MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Cashback

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2018-03-26 14:55:11 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja wlasnie skonczylam zamieniac £118.06 z Quidco na vouchery z Last Minute o wartosci £144.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #2 Ocena: 0

2018-07-24 12:16:02 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Chcialam tylko zauwazyc pewna prawidlowosc jesli chodzi o Quidco na przykladzie ubezpieczenia podroznego, u tego samego ubezpieczyciela- taki sam poziom ubezpieczenia.
Strona comparethemarket i moneysupermarket :£65
Strona bezposrednia Admiral : £65
Strona Admiral, wejscie przez Quidco : £85 , 25% cashback. Generalnie wychodzi dokladnie na to samo tylko na cashback jeszcze trzeba poczekac...
Mialam dokladnie taka sama sytuacje z parkingiem na Stansted. Przez strone bezposrednio, teraz dokladnie nie pamietam ale powiedzmy £100, wejscie przez quidco £110, 8% cashback.
Takze kasujcie cookies, sprawdzajcie w kilku miejscach bo jest bez sensu czekac na cashback ktory tak naprawde mozecie miec od razu placac po prostu mniej.
Moze i quidco ma sens przy zakupach typu Currys czy ciuchy ale mi sie nie sprawdzil przy rzeczach 'nie materialnych'.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2018-07-24 13:59:25 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Tak, jest tak z niektorymi rzeczami. Na pewno podobnie z ich wyszukiwarka ubezpieczen samochodowych.

Ja niedawno kupilam "excess car hire insurance" na stronie, ktora od razu dawala znizke, zamiast wejscia przez Quidco, placenia pelnej ceny i czekania na Cashback. Bylo pare funtow roznicy, ale lepszy wrobel w garsci niz na dachu.

Cashback z hoteli jest ok i placa, tylko troche zajmuje. Wlasnie dostalam pieniadze z Accora za rezerwacje z grudnia. DFDS ostatnio zaplacil mi za rezerwacje, ktora anulowalam, oni placa tez dosc szybko.

Jak zawsze, trzeba sprawdzic wszystkie opcje. Np mam voucher £50 na LastMinute.com, ale lot na tej stronie jest drozszy o 10-20 funtow, wiec sredni biznes. Mam problem z wydaniem tego vouchera juz od jakiegos czasu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

matkapolka

Post #4 Ocena: 0

2018-07-24 17:22:18 (6 lat temu)

matkapolka

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 25-04-2013

Skąd: south east

Ja używam TopCashback. Czasami trzeba trochę poczekać. Nie ma problemu z reklamacją.
"Wszyscy jesteśmy ignorantami, tylko każdy w innej dziedzinie." Will Rogers

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,