MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Housing Benefit

« poprzednia strona

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 7 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ie2ox4-2b

Post #1 Ocena: 0

2017-05-09 16:07:34 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Należałoby sprawdzić tego bailiffa, może to tylko "bailiff". W takich czasach żyjemy że nie idzie już rozróżnić... No i oczywiście najlepiej osobista wizyta w Counsilu czy było jakieś zadłużenie.
Związki zawodowe? Chyba że tego bailiffa...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #2 Ocena: 0

2017-05-09 18:01:38 (7 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2016-12-02 20:36:31, Wielim napisał(a):
Tu się mylisz , szlag mnie trafia , że ciężko pracuje , odprowadzam podatki 3/4 mojej wypłaty idą na rent i rachunki podczas gdy ktoś otrzymuje house benefit w wysokości mojego rentu! Śmiech na sali , sytuacja rodzi patologie , więcej szacunku i upustow podatkowych dla ludzi pracy

Popieram całkowicie.
Myślę, że za 2 lata pasożytnictwo się skończy.
Z oficjalnej strony rządowej wynika, że 25% naszych podatków idzie na cele socjalne i jest to najwyższy procent naszych składek. Kiedyś Cameron napisał na FB, że the UK stanowi 1% światowej populacji, 2% światowej gospodarki i 7% światowej opieki społecznej. Coś tu jest chyba nieproporcjonalne, nie sądzicie?
https://www.gov.uk/government/publications/how-public-spending-was-calculated-in-your-tax-summary/how-public-spending-was-calculated-in-your-tax-summary
W zeszłym roku zapłaciłem prawie £6000 podatku, czyli £1500 poszło na pasożyty. W dodatku mój council płaci 55% mojego council taxu na pasożyty, czyli będzie tego jakieś £750 rocznie. Suma sumarum płacę na pasożyty £2250 rocznie.
Życzę sobie, by po wyjściu z UE councile płaciły na prezerwatywy.

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 09-05-2017 18:05 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-05-09 21:54:13 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak. Cóż, housing benefity i reszta świadczeń rozmaitych z lokalnych samorządów, to źródło dochodów dla wielopokoleniowych, brytyjskich rodzin - pracę widzących w tv (jeśli nie została jeszcze zastawiona). Nie tylko dla emigracji z Unii. Także brytyjskie społeczeństwo najperw wewnątrz powinno się "zlustrować". Stąd obywatele brytyjscy na tym forum :-]również powinni zwrócić na to uwagę.

Co do sedna z postu Koleżanki, to Jacobs - to bailiff https://www.jacobsenforcement.com/. Nie sądzę, aby jakaś firma się pod nich podszywała, ale kto wie.
Natomiast wyjaśniam, że związki np. Unite mają współpracujące kancelarie, które udzielają porad niezwiązanych z prawem pracy, a więc prawem karnym, rodzinnym itd. Jeszcze zależy, jakiego rodzaju ma się członkostwo - zatem ile miesięcznie do związków odprowadzamy *DRINK*

Ale ie2ox4-2b słusznie zauważył, że osobista wizyta w concilu, to też dobra droga. Po prostu. Tak czy inaczej powodzenia w rozwiązaniu sprawy.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 09-05-2017 22:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #4 Ocena: 0

2017-05-16 09:20:48 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

maz dostal maila, ze sa zaniepokojeni sytuacja i prowadza dochodzenie, ale od 4 dni sie nie odezwali.

2016-12-02 20:36:31, Wielim napisał(a):
Tu się mylisz , szlag mnie trafia , że ciężko pracuje , odprowadzam podatki 3/4 mojej wypłaty idą na rent i rachunki podczas gdy ktoś otrzymuje house benefit w wysokości mojego rentu! Śmiech na sali , sytuacja rodzi patologie , więcej szacunku i upustow podatkowych dla ludzi pracy


wiesz, my tylko 1 raz dostalismy HB i jak jestesmy tu 10 lat to tylko przez 1 miesiac KTOS oplacil nam rent. W sumie sami sobie tez, bo przeciez placimy council tax i podatki. Zobaczymy jak to sie potoczy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,