MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WIELIM -Kierowca czarnej londyńskiej taksówki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 25 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

Str 25 z 55

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

WybitnieWrednyW

Post #1 Ocena: 0

2017-07-15 20:46:33 (7 lat temu)

WybitnieWrednyWerdew

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-15 20:37:25, Wielim napisał(a):
Cytat:

2017-07-15 20:22:40, WybitnieWrednyWerdew napisał(a):
Nadal pilnie śledzę twoje boje o licencję.
I podziwiam wytrwałość *THUMBS UP*


Dzięki Wredny, jeszcze dużo przede mną ale z każdym dniem coraz bliżej *THUMBS UP*


Dasz rade, bo jak nnie Ty? to kto?!*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: +3

2017-07-21 11:55:07 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Po 28 dniach od ostatniego egzaminu dzisiaj zostałem wezwany przez Mr Thomas-a na drugi egzamin na poziomie 4 (28's). Dziwny koleś ,inni go chwalą mimo że u niego można dostać albo D albo C nawet jak wszystko odpowie się bezbłędnie. Zwracał mi uwagę ze za szybko wypowiadam trasy a na koniec obciął mi z każdego pytania po kilka punktów za "being hesitant " hehe śmieszne no ale taki już jest . Pytania które zadał :

K West Hotel - Wapping Station
Wapping Station - Dolphin Sq
BBC rehesal studios- Dutch Church
Dutch Church - Oslo Court

3 pytania bezbłędnie, jedno troszkę naokoło ale jest upragnione "C" i jestem w pozycji 2:0 do przodu . Następny egzamin za 28 dni , dzień przed moimi urodzinami :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2017-07-21 20:38:25 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*
uwielbiam i podziwiam.
Bo ja bym nie miał tyle cierpliwości *SORRY*:-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

malinowka

Post #4 Ocena: 0

2017-07-21 21:47:49 (7 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-07-21 11:55:07, Wielim napisał(a):
Po 28 dniach od ostatniego egzaminu dzisiaj zostałem wezwany przez Mr Thomas-a na drugi egzamin na poziomie 4 (28's). Dziwny koleś ,inni go chwalą mimo że u niego można dostać albo D albo C nawet jak wszystko odpowie się bezbłędnie. Zwracał mi uwagę ze za szybko wypowiadam trasy a na koniec obciął mi z każdego pytania po kilka punktów za "being hesitant " hehe śmieszne no ale taki już jest . Pytania które zadał :

K West Hotel - Wapping Station
Wapping Station - Dolphin Sq
BBC rehesal studios- Dutch Church
Dutch Church - Oslo Court

3 pytania bezbłędnie, jedno troszkę naokoło ale jest upragnione "C" i jestem w pozycji 2:0 do przodu . Następny egzamin za 28 dni , dzień przed moimi urodzinami :)



Gratuluję i szczerze podziwiam*THUMBS UP*
Ile jeszcze do finału?
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2017-07-21 23:17:54 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jestem na poziomie 4 , na każdym poziomie trzeba zdobyć 12 pkt by przejść do następnego , zazwyczaj dostaje się D - 0 pkt albo C 3 pkt , jest jeszcze B i A ale są legendy na temat osób które dostały takie oceny , generalnie wygląda to ze gramy do 4 - 4 c przechodzisz do następnego poziomu albo 4 D cofamy do poprzedniego - wygrałem poziom 3 - 4:1 , teraz jestem na 4 poziomie wygrywam 2:0 , a poziomów jest 5

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-07-21 23:21:08 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Trzeci poziom zwie się 56 - egzamin co 56 dni , 4 poziom co 28 dni i 5 co 21 dni , każdy coraz trudniejszy , coraz mniejsze pointsy typu restauracje wegetariańskie, hotele nad rzeką czy pytania o kościoły różnej przynależności

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2017-07-22 14:04:40 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2017-07-21 20:38:25, krakn napisał(a):
*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*
uwielbiam i podziwiam.
Bo ja bym nie miał tyle cierpliwości *SORRY*:-]


Obiecałeś ze weźniesz kurs moja taksówka , trzymam za słowo 😊

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krak85

Post #8 Ocena: 0

2017-07-27 14:28:26 (7 lat temu)

Krak85

Posty: 59

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2016

Skąd: Londyn

Gratulacje za kolejny sukces! Idziesz jak burza, coś mi się zdaję że jeszcze w tym roku z tą zieloną blachą będziesz jeździł :)

Co do mnie to dopiero co skończyłem west end i city missing piceces, wczoraj byłęm w wizann po książki do pointów i zaczynam od przyszłęgo tygodnia w końcu kolejny etap.
Zeszło mi strasznie, dużo przekszód po drodze że tak powiem, choroba dziecka, wizyta rodziny itp sam wiesz najlepiej ile jest po drodze rzeczy które Cię wybijają z tego rytmu...
Ogólnie zeszło mi 11 miesięcy na 4 bb + missing pieces dużo dłużej niż początkowo planowałem.

Mam nadzieję na bardziej spokojne kilka najbliższych miesięcy i że wyrobię się przed upływem 2 lat. Wiem że można prosić o przedłużenie ale chce tego uniknąć za wszelką cenę.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2017-07-27 22:24:24 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Co do licencji w tym roku to szanse są bliskie zeru. Nie zapominaj ze po ostatnim 5 poziomie czeka jeszcze ostatni egzamin z 153 tras naokoło Londynu . Nie jest to nic szczególnie trudnego dla kogoś kto zaliczy KOL ale trzeba czekać zazwyczaj 6-8 tygodni od złożenia aplikacji po zakończeniu 5 poziomu. Wtedy jest tzw finał - ten test jest zawsze w poniedziałki a dostanie licencji i prezentacja , gratulacje itd w piątek w tym samym tygodniu i juz można wyjechać wieczorem w pierwszą trasę ;)
Życzę powodzenia z pointsami, i tak pewnie wiele zapomnisz i będziesz wracać na te same ale taka już jest kolej rzeczy .Od tej chili wkraczasz juz na wyższy znacznie trudniejszy poziom bo I pointsy trudne a jeszcze BB trzeba powtarzać ...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krak85

Post #10 Ocena: 0

2017-08-03 13:11:06 (7 lat temu)

Krak85

Posty: 59

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2016

Skąd: Londyn

Właśnie wczoraj po raz pierwszy zacząłem pointsy wg książki wizzann postcodami. Inna bajka rzeczywiście, zajęło mi to ok 4 godzin, zrobiłem wszystkie 4 mapki w okolicy WC2 tj Aldwych, Strand i Lincolns Inn Fields.
Parę moich spostrzeżeń to kilkarotnie porzucałem skuter na zatoce dla motorów i szedłem piechotą, co moim zdaniem usprawnia cały proces. Nie wiem czy robiłeś podobnie? Byłem jeszcze w dodatku po godz 18:00 tam więc ruch dość spory i moim zdaniem zatrzymywanie się wzdłuż Strand czy Aldwych na skuterze aby szukać pointa to ciężko więc metoda na piechotę zwłaszcza w centrum myślę jest ok.

Mam kilka pytań jeszcze o sam proces np:
zdążyłem zauważyć że jakiegoś pointa tam już nie ma choć jest w książe np. Sophies Steakhouse na Wellington st. - co wtedy robisz olewasz to? czy czekasz co się pojawi w jego miejsce?

Inna sprawa to w tamtej okolicy jest sporo punktów któe wg mnie są dość istotne jednak wizzan ich nie uwzględnia u siebie. Myślisz że to wynika z tych statystyk że na egzaminach o nie nie pytają po prostu? Taki punkt to np Gibraltar Gov Offcie na Strand zaraz obok hotel Continental. Byłem trcohę zdzwiony że nie ma go na liście wizzan, oczywiście było jescze sporo innych restauracji czy knajp których tam też nie było. Co o tym myśleć wszystkim?

Czy Ty starałeś się robić takie krótkie notatki odnośnie kierunków LOL only np lub no restrictions żeby ułatwić sobie orentację przy nauce potem i czy powinienem to robić wg Ciebie?
Jak jest na hote ME na rogu strand i Aldwych to w takim wypadku z jakiej ulicy się powinno wystartować?

Ostatnia rzecz która mi przyszłą do głowy to Hotel The Fielding przy Broad Court - jeśli masz punkt na takiej zamkniętej ulicy z obu stron tylko dla pieszych to jak się wtedy wysadza i odbiera klienta stamtąd aby to poprawnie było na egzaminie?

Przepraszam za ten potok pytań, mam nadzieję że znajdziesz chwilę żeby mnie oświecić bo wyjaśniło bi mi to sporo przed dlaszą nauką :)
Na pewno sam siedzisz przed kolejnym 28 przed Tobą dlatego trochę mi głupio że takim wywodem tutaj wyjechałem, z góry dzięki jak coś.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 25 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 24 | 25 | 26 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,