MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WIELIM -Kierowca czarnej londyńskiej taksówki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 42 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

Str 42 z 55

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2018-01-13 12:27:20 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Kksiezniczka nie wiem czy ja będę wracać trzeźwy :-O , a tak na poważnie jak masz jakieś zlecenia od Ciebie to połowa ceny albo się dogadamy. Nie wiem jeszcze o jakich godzinach będę jeździł ale skoro i tak wracam do Purfleet to co mi szkodzi ;)

Andyopole i DADAM ja to ten po lewej haha nie wiem czy coś pomoże :-O

Anula dzięki , pierwszy pasażer ma za free chyba że zamówi przejazd na Gatwick czy inne Luton :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #2 Ocena: 0

2018-01-13 15:16:09 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-01-13 12:27:20, Wielim napisał(a):
Kksiezniczka nie wiem czy ja będę wracać trzeźwy :-O , a tak na poważnie jak masz jakieś zlecenia od Ciebie to połowa ceny albo się dogadamy. Nie wiem jeszcze o jakich godzinach będę jeździł ale skoro i tak wracam do Purfleet to co mi szkodzi ;)

Andyopole i DADAM ja to ten po lewej haha nie wiem czy coś pomoże :-O

Anula dzięki , pierwszy pasażer ma za free chyba że zamówi przejazd na Gatwick czy inne Luton :-D


Oj. Toz to dyskryminacja mężczyzn :-]
Tez chce za pół ceny :-8
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kksiezniczka

Post #3 Ocena: 0

2018-01-14 16:53:38 (6 lat temu)

kksiezniczka

Posty: 10134

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

Cytat:

2018-01-13 15:16:09, AlmostFamous napisał(a):
Cytat:

2018-01-13 12:27:20, Wielim napisał(a):
Kksiezniczka nie wiem czy ja będę wracać trzeźwy :-O , a tak na poważnie jak masz jakieś zlecenia od Ciebie to połowa ceny albo się dogadamy. Nie wiem jeszcze o jakich godzinach będę jeździł ale skoro i tak wracam do Purfleet to co mi szkodzi ;)

Andyopole i DADAM ja to ten po lewej haha nie wiem czy coś pomoże :-O

Anula dzięki , pierwszy pasażer ma za free chyba że zamówi przejazd na Gatwick czy inne Luton :-D


Oj. Toz to dyskryminacja mężczyzn :-]
Tez chce za pół ceny :-8


Ale to nie dlatego, ze jestem kobieta i do tego księżniczka hihi, ale dlateho ze mieszkam po sąsiedzku :-]

A co do trzeźwości, to z tym Wielim tez mozemy sie dogadać. Moge być nietrzeźwa. Albo z czteropakiem Żubra w torebce. Tak jak wspomniałam dobry ze mnie pasażer i potrafię sie dostosować :-D

A tak serio, to moze mi sie uda załapać kiedyś na kurs albo w jedna albo w druga stronę. Ale by było :-)
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #4 Ocena: 0

2018-01-14 22:21:15 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dziś pierwszy dzień w pracy w taksówke. Wyjechałem z domu po 10 rano by być w mieście około 11. Wloczylem się po ulicach który niestety były puste... wkoncu zaparkowalem w kolejce na taxi ranku przed jednym z większych londyńskich hoteli . Udało się wkoncu wziąść klienta , kilkanaście minut podróży na Chelsea Flower Market i kilkanaście funtów należności, zgodnie z tradycją miało być za darmo ale ... gościu odmówił i jeszcze napiwek zostawił :) później miałem jeszcze kilka kursów , nie pamiętam dokładnie ile bo notes zostawiłem w cabie. Były to zazwyczaj krótkie trasy ale zdarzył się jeden kurs na Heatrow! Szczęście już w pierwszy dzień . Ogólnie nie było najgorzej jak na styczeń który jest najgorszym miesiącem w tej pracy. Ponoć od marca zaczyna się najlepszy okres. Chociaż jakbym miał zarabiać codziennie tyle co dziś to będę zadowolony :) strach ze wrócę do domu z pustymi kieszeniami minął. Co do klientów to zazwyczaj nie rozmawiają z tobą tylko siedzą na telefonach. Czasami ciężko zrozumieć gdzie chcą jechać , intercom coś słabo działa albo ja jestem głuchy, musze się pytać dwa razy gdzie chcą jechać ... i ogólnie cały w stresie , który mam nadzieje minie po kilku dniach . Zobaczymy jutro jak będzie , nie znam rynku , nie wiem czy rano wyjechać z domu wcześnie czy w południe . Ogólnie na początku planuje około 10 godzinne zmiany . Dam znać później jak dalej idzie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2018-01-14 22:23:44 (6 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Super . Powodzenia w nowej karierze :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2018-01-14 23:32:27 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12797

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2018-01-14 16:53:38, kksiezniczka napisał(a):
Cytat:

2018-01-13 15:16:09, AlmostFamous napisał(a):
Cytat:

2018-01-13 12:27:20, Wielim napisał(a):
Kksiezniczka nie wiem czy ja będę wracać trzeźwy :-O , a tak na poważnie jak masz jakieś zlecenia od Ciebie to połowa ceny albo się dogadamy. Nie wiem jeszcze o jakich godzinach będę jeździł ale skoro i tak wracam do Purfleet to co mi szkodzi ;)

Andyopole i DADAM ja to ten po lewej haha nie wiem czy coś pomoże :-O

Anula dzięki , pierwszy pasażer ma za free chyba że zamówi przejazd na Gatwick czy inne Luton :-D


Oj. Toz to dyskryminacja mężczyzn :-]
Tez chce za pół ceny :-8


Ale to nie dlatego, ze jestem kobieta i do tego księżniczka hihi, ale dlateho ze mieszkam po sąsiedzku :-]

A co do trzeźwości, to z tym Wielim tez mozemy sie dogadać. Moge być nietrzeźwa. Albo z czteropakiem Żubra w torebce. Tak jak wspomniałam dobry ze mnie pasażer i potrafię sie dostosować :-D

A tak serio, to moze mi sie uda załapać kiedyś na kurs albo w jedna albo w druga stronę. Ale by było :-)



Jak po piwie to Ty uważaj żeby to nie była fake Taxi...*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

minicab

Post #7 Ocena: 0

2018-01-15 12:10:53 (6 lat temu)

minicab

Posty: 1509

Mężczyzna

Z nami od: 08-05-2009

Skąd: U.K.

Cytat:

2018-01-14 23:32:27, andyopole napisał(a):
Cytat:

2018-01-14 16:53:38, kksiezniczka napisał(a):
Cytat:

2018-01-13 15:16:09, AlmostFamous napisał(a):
Cytat:

2018-01-13 12:27:20, Wielim napisał(a):
Kksiezniczka nie wiem czy ja będę wracać trzeźwy :-O , a tak na poważnie jak masz jakieś zlecenia od Ciebie to połowa ceny albo się dogadamy. Nie wiem jeszcze o jakich godzinach będę jeździł ale skoro i tak wracam do Purfleet to co mi szkodzi ;)

Andyopole i DADAM ja to ten po lewej haha nie wiem czy coś pomoże :-O

Anula dzięki , pierwszy pasażer ma za free chyba że zamówi przejazd na Gatwick czy inne Luton :-D


Oj. Toz to dyskryminacja mężczyzn :-]
Tez chce za pół ceny :-8


Ale to nie dlatego, ze jestem kobieta i do tego księżniczka hihi, ale dlateho ze mieszkam po sąsiedzku :-]

A co do trzeźwości, to z tym Wielim tez mozemy sie dogadać. Moge być nietrzeźwa. Albo z czteropakiem Żubra w torebce. Tak jak wspomniałam dobry ze mnie pasażer i potrafię sie dostosować :-D

A tak serio, to moze mi sie uda załapać kiedyś na kurs albo w jedna albo w druga stronę. Ale by było :-)



Jak po piwie to Ty uważaj żeby to nie była fake Taxi...*YAHOO*


Dokladnie :-]
"One day you'll leave this world behind So live a life you will remember."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kksiezniczka

Post #8 Ocena: 0

2018-01-16 08:35:07 (6 lat temu)

kksiezniczka

Posty: 10134

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

No to jak pierwszy dzień udany, to później już z górki *THUMBS UP*
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

boszka8

Post #9 Ocena: 0

2018-01-20 15:51:12 (6 lat temu)

boszka8

Posty: 2302

Kobieta

Z nami od: 08-08-2014

Skąd: londyn

Wielim taxi to dodatkowe źródło zarobku ??? Tak tylko pytam z ciekawości :-T[ *OK**STOP**NO*:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #10 Ocena: 0

2018-01-20 16:06:48 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12797

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Nie zwracaj głowy. Nasz "zlotówa" od rana w trasie...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 42 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 41 | 42 | 43 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,