrobić? Numer mam zazwyczaj jakis pre-paid, czasem nawet zgłoszony w banku i pracy. Czy generalnie można się czuć w tej kwestii bezpiecznie? Wiecie coś więcej jak Big Brother dba o nasze bezpieczeństwo w Londynie?

[ Ostatnio edytowany przez: londonpool 28-06-2017 19:10 ]

Da ya think I'm sexy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2017-06-28 19:47:25 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Te kamery są po to, aby policja wiedziała kto komu gardło poderżnął.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

WybitnieWrednyW

Post #3 Ocena: 0

2017-06-28 19:48:41 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-06-28 19:47:25, AgentOrange napisał(a):
Te kamery są po to, aby policja wiedziała kto komu gardło poderżnął.


A nie dla bezpieczeństwa obywateli.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2017-06-28 20:02:13 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

ta soboa po drugiej stronie o ktorej mowisz , a raczej wiem co masz na mysli nie chce bys wiedzial gdzie ona mieszka i jak wyglada nim sie z nia spotkasz , jest wielu ludzi ktorzy dzwonia , umawiaja sie i nigdy nie przychodza , wiec dlatego nigdy nie dostajesz adresu tylko zazwyczaj nazwe metra albo ulicy , gdy dojdziesz na ulice dzwonisz , wtedy dowiadujesz sie numer domu gdy juz osoba wyluka cie z okna i upewni sie ze cie nie zna ani ty jej , nie boj sie kamery nic nie powiedza zonie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

londonpool

Post #5 Ocena: 0

2017-06-28 20:21:59 (7 lat temu)

londonpool

Posty: 187

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-05-2016

Skąd: Pytong

A czy to prawda, że nawet w latarniach są poukrywane kamery? Jaka jest w społeczeństwie brytyjskim świadomość, że są kamerowani. Pamiętam co się działo w SKM w Trójmieście w latach 90-tych i jak jest teraz z monitoringiem. Widział ktoś kiedyś jakąś bójkę w Londynie? Ja zawsze w UK jak chcę zrobić coś "skinheadowego" jak za młodych lat, to myślę szybko o tym wszechobecnym CCTV, prosecution icriminal record, to działa jak taka wewnętrzna smycz, zastanawiam się, czy po drugiej stronie barykady też ta smycz tak działa.

[ Ostatnio edytowany przez: londonpool 28-06-2017 20:24 ]

Da ya think I'm sexy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2017-06-28 20:25:06 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Tak to prawda. Nawet w drzewach oraz skrzynkach pocztowych. Oni cały czas Cię obserwują i nawet mogą czytać Twoje myśle. Możesz utrudnić Im czytanie w myślach, musiał nosić metalowe nakrycie głowy wtedy penetracja fal elektromagnetycznych jest mocno utrudniona.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2017-06-28 20:49:16 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

przestan te wszystkie kamery to pic na wode , jak przychodzi co do czego to zadna nie dziala, kiedys mini cab wymusil pierwszenstwo w czasie deszczu gdy jechalem skuterem co skutkowalo moja wywrotka , ulica dosc ruchliwa i jedna z glowniejszych w tamtym regionie - Lower clapcton Road , sprawe zglosilem na policji , po kilku tygodniach dostalem list ze sprawa umorzona bo nie moga znalezc sprawcy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

londonpool

Post #8 Ocena: 0

2017-06-28 23:08:52 (7 lat temu)

londonpool

Posty: 187

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-05-2016

Skąd: Pytong

wiem, że w UK nie można nosić ze sobą kosy, a czy tutaj policja urządza takie kontrole jak w Polsce? Mnie w UK nigdy nie legitymowali, mimo, że włóczyłem się po nocach po Brixton, Lewisham, Hackney itd. Czy ktoś z was zaliczył może kontrolę osobistą od MET-u. A na przykład jak ktoś nosi ze sobą śrubokręt, to może się wykpić, że to tool do pracy?
Da ya think I'm sexy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: +1

2017-06-29 06:30:33 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jak jestes bialy i nie masz plecaczka, to Twoje szanse na osobista kontrole maleja. I nie nos czapeczki z daszkiem jak chavs. A ubranie biurowe i adekwatne do niego zachowanie czyni Cie niewidzialnym.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2017-06-29 06:48:17 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Kiedyś jakieś ponad 5-6 lat temu policja ustawiala bramki przed stacjami metra , centrami handlowymi a nawet gdzieś na deptaku bramki z wykrywaczami metalu. Jednak tak szybko jak się pojawiły tak szybko zniknęły bo ... lewacy zaczęli wykrzykiwac ze to rasizm , że policja kontroluje przede wszystkim czarnych ... minęło kilka lat a zabójstwa z udziałem noża w Londynie drastycznie wzrosły , chyba jeszcze nigdy nie było tak źle , a sprawcami są w 90% czarni. Taka to poprawność polityczna

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,