MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WIELIM -Kierowca czarnej londyńskiej taksówki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 23 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

Str 23 z 55

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2017-05-13 17:43:03 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Gdy ja zaczynalem pointsy stawialem na ilosc nie na jakosc i teraz czesto tego zaluje. W ksiazce wizzan z pointsami jest chyba cos ponad 6 czy 7 tysiecy pointsow podzielone na pointsy biale i pointsy czarne. Pointsy czarne to pointsy czesto pytane natomiast biale duzo rzadziej albo dawno . Ja zrobilem tylko czarne , ale nie to bylo bledem tylko to ze nie zapamietywalem pierwszego skretu w prawo czy w lewo od pointsa , rzadko kiedy notowalem ze SDOL czy LOL only . Teraz spedzilbym wiecej czasu nad tym ale nie jest najgorzej , kupilem ksiazke z Elenor Cross tak jak wsponialem i podkreslilem pointsy ktoryh nie wiem czy tez niepamietam i jade jeszcze raz. Najlepiej niech ci w wizzan wytlumacza jak to robic bo kazdy ma inny system . Ponoc aplikacja wizzan jest na iphone co bardzo pomaga ale nie moge nic napisac bo nigdy nie uzywalem. Co do kolesia z 14 000 pointsami. Mysle ze sciemnia cos , zazwyczaj ludzie ida na map test majac za kolnierzem okolo 3000 pointsow a do zdania calego KOL w zaleznosci od szczescia wystarczy od 6 do max 12 tysiecy poinstow . Pointujesz caly czas gdy jestes juz na apperancach , a nawet bardziej . robisz p2p na mapie z materialow ktore przesyla ci szkola ktora ma pytania z danego dnia z kazdego levelu , zaznaczasz czego jeszcze nie wiesz i jedziesz . ale kazdy ma inny system . Co do map testu to jest bardzo prosty , u mnie np ja zdobylem 80% bo nie znalem 10 pointsow ale patrzac na pytania przed tygodniem przed moim egzaminem to wiedzialem wszystkie ! ale to bez roznicy czy masz 60 % 80% czy 100% , wazne zeby zdac , a chyba nie znam osoby ktora by nie zdala

Ps Kajro dzieki za wsparcie *THUMBS UP*

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 13-05-2017 17:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2017-05-13 18:17:37 (7 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Jak juz bedziesz mial swojego caba i bede z wizyta w Londku to sie przejade. Trzymam kciuki.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2017-05-22 11:27:20 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dzisiaj miałem piąty juz ustny egzamin na poziomie 56's (stage 3) . Wywołany z poczekalni przez pana Swire miałem mieszane uczucia , raz już go miałem i zdałem , można trafić na bankers ale w końcu to najtrudniejszy moj test jaki miałem to tej pory bo ewentualne zaliczenie dałoby mi upragniony "awans" do następnego poziomu. Wesoły i miły , nie tak jak poprzednio Pan Swire zadał mi kilka pytań odnośnie mojej nauki a pozniek przeszedł do rzeczy. Pytania

Harrords - Carpertens Hall
Brixton Prison - Kentish Town Police Station
Chiscwick Police Station - Home Office
St Ann Hospital - Mile End Hospital

Po wszystkim oznajmił ze dostałem 28 punktów czyli 3 do klasyfikacji ogólnej wiec upragnione "C" i dostałem mojego "drop-a" do poziomu 28's (stage 4) . Wytłumaczył zasady w poziomie 4 i czego oczekują także miła pogawedka zakończyłem dzisiejszy egzaminem i jestem coraz bliżej upragnionego celu. Tym bardziej ze 80% studentów dostaje 4 "D" na poziomie 56 i zaczyna od nowa. Mi się "udalo" dostać tylko jedne D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elemelek

Post #4 Ocena: 0

2017-05-22 14:59:11 (7 lat temu)

elemelek

Posty: 1029

Mężczyzna

Z nami od: 30-09-2010

Skąd: UK

No to super, gratulacje :) idziesz jak burza :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2017-05-22 16:59:18 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2017-05-23 12:55:14 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dzięki za wsparcie !

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2017-05-28 11:43:19 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Krak i jak tam zaczeles juz robic pointsy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Krak85

Post #8 Ocena: 0

2017-06-06 14:25:01 (7 lat temu)

Krak85

Posty: 59

Mężczyzna

Z nami od: 06-06-2016

Skąd: Londyn

Wielim, gratulacje za dropa na 28!!
Naprawdę szacunek, idzie Ci chyba lepiej niż planowałeś :)
Pewnie teraz będzie dużo trudniej, ciekawy jestem jak Ci pójdzie, dawaj info na bieżąco. Ja postaram się tutaj częściej zaglądać gdyż sam mam zamiar zwiększyć intensywność że tak powiem.

Jeszcze z ponitasami nie wystartowałęm bo chcę missing pieces oblecieć najpierw. Zaraz jak skończę to jadę z pontsami.

Pytanie do Ciebie:
Jeśli ponit jest w obrębie zig zag lanes lub przejścia dla pieszych i powiedzmy to jest Twój punkt startowy to jak omijasz te "przeszkody"?

Co jeśli point jest na rogu dwóćh ulic?
Jescze jedno pytanie odnosnie p2p - jak mam zacząć to ćwiczyć? Jak Ty to robiłeś? Gość z wizann mówił coś o tym kiedyś ale nie wiem jak sięza to zabrać jeszcze?

Z góry dzięki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

katakumby12

Post #9 Ocena: 0

2017-06-07 17:31:07 (7 lat temu)

katakumby12

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 02-06-2017

Skąd: Londyn

Gratki! Oby tak dalej ;)!!!
Hello! :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2017-06-08 06:56:36 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Dzięki wszystkim
Jeżeli jest zignorować zig zag czy pasy to zazwyczaj ignorujesz, problemem mogą być większe wysepki z przejściem dla pieszych albo wogole odzieżowy czymś fizycznym pasy ruchu wtedy tylko LOL/SDOL , dla jednych pointsy które są tylko SDOL dla innych nie ma problemy z opuszczeniem z drugiej strony. To samo z egzaminatorami , każdy ma swoje zdanie. Jeżeli point jest na rogu to zazwyczaj opuszczasz tam gdzie są drzwi i tylko po lewej , Możesz powiedzieć na egzaminie ze point jest na rogu. Ćwiczyć to ja z książki z pointsami wizzana, zakrywam nazwy ulic i czytam pointsa i odpowiadam przy jakiej jest z ulicy. Nie jest to metoda doskonała bo po pewnym czasie zapominasz planet po której stronie ulicy jest dany points . Wogole pointsy są najbardziej męczące ze wszystkiego. A powtarzanie pointsow jest dla mnie najgorsza chwila w KOL. Dużo z pointsow zapomniałem , teraz jeżdżę jeszcze raz i sobie przypominam . Ogólnie wizzan ma jeszcze jakaś aplikacje na iphone, inni używają flashcard ale dla mnie już za późno . Ja nawet straciłem rachubę po map teście ile pointsow umiem . Równie dobrze może to być 4k jak i 6k . Ogólnie juz powoli nie mam sił na KOL. Meczy mnie to coraz bardziej. Jak robiłem runsy to było ok , jak doszły pointsy to gorzej , jak p2p przy mapie to jeszcze gorzej a jak teraz dodatkowe pointsy i wogole spędzanie kilku godzin codziennie na tym , ok 40-50 godzin razem wszystkiego tygodniowo to naprawdę można się zmęczyć . Chcę to jak najszybciej skończyc ale pewnych rzeczy nie przeszkocze. Czuje się wogole nie przygotowany na 28's . Zobaczymy jak to będzie . Powodzenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 23 z 55 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 22 | 23 | 24 ... 53 | 54 | 55 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,