MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zly kolor narożnika

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 27

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

standank

Post #1 Ocena: 0

2017-04-04 10:40:46 (7 lat temu)

standank

Posty: 5

Z nami od: 21-02-2013

OSTRZEŻENIE PRZED FIRMĄ
Mam maly problem ktorym chciałabym się podzielić publicznie ponieważ nie chciałabym azeby ktos sie przejechał jak ja na firmie Xxxxx .
Kupiłam od tej firmy narożnik z funkcją spania zrobiłam zamówienie przez internet ale jeszcze zadzwonilam żeby sie upewnić i rozmawiając z panem wszysko ponownie potwierdziłam ( przede wszystkim kolory ) no i czas dostawy. Po pierwsze na dostawę czekalam równe 40 dni choć powiedziano mi ze to maksymalny czas oczekiwania ale ok mieli 40 dni i sie wyrobili to najmniejszy problem . Bylam ostrzegana przez znajomych jezeli chidzi o ta firmę mówiono mi ze nie przyjmują reklamacji za zniszczenia ktore powstana w podróży jak juz przyjmiesz produkt to czy okaże się wadliwy czy zniszczony to juz twoja sprawa . Wiec kiedy naroznik dotarł do mnie chciałam go sprawdzic ale ze narożnik byl zapakowany naprawdę przyzwoicie to malo powiedziane jeszcze sie nie spotkałam z takim dobrze zabezpieczonym transportem byl zapakowany w kartony + folja bąbelkowa i jeszcze folja elastyczna wiec stwierdziłam że nie ma możliwości azeby sie uszkodził zapłaciłam , podpisałam i po wzniesieniu Musialam wyjsc z domu gdy wrocilam mój mąż juz zajął sie rozpakowaniem narożnika i tu moje zdziwienie kolor całkowicie inny odcień oczywiście zadzwonilam do firmy z reklamacja ale otrzymalam odpowiedz ze na głównej stronie Xxxxxc pisze ze kolory moga sie trochę różnić i teraz do sedna (dla mnie trochę to jeden odcien w ta badz w droga strone a nie całkiem inaczej wygladajacy materiał )a dla nich !!! sami zobaczcie zdjęcia i oceńcie Niestety noe potrafie dodać zdjec na tym gorum ale mozna znalesc mnie na facebook i tam sa zdjecia do poronania

Uwaga moderatora: Temat i treść edytowana. AGALON.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #2 Ocena: 0

2017-04-04 10:49:24 (7 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Ja zamawialam od nich kanape bo jako jedyni w UK mieli wymiar taki jaki potrzebuje i wszytsko bylo OK. I kolory i dostawa.
Moze mialas poprostu pecha...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2017-04-04 13:09:14 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Sorry ale jak dla mnie to sama jestes sobie winna juz pomijajac to ze znajomi cie ostrzegali
Oczerniasz moze nawet rzetelna firme tylko dlatego ze odcien byl inny

Z moich doswiadczen to zawsze zamawiam probki cokolwiek by to nie bylo

Dopiero trzymajac w rece probke mozna sie przekonac jak bardzo produkt moze sie roznic od tego co na zdjeciu
Ostatnie zakupy np w b&q bejca na schody balem sie troche bo nie byli rzeczywistego wzornika tylko naklejka z kolorem na puszce efekt ... Zupelnie inny odcien

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-04-04 14:31:48 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Myslalam, ze zrobili naroznik w innym kolorze niz zamowiony. Odcien, to odcien. Moze inaczej wygladac na zdjeciach niz w rzeczywistosci.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #5 Ocena: 0

2017-04-04 16:18:58 (7 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Parę lat temu złożyłam zamówienie na kanapę w brązowym kolorze. Wcześniej przysłali mi próbki i na tej podstawie zdecydowałam o kolorze. Jak mi przysłali potwierdzenie, zamówienia w którym napisali, że kanapa będzie koloru szarego to od razu anulowałam zamówienie. Nie był to co prawda jedyny powód, ale zdecydowanie główny. Podejrzewam, że ten co mi wysłał próbki z kolorami które mnie interesowały, źle oznaczył i stąd ten błąd. Niemniej jednak, nie miałam już ochoty nic od nich kupować.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

standank

Post #6 Ocena: 0

2017-04-05 14:08:30 (7 lat temu)

standank

Posty: 5

Z nami od: 21-02-2013

Czy przed podpianiem sie pod moim postem popatrzyliscie wogule na zdjecia ? na zdjeciach widac wyraznie ze rozni sie odcieniem ,kolorem i wszysykim nawet wzorem pikowanie jest inne pisalam juz jesli ktos czytal uważnie zrozumial ze oni musieli pomylic zamowienie bo wyslali mi inny naroznik te osoby ktore tu pisza glupoty ze niby odcien moze byc inny, ze niby trzeba miec probki niech sie zastanowia co wypisuja nie raz kupowalam przez internet i nigdy nie mialam takiego problemu . Mysle ze te osoby maja cos wspolnego z ta firma i dlatego tak piszą a moze to ta pani z ktora przyjmowala reklamację

[ Ostatnio edytowany przez: standank 05-04-2017 14:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #7 Ocena: 0

2017-04-05 15:16:04 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Hehe ja tam nie widze zadnych zdjec moze to wina przegladarki...
Haha niezle teorie spiskowe ale bardziej juz pewnie ty masz cos wspolnego z oczernianiem tej firmy niz my z bronieniem
2posty mowia same za siebie moze sie myle wtedy wybacz ale to chyba nie jest jedyne forum na ktorym ich obsmarowalas co?

Reklamacji nie uwzgledniaja?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #8 Ocena: 0

2017-04-05 15:20:54 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

ja tez zadnych zdjec nie widze, moze jeszce raz wstaw. Ale czy inny kolor czy odcien jest AZ tak wazny? no chyba ze chciales bialy a przyslali czarny no to jest roznica, ale np, bordowy od fioletowego chyba daleko nie odbiega. Wyluzuj, to tylko kolor kanapy a nie przeszczep watkoby zeby byl prawidlowy. Powiedz zeby ci dali rabat albo jakis maly zwrot. Jak jest cala i dziala to o co problem robi, to tylko kolor kanapy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2017-04-05 15:24:07 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Wyluzuj to tylko kolor kanapy a nie przeszczep watroba

10/10 kaska rozwalilas moj system obronny : D leze i kffficze...

Luzikkkk : D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-04-05 15:26:05 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,