MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zly kolor narożnika

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomaszzet

Post #1 Ocena: 0

2017-04-05 17:07:31 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Cytat:

2017-04-05 14:08:30, standank napisał(a):
Czy przed podpianiem sie pod moim postem popatrzyliscie wogule na zdjecia ? na zdjeciach widac wyraznie ze rozni sie odcieniem ,kolorem i wszysykim nawet wzorem pikowanie jest inne pisalam juz jesli ktos czytal uważnie zrozumial ze oni musieli pomylic zamowienie bo wyslali mi inny naroznik te osoby ktore tu pisza glupoty ze niby odcien moze byc inny, ze niby trzeba miec probki niech sie zastanowia co wypisuja nie raz kupowalam przez internet i nigdy nie mialam takiego problemu . Mysle ze te osoby maja cos wspolnego z ta firma i dlatego tak piszą a moze to ta pani z ktora przyjmowala reklamację

[ Ostatnio edytowany przez: <i>standank</i> 05-04-2017 14:12 ]




O jakich Ty zdjeciach piszesz?
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #2 Ocena: 0

2017-04-05 17:34:59 (7 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Jej pierwszy wpis był edytowany przez moderatora. Pewnie wcześniej były tam jakieś linki do sklepu i trzeba było je usunąć, a autorka postu tego nawet nie zauważyła. Tak przynajmniej sobie myślę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Xerokopia

Post #3 Ocena: 0

2017-04-05 17:42:20 (7 lat temu)

Xerokopia

Posty: 56

Kobieta

Z nami od: 15-02-2011

Skąd: Londyn

Tak sie sklada, ze zdazylam obejrzec zdjecia na fb zanim moderator usunal link. Uwierzcie mi, to nie jest kwestia odcienia. To jest zupelnie inny kolor i jakosc. Na zdjeciach jest elegancka szara sofa, a to co dostarczyli to jakas bezowa masakra.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Deneris02

Post #4 Ocena: 0

2017-04-05 18:45:49 (7 lat temu)

Deneris02

Posty: 138

Kobieta

Z nami od: 02-09-2011

Skąd:

Współczuję, bo kanapa wygląda zupełnie inaczej od tej, którą mieliście dostać.
Ja już kiedyś natknęłam się na sporo negatywnych opinii o tej firmie, dlatego zakupy meblowe robię w innych miejscach.
Ja bym próbowała chyba do skutku reklamować, bo tu nie tylko kolor jest problemem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2017-04-05 20:08:17 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

odwzorowanie koloru graniczy z cudem.
Bo co monitor to będzie dany kolor inaczej pokazywany. Wynika to różnej temperatury barw i sposobu wyświetlania.
Mam 2 monitory, gdy obrabiam zdjęcia to na każdym z nich widzę inne kolory, na jednym są ciepłe na dugim zimne. Nawet główny monitor przestawiłem już z palety Adobe CMYK na RGB... ale i tak jasność i nasycenie jest inne na budrzetowym monitorze, a na telefonie jeszcze inne.
To się nazywa brak kalibracji kolorów. TO jest coś o co walczą i podcinają sobie żyły graficy i drukarnie :)))
Tylko próbki materiałów. Większość firm oferuje katalogi z próbkami materiałów, po prostu ścinki, wklejone, albo zszyte.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

ie2ox4-2b

Post #6 Ocena: 0

2017-04-05 21:33:11 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-04-05 20:08:17, krakn napisał(a):
odwzorowanie koloru graniczy z cudem.
Bo co monitor to będzie dany kolor inaczej pokazywany.
(...)


Kolory kolorami, zimne ciepłe, gorące... bawi mnie ten post od samego zaistnienia... a najbardziej to to, że każdy coś tam doradza, a autorka ma problem ze złym kolorem. Wyobrażacie sobie jaki horror... stoi sobie narożnik i warczy, gryzie no i co tam jeszcze?


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-04-05 22:18:01 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28858

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jest rozwiazanie tego problemu, jesli zakup zostal dokonany karta debetowa lub kredytowa. Nalezy dokonac charge back lub skorzystac z Section 75. Nie wiem jaka to firma, bo nie widzialam oryginalnego posta.

Dostarczony produkt niezgodny z opisem.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #8 Ocena: 0

2017-04-05 23:26:39 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Kobiety maja problem z kolorami od zawsze. Ja odróżniam może 16, jak Windows wersja 3.11. Taki na 10 dyskietkach.
Na początku mojej kariery w USA zlapalem fuche, do pomalowania była cala piwnica w dużym domu sluzaca jako bawialnia dla dzieci, pomieszczenie na bieznie i stol pinpongowy. calkiem spora ta piwnica była. Wlascicielka nie chciała wydawac zbyt wiele forsy na farbe wiec zabrala mnie do sklepu zebym pomogl w załadunku. Na wyprzedaży były rozne kolory: Autumn Peach, Spring Peach i jeszcze jakies inne Peache. Tak miałem malować żeby kazde pomieszczenie było pokryte inna brzoskwinia. Normalnie nie do zrealizowania bo jeszcze nieotwierane wiaderko, jeśli by zostało, miało isc do zwrotu do sklepu. Wlasciciele poszli do roboty a ja zlałem wszystkie Peache do jednego kubla wymieszalem dokładnie i do 6pm było pomalowane. Bardzo się odcienie, zróżnicowane dla każdego pomieszczenia, podobaly. Oni do dzisiaj nie wiedza co zrobiłem.*YAHOO*

[ Ostatnio edytowany przez: andyopole 05-04-2017 23:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

kasiachery

Post #9 Ocena: 0

2017-04-06 09:03:48 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-04-05 15:26:05, 12miko12 napisał(a):
Te zdjęcia są na FB, no jak, nie wiecie?!

kasia, dla mnie np. kolor kanapy jest bardzo istotny, bo to główny i największy mebel w salonie, który przykuwa najwięcej uwagi ;-)

Moja jest w kolorze Duck Egg :-]


tyle co ja mieszkam w anglii to najbardziej widocznym "meblem" w salonie jest jakis wywalony 60 calowy smart tv - byle wiekszy niz znajomy ma, a kanapa lezy gdzies na szarym koncu, malo kto zwraca uwage na to na czym siedzi. No i jeszcze panie domu rywalizuja o zaslony :P smieszne to deko :P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2017-04-06 10:25:26 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Ja ostatnio kupilem z pl lawe ktora jest regulowana gora-dol rozkladana na boki bo tutaj takich nie widzialem
Facet wyslal mi 5 probek okleiny dmuchalem na zimne
3 byly zupelnie inne od zdjec z galerii...
To jest wada kupowania przez internet w ogole to o jaka firme chodzi pl/ ang?
Gdyby byli tacy fatalni to pewnie nie utrzymaliby sie na rynku pomylki sie zdarzaja wszedzie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,