MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problem z ubezpieczeniem auta

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2017-04-02 20:22:17 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Tu jest pewne pomieszanie pojęć. "Polska ubezpieczalnia", "broker"...
Większość rynku to brokerzy. Tych. którzy za nimi stoją, underwriterów, czyli bezpośrednich wykonawców usługi ubezpieczeniowej, jest niewielu.

"Polska ubezpieczalnia" - żadna nie istnieje w tym kraju. To z reguły polskie wydziały brytyjskich firm (brokerów) albo samotni kowboje (choć mogą być całkowicie legalni).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #2 Ocena: 0

2017-04-02 23:36:34 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

tak, chodziło mi o firmę która ma swój "polski" dział czy jak to nazawać, a tak normalnie jest zwykłym brokerem. Polska bo chyba jako pierwsza postawiła na Polaków w tak jednoznaczny sposób.

I tak jak mówisz. Ubezpieczalni jest garstka, 90% tak strzelam to po prostu różnej maści pośrednicy czyli brokerzy.

Niestety wielu jest też takich co nie są brokerami, tylko po prostu chce im się powpisywać dane w rubryki, i za to płacisz extra.
Taki człowiek nie ma żadnych certyfikatów, nic...
Ale Ok niech będzie, jezeli robi to uczciwie.
Ale niestety, z tego co widzę i czytam, to albo jest to oszustwo, nawet do tego stopnia że ubezpieczony nie jest ubezpieczony, czyli wysłał kasę, i dostał fałszywe papiery, albo wcale, albo jest tak nakombinowanie ze byle co, nawet kontrola na ulicy i zaczynają się kłopoty.
A drodzy rodacy zwłaszcza nowo przybyli nie zdają sobie sprawy że tu sprawdzenie czy pojazd jest ubezpieczony dzieje się automatycznie z kamery, a resztę szybko potrafią ustalić przez telefon lub terminal w samochodzie policyjnym.
Zauważcie, gdy was zatrzyma Policja, jeden z tobą rozmawia, drugi siedzi w samochodzie...
On nie przegląda FB, on słyszy wasze zeznania i wklepuje w terminal co trzeba.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

hants

Post #3 Ocena: 0

2017-04-03 02:44:40 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

gocompare czy inne meerkaty już wyłączyli? Raz w życiu skorzystałem z usług brokera, kosztowało mnie to to kupę kasy (1200 za pierwszą polisę). Ale nie miałem wtedy jeszcze internetu, a nie wiedziałem że był dostęp za free w bibliotece...
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,