MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zly kolor narożnika

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2017-04-06 10:36:14 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2017-04-07 18:45:43 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-04-05 23:26:39, andyopole napisał(a):
Kobiety maja problem z kolorami od zawsze. Ja odróżniam może 16, jak Windows wersja 3.11. Taki na 10 dyskietkach.
Na początku mojej kariery w USA zlapalem fuche, do pomalowania była cala piwnica w dużym domu sluzaca jako bawialnia dla dzieci, pomieszczenie na bieznie i stol pinpongowy. calkiem spora ta piwnica była. Wlascicielka nie chciała wydawac zbyt wiele forsy na farbe wiec zabrala mnie do sklepu zebym pomogl w załadunku. Na wyprzedaży były rozne kolory: Autumn Peach, Spring Peach i jeszcze jakies inne Peache. Tak miałem malować żeby kazde pomieszczenie było pokryte inna brzoskwinia. Normalnie nie do zrealizowania bo jeszcze nieotwierane wiaderko, jeśli by zostało, miało isc do zwrotu do sklepu. Wlasciciele poszli do roboty a ja zlałem wszystkie Peache do jednego kubla wymieszalem dokładnie i do 6pm było pomalowane. Bardzo się odcienie, zróżnicowane dla każdego pomieszczenia, podobaly. Oni do dzisiaj nie wiedza co zrobiłem.*YAHOO*

[ Ostatnio edytowany przez: <i>andyopole</i> 05-04-2017 23:30 ]



zależy na kogo trafi, znam przypadki gdzie po 7 razy przemalowują ściany bo odcień białego jest nie taki... *DONT_KNOW* Przykładają próbki palety do ściany i porównują.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

standank

Post #3 Ocena: 0

2017-04-09 14:49:31 (7 lat temu)

standank

Posty: 5

Z nami od: 21-02-2013

A pewnie oczerniam ich wszedzie gdzie tylko mige i bede jwszcze długo jezeli ktos oszukuje klientow to tylko na to zasluguje , a jeżeli chodzi o zdjecia pisalam zeby zobaczyc na moim facebook poniewaz nie moge ich wstawic na tym forum mimo prób

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

standank

Post #4 Ocena: 0

2017-04-09 14:53:01 (7 lat temu)

standank

Posty: 5

Z nami od: 21-02-2013

Moze fla ciebie bordowy a fioletowy to to samo dla mnie kolory sa bardzo wazne szczególnie kiedy robie pomieszczenie w tym samym kolorze jak zamawiam cos i place wiec wymagam aby bylo takie jak chce Ja. Nie rozumiem tych ludzi , pójdź do fryziera i powiedz ze chcesz mahoń a on ci zrobi fiolet tez nie bedzie roznicy nie

[ Ostatnio edytowany przez: standank 09-04-2017 15:04 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

standank

Post #5 Ocena: 0

2017-04-09 14:54:04 (7 lat temu)

standank

Posty: 5

Z nami od: 21-02-2013

Ja zrobilam to w dobrej wierze jak bym zobaczyla taki post zanim kupiłam sofe to za zadne skarby bym jej nie wziela , mi mowiono zle o firmie ale calkiem co innego ze nie przeyjmuja reklamacji zniszczen powstalych w transporcie , ale to bylo proste sprawdzic czy jest dobrze opakowana i byla wrecz nieziemsko dobrze o zniszczeniach nie bylo mowy ja tylko ostrzegam przed ta firma a wy jak chcecie 😊

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #6 Ocena: 0

2017-04-09 17:31:00 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-04-09 14:49:31, standank napisał(a):
A pewnie oczerniam ich wszedzie gdzie tylko mige i bede jwszcze długo

Jeżeli pomoże to w zmianie "złego" koloru, no to wtedy jest to prawidłowe. Jeżeli ten kolor od tego się nie zmieni no to cała "para" idzie w gwizdek. Ciekawe gdzie Ty pójdziesz.

Cytat:

a jeżeli chodzi o zdjecia pisalam zeby zobaczyc na moim facebook poniewaz nie moge ich wstawic na tym forum mimo prób


No i też będziesz wszystkich ostrzegać przed swoją nieudolnością?
Inni wstawiają... bez prób.

Cytat:

2017-04-09 14:53:01, standank napisał(a):
Moze fla ciebie bordowy a fioletowy to to samo dla mnie kolory sa bardzo wazne szczególnie kiedy robie pomieszczenie w tym samym kolorze jak zamawiam cos i place wiec wymagam aby bylo takie jak chce Ja. Nie rozumiem tych ludzi , pójdź do fryziera i powiedz ze chcesz mahoń a on ci zrobi fiolet tez nie bedzie roznicy nie


Spokojnie, do fryzjera nie pójdę w tej sprawie, no i jak widzisz nie ma dla mnie różnicy jaki kolor "serwuje".

Cytat:

2017-04-09 14:54:04, standank napisał(a):
Ja zrobilam to w dobrej wierze jak bym zobaczyla taki post zanim kupiłam sofe to za zadne skarby bym jej nie wziela , mi mowiono zle o firmie ale calkiem co innego ze nie przeyjmuja reklamacji zniszczen powstalych w transporcie , ale to bylo proste sprawdzic czy jest dobrze opakowana i byla wrecz nieziemsko dobrze o zniszczeniach nie bylo mowy ja tylko ostrzegam przed ta firma a wy jak chcecie 😊[edit][ Ostatnio edytowany przez: <i>standank</i> 09-04-2017 15:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-04-10 08:13:29 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Dalam sugestie na poprzedniej stronie jak odzyskac pieniadze, ale nie odnioslas sie do tego.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #8 Ocena: 0

2017-04-10 16:34:21 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-04-10 08:13:29, Richmond napisał(a):
Dalam sugestie na poprzedniej stronie jak odzyskac pieniadze, ale nie odnioslas sie do tego.


Jej cel to nie odzyskanie pieniędzy, ale poinformowanie i ostrzeżeniu o firmie która wysyła "złe" kolory.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,