MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

LLoyds Bank

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 45

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kamil17932

Post #1 Ocena: 0

2016-03-20 11:14:47 (8 lat temu)

kamil17932

Posty: 22

Mężczyzna

Z nami od: 20-03-2016

Skąd: Portsmouth

Witam mam do was pytanie posiadam w banku lloyds konto classic i zamierzam wyjechac do polski. lecz wyplata mi przyjdzie pozniej i nie mam jak zamknac konta. z tego co mowili to prowadzenie konta jest za darmo. ale nie wiem jak bedzie jak nie bedzie zadnych wpływów .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #2 Ocena: 0

2016-03-20 11:18:08 (8 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Pilnuj tylko aby nie wypłacić za dużo i nie ma stresu. Sami zamkną po jakimś czasie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #3 Ocena: 0

2016-03-20 23:14:05 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Wielka Brytania to nie Polska. Tutaj praktycznie każdy bank ma darmowe konto z darmową kartą, którą bez prowizji można wypłacać praktycznie ze wszystkich bankomatów. Jak ci nowa karta przychodzi, bo data ważności starej się skończyła to też nie ma za to prowizji. Za przelewy do innych banków też nie ma prowizji. A jak nie masz wpływów na konto to żadnej prowizji nie pobierają. Konta też prędko ci nie zlikwidują z tego powodu.

Nie do pomyślenia w Polsce, by tak było, ale tak na prawdę jest.

Olej sprawę i wyluzuj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

kruuuu

Post #4 Ocena: 0

2016-03-20 23:20:41 (8 lat temu)

kruuuu

Posty: 379

Mężczyzna

Z nami od: 11-10-2015

Skąd: Newcastle

To nie wiem jakie konto miales, tak jak i w Polsce tak i tutaj mozesz otworzyc i platne konta i darmowe. Moim zdaniem Polskie banki są kilka lat do przodu jesli chodzi o bankowosc internetową.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #5 Ocena: 0

2016-03-21 00:09:28 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

W polsce o Ile mi wiadomo to nie ma darmowych kont. Jak jest darmowe to zawsze jest jakies "ale". Albo trzeba byc studentem albo trzeba miec wplywy na konto powyzej pewnej kwoty, albo trzeba zrezygnowac z karty do konta albo jeszcze cos innego.

Jak wiesz w jakim banku mozna zalozyc darmowe konto to podziel sie wiedza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

kruuuu

Post #6 Ocena: 0

2016-03-21 00:20:50 (8 lat temu)

kruuuu

Posty: 379

Mężczyzna

Z nami od: 11-10-2015

Skąd: Newcastle

Pierwsze takie konto otworzylem w inteligo jakies 8 lat temu z czego ostatnie 6 nie używane przezemnie. Moje drugie darmowe konto to mBank w ktorym posiadam dodatkowo 2 rachunki walutowe, i one sa platne ale jakies grosze. Sam rachunek w zlotowkach jest darmowy tak jak i wyplaty oraz przelewy. Mam takze darmowe konto w BNP paribas teraz polaczyli sie z innym bankiem. Konto przezemnie takze nie używane. Niestety nie mam juz wiecej kont w polskich bankach. Ale z tego co wiem kazdy bank ma w swojej ofercie przynajmniej jedno darmowe konto

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radiesteta

Post #7 Ocena: 0

2016-03-21 00:34:35 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

Cytat:

2016-03-21 00:20:50, kruuuu napisał(a):
Pierwsze takie konto otworzylem w inteligo jakies 8 lat temu z czego ostatnie 6 nie używane przezemnie. Moje drugie darmowe konto to mBank w ktorym posiadam dodatkowo 2 rachunki walutowe, i one sa platne ale jakies grosze. Sam rachunek w zlotowkach jest darmowy tak jak i wyplaty oraz przelewy. Mam takze darmowe konto w BNP paribas teraz polaczyli sie z innym bankiem. Konto przezemnie takze nie używane. Niestety nie mam juz wiecej kont w polskich bankach. Ale z tego co wiem kazdy bank ma w swojej ofercie przynajmniej jedno darmowe konto

A to Ci się chyba z UK pomyliło. Darmowe jak napisał kolega wyżej jest pod jakimś warunkiem albo płacisz kartą ileś set zł co miesiąc albo ileś wynagrodzenia regularnie wpływa. Daj linka do darmowego konta bez takich obwarowań.
Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kruuuu

Post #8 Ocena: 0

2016-03-21 00:48:20 (8 lat temu)

kruuuu

Posty: 379

Mężczyzna

Z nami od: 11-10-2015

Skąd: Newcastle

No okej... Za to te Brytyjskie sa najtansze na swiecie - 10f za przelew zagraniczny w Lloydsie ciekawe jak w innych darmowych

kazdy ma inne oczekiwania najwyrazniej i dla kazdego 'darmowe' znaczy cos innego

Dla mnie generalnie to jakas kpina by przelew zagranice zlecany internetowo kosztowal 10f to ciekawe ile w placowce

A konto w mbanku jest w pelni darmowe wedlug twoich wytycznych

[ Ostatnio edytowany przez: kruuuu 21-03-2016 01:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2016-03-21 06:55:37 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2016-03-21 00:20:50, kruuuu napisał(a):
Mam takze darmowe konto w BNP paribas teraz polaczyli sie z innym bankiem. Konto przezemnie takze nie używane. Niestety nie mam juz wiecej kont w polskich bankach. Ale z tego co wiem kazdy bank ma w swojej ofercie przynajmniej jedno darmowe konto

To musi byc jakies inne BNP, poniewaz oni juz dwa razy sie polaczyli z innymi bankami (kiedys Fortis) i za kazdym razem zmieniaja sie warunki i pojawia sie oplata za konto. Np po poprzednim polaczeniu z BNP Paribas, musialam specjalnie zmienic konto na darmowe, ale byla oplata za kazdy przelew 50gr.

W zeszlym roku wprowadzili oplate 1zl za utrzymanie kazdego konta oszczednosciowego i trzeba bylo je szybko pozamykac, bo utrzymywanie tych kont mijalo sie z celem.

W styczniu uszczesliwili mnie kontem, za ktore jest oplata, a jak chcesz zmienic na darmowe to trzeba zaplacic 100zl! Mozna bylo zmienic tylko przez miesiac czy dwa za darmo, ale aplikacja na telefonie nie pokazuje zadnego info, wiec nie wiedzialam. Musialam napisac reklamacje i dopiero wtedy zmienili mi to konto za darmo. Oczywiscie, zeby bylo za darmo, musi wplywac na konto min.1000zl i nie moze pochodzic ono z wplaty gotowkowej. Czyli musze zasilac konto przelewem z UK albo od kolegi, bo jak zasile je gotowka w kasie, to nici.

Wprowadzili tez oplate za karte debetowa, o ktorej dowiedzialam sie, gdy ja pobrano.

Takze musisz pisac o innym BNP (jakkolwiek sie teraz nazywa).
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kruuuu

Post #10 Ocena: 0

2016-03-21 07:55:27 (8 lat temu)

kruuuu

Posty: 379

Mężczyzna

Z nami od: 11-10-2015

Skąd: Newcastle

Ok co do bnp moze masz racje bo tam chyba mam darmowe z warunkiem wplywow 2000zl co miesiac, tak czy inaczej przelewy sa darmowe jesli zlecasz je przez internet, nie znam kosztow obslugi konta w placowce bo z tego nie korzystam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,