MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem pokoju bez umowy a zwrot kaucji

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Sqobel

Post #1 Ocena: 0

2017-03-02 17:14:31 (7 lat temu)

Sqobel

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 02-03-2017

Skąd: London

Czyli rozumiem, że zadne zgloszenie na policje nie wchodzi w gre? Ona pewnie też zdaje sobie sprawę z twgo że jestem bezradny i to wykorzystuję..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #2 Ocena: 0

2017-03-02 18:11:00 (7 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2017-03-02 17:04:20, Sqobel napisał(a):
Placilismy przelewem ma angielskie konto co 4 tyg. Ta kobieta ogolnie mieszka w polsce. Mam przelewy wychodzące.


Czy to mieszkanie faktycznie do niej należy czy jest to może mieszkanie z councilu przyznane tej kobiecie?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-03-02 18:45:32 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-03-02 17:14:31, Sqobel napisał(a):
Czyli rozumiem, że zadne zgloszenie na policje nie wchodzi w gre? Ona pewnie też zdaje sobie sprawę z twgo że jestem bezradny i to wykorzystuję..


Ona nie ukradla wam tych pieniedzy wiec nie ma podstaw dla Policji, a juz napewno Interpol nie bedzie jej szukal poza UK. To nie jest sprawa dla Policji ale do Small Claims Court.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #4 Ocena: 0

2017-03-02 19:02:02 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Dowiedzieć się jaki jest status mieszkania. Możliwe, ze z socjalu.
Jechać z @€">b@€s@£;ą.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #5 Ocena: 0

2017-03-02 19:13:53 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Oszustka? Ile tam mieliście mieszkać, a ile mieszkaliście?

Czy też może umowa (ustna) przewidywała nieobowiązywanie punktu dotyczącego depozytu i czasowego minimum wynajmu w przypadku zajścia określonych wypadków losowych?

No bo nic o tym nie wspominasz...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-03-02 19:23:18 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Na początku dowiedz się jaki jest status mieszkania . Czy jest to mieszkanie socjalne a jeżeli nie to czy pobiera na nie house benefit . Może ktoś na forum poradzi ci jsk to zrobić . Jeżeli któraś z powyższych opcji okaże się prawda to postrasz ja ze zgłosi sz sprawę do councilu ze miała nielegalnych lokatorów i pobierała kasę z councilu która będzie musiała oddać w całości. Jeżeli tylko wynajmuje cały dom od kogoś to postrasz ze znajdziesz właściciela i zapytasz go czy wie ze nielegalnie podnajmuje pokoje . Jeżeli to jednak jej mieszkanie to zapytaj się jej czy płaci podatki od dochodu z wynajmu , a napewno nie płaci , wiec poinformuj ja ze z przyjemnością poeiadomisz urząd podatkowy . Dodatkowo postrasz ja ze zgłaszasz do small claim court. Z takimi trzeba ostro .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2017-03-02 20:31:00 (7 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2017-03-02 19:23:18, Wielim napisał(a):
Na początku dowiedz się jaki jest status mieszkania . Czy jest to mieszkanie socjalne a jeżeli nie to czy pobiera na nie house benefit . Może ktoś na forum poradzi ci jsk to zrobić . Jeżeli któraś z powyższych opcji okaże się prawda to postrasz ja ze zgłosi sz sprawę do councilu ze miała nielegalnych lokatorów i pobierała kasę z councilu która będzie musiała oddać w całości. Jeżeli tylko wynajmuje cały dom od kogoś to postrasz ze znajdziesz właściciela i zapytasz go czy wie ze nielegalnie podnajmuje pokoje . Jeżeli to jednak jej mieszkanie to zapytaj się jej czy płaci podatki od dochodu z wynajmu , a napewno nie płaci , wiec poinformuj ja ze z przyjemnością poeiadomisz urząd podatkowy . Dodatkowo postrasz ja ze zgłaszasz do small claim court. Z takimi trzeba ostro .


Aha, czyli chodzi o to, żeby się zemścić? A jkaby było tak jak chcą oni, to by już na babę nie trzeba bylo donosić?

Podatków od dochodu z wynajmu lodgerom nie trzeba płacić do pewnej sumy dochodów.
Co do housing benefitu, to nikt postronnej osobie nie ujawni takich informacji.
A small claims court mogą sobie w buty wsadzić. Z takim "materiałem dowodowym"...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #8 Ocena: 0

2017-03-02 20:38:12 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Cytat:

2017-03-02 20:31:00, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2017-03-02 19:23:18, Wielim napisał(a):
Na początku dowiedz się jaki jest status mieszkania . Czy jest to mieszkanie socjalne a jeżeli nie to czy pobiera na nie house benefit . Może ktoś na forum poradzi ci jsk to zrobić . Jeżeli któraś z powyższych opcji okaże się prawda to postrasz ja ze zgłosi sz sprawę do councilu ze miała nielegalnych lokatorów i pobierała kasę z councilu która będzie musiała oddać w całości. Jeżeli tylko wynajmuje cały dom od kogoś to postrasz ze znajdziesz właściciela i zapytasz go czy wie ze nielegalnie podnajmuje pokoje . Jeżeli to jednak jej mieszkanie to zapytaj się jej czy płaci podatki od dochodu z wynajmu , a napewno nie płaci , wiec poinformuj ja ze z przyjemnością poeiadomisz urząd podatkowy . Dodatkowo postrasz ja ze zgłaszasz do small claim court. Z takimi trzeba ostro .


Aha, czyli chodzi o to, żeby się zemścić? A jkaby było tak jak chcą oni, to by już na babę nie trzeba bylo donosić?

Podatków od dochodu z wynajmu lodgerom nie trzeba płacić do pewnej sumy dochodów.
Co do housing benefitu, to nikt postronnej osobie nie ujawni takich informacji.
A small claims court mogą sobie w buty wsadzić. Z takim "materiałem dowodowym"...


nie szalej kolego bo nie doczytales wpisu dokladnie a krecisz afere ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #9 Ocena: 0

2017-03-02 21:23:54 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Cytat:

2017-03-02 20:31:00, stanislawski napisał(a):
(...)
Aha, czyli chodzi o to, żeby się zemścić? A jkaby było tak jak chcą oni, to by już na babę nie trzeba bylo donosić?

Podatków od dochodu z wynajmu lodgerom nie trzeba płacić do pewnej sumy dochodów.
Co do housing benefitu, to nikt postronnej osobie nie ujawni takich informacji.
A small claims court mogą sobie w buty wsadzić. Z takim "materiałem dowodowym"...


Brzydko to opisujesz, ale poniekąd masz trochę racji... no tak z 35%.
Tu nie chodzi o zemstę, tylko o zapłatę tego na co sobie zapracowała.
Co do small claims court, to mogą też gdzie indziej, sobie lub lepiej jej, zwłaszcza jak młoda i do "przyjęcia".
No i pamiętajmy o prawdzie, tzn o tym gdzie ona leży. Może tak być że jeżeli przeczytalibyśmy post z jej ręki... to kazalibyśmy jej dopłacić.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominikana36

Post #10 Ocena: 0

2017-03-02 21:33:37 (7 lat temu)

dominikana36

Posty: 3054

Kobieta

Z nami od: 21-03-2016

Skąd: Quinton

Hmm.jesli pani mieszka w PL (pow. 6 m-cy w roku) to powinna chyba w PL rozliczyc sie z dochodu uzyskiwanego w UK- placicie przelewem, wiec dowod wplaty na jej konto jest. Postrasz, ze jesli nie odda depozytu to pierwsze kroki po wyladowaniu w kraju skierujesz do polskiego Urzedu Skarbowego a oni juz tam ustala czy i jaki podatek naszej ojczyznie sie nalezy :)
jesli chcesz sie dowiedziec czy mieszkanie jest jej czy z councila podejdz jutro do swojego urzedu I grzecznie powiedz, ze podejrzewasz wyludzenie bo chyba mieszkasz w mieszkaniu gminnym, ktore jest bezprawnie podnajmowane- sprawdza w 2 minuty :).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,