MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Housing Benefit

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 4 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2016-12-02 22:59:25 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #2 Ocena: 0

2016-12-02 23:14:41 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

yhm czyli jakby ktoś ci powiedział-ok to ja dam Ci tyle ile zarobisz miesięcznie i zamiast siedzieć w pracy-rozwijając się (zakładam praca naukowa lub artystyczna bo jako księgowa-nie ujmując księgowym-raczej trudno rozwijać skrzydła),będziesz mogła -podróżować,rozwijać pasje i zainteresowania,spędzać czas z rodziną-to ty podziękujesz po praca uszlachetnia? ekstremalna sytuacja ale jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu,że właśnie to próbujesz powiedziec

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2016-12-03 00:12:33 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

lulilu1 co tak nerwowo reagujesz, czyżbyś narobiła dzieci a teraz żyjesz z naszej ciężkiej pracy na nasz koszt?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-12-03 08:04:09 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

liv103

Post #5 Ocena: 0

2016-12-03 08:42:22 (7 lat temu)

liv103

Posty: 179

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: g

Ja jestem ciekawa jak sama satysfakcja z pracy utrzyma twoja rodzine,dzieci bd glodne a mama powie mam taka super satysfakcjonujaca prace,ze nie potrzebuje za nia wynagrodzenia w zwiazku z tym lodowka zamknieta.Wiekszosc ktora przyjechala do Uk jest tu dla tego,ze u siebie w kraju mieli male zarobki,kiepski system socjalny.Polki sa w UK najliczniejsza grupa kobiet ktora rodzi dzieci ,wiec sila rzeczy korzystaja z tego wstretnego systemu.Mam wrazenie czytajac niektore posty,ze wiekszosc mam ktore tu pisza siedzi w domu,bo sa na mojej wyspie caly dzien,ja przez 8 godzin swojej pracy nigdy nie moglam uzywac telefonu,za to grozilo wyrzucenie z pracy,a przerwe mialam po to aby zadzwonic do dzieci,meza,to nie byl cZas na internet

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

liv103

Post #6 Ocena: 0

2016-12-03 08:44:36 (7 lat temu)

liv103

Posty: 179

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: g

Zreszta kobieta zadala konkretne pytanie,ze tyle jej przyznano i czy dobrze zrozumiala dokument,a z 1 pytania zrobil sie watek na 4 strony,dlaczego tyle ,co kombinuje I jak jej zabrac,:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ela_42

Post #7 Ocena: 0

2016-12-03 09:03:26 (7 lat temu)

ela_42

Posty: 1538

Kobieta

Z nami od: 21-06-2007

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-12-03 08:44:36, liv103 napisał(a):
Zreszta kobieta zadala konkretne pytanie,ze tyle jej przyznano i czy dobrze zrozumiala dokument,a z 1 pytania zrobil sie watek na 4 strony,dlaczego tyle ,co kombinuje I jak jej zabrac,:)


Otóż to *THUMBS UP* słuszna uwaga

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #8 Ocena: 0

2016-12-03 09:21:27 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #9 Ocena: 0

2016-12-03 09:44:38 (7 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

Czytajac posty z ostatnich kilku stron wydawac by sie moglo ze autorzy postow znaja autorke topika bo zmierzyli ja jedna miara-Nie chce pracowac wiec bierze. Nikt Nie pomyslal ze moze np jedyny dochod w tej chwili to marne £112 SSP lub cos w tym stylu? Dlaczego prawie wszyscy pytajacy o pomoc zwiazana z zasilkami sa od razu wrzuceni do jednego worka. Nic dziwnego ze potem ktos robi uwage ze na forum jest ponad 1000 forumowiczow a zalogowanych tylko 25. A niektorzy maja"zdolnosc" ze dokladnie wiedza jaka jest sytuacja rodzinna pytajacego po jednym poscie,np autorki tego postu.
To ze ktos zna 2-3 osoby zyjace na benefitach bo im sie nie chce to Nie znaczy ze wszyscy sa tacy. Pisze to tylko dlatego ze znam wielu ktorzy potrzebuja takiej pomocy Nie z wlasnej winy,ale tez znam kombinatorow ktorzy wykorzystuja system. Roznica w sposobie I poziomie zycia miedzy nimi jest niesamowita.
Co do pracy I posiadania malych dzieci to temat o kosztach przedszkola I zarobkow byl,podobnie jak wyraxanie swoich opinii o zasilkach dlaczego sa takim zlem. Temat o tym dlaczego pobieranie zasilkow jest zlem byl chyba zalozony po to zeby Nie zasmiecac watkow taki jak ten

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stara_gruszka

Post #10 Ocena: 0

2016-12-03 10:10:59 (7 lat temu)

stara_gruszka

Posty: 255

Kobieta

Z nami od: 09-09-2013

Skąd: Penrith

proponuje zmienic temat topiku na POLSKIE PIEKIEŁKO- gdzie czlonkowie-lud pracujący żąda likwidacji pomocy społecznej w ramach przywracania równosci spolecznej-proste nie pracujesz -nie jesz i najwazniejsze nie rozmnażasz się- w ten sposób w krótkim czasie dojdzie do wymarcia społeczenstwa i nie bęzie biedy na swiecie-genialnie proste!!! a poki co niech umorusane ,glodne dzieci będą wyrzutem sumienia dla leniwych i niezaradnych rodziców ,którzy smią je powoływac na ten swiat i w ten sposob powodowac dyskomfort wsrod pracujacych,wyksztalconychi dbających o swój los proli-ktorzy z podziwem bliskim uwielbienia dla nieprzemijającego bogactwa.Z pozdrowieniami dla rodaków

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 4 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,