MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Heathrow Parking

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2016-03-15 10:48:45 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja za tydzien jade autobusem albo taksowka na Heathrow, bedzie taniej niz najtanszy parking za 80 funtow. Mysle, ze autobus za 3 funty bedzie najlepszy :-)
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dzieckowemgle

Post #2 Ocena: 0

2016-03-15 12:24:38 (8 lat temu)

dzieckowemgle

Posty: 471

Mężczyzna

Z nami od: 15-05-2008

Skąd: suffolk

Ja bym z checia pojechal autobusem ale national express z najblizezego miasteczka sie ceni bardziej niz paliwo plus parking, a jeszcze do niego musze taksowka dojechac. Ech... uroki mieszkania na wsi. Do tego czasowo to to prawie jak rowerem wychodzi.
Dzieki za odpowiedz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2016-04-21 13:40:51 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ponownie testowalam parking w Premier Inn i musze powiedziec, ze jest to bardzo dobra opcja dla terminalu 5. Trzeba tylko sprawdzic rozklad jazdy autobusu 423 i zgrac sobie przyjazd na parking z odjazdem autobusu.

To jest dokladnie to miejsce parkingowe na JustPark - http://www.justpark.com/uk/parking/west-drayton/s/420-bath-road-west-drayton-ub7/

Wlasnie rezerwuje ponownie, tym razem na 4 dni, wychodzi 24 funty. Najtanszy parking na Long Stay na ten sam termin wychodzi okolo 50 funtow.

Inne przetestowane i polecane miejsce, to parking w hotelu Marriot na Bath Road, dojazd autobusami za darmo do Heathrow Bus Central, Terminale 1-2-3. Link do parkingu w Marriot
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2018-01-03 15:43:12 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mala aktualizacja tanich parkingow.

Premier Inn T5 wycofalo sie z Just Park od poczatku 2018r, a szkoda, bo wiele razy tam parkowalam.

Marriott na Bath Road podniosl ceny, teraz jeden dzien kosztuje £8.80, a bylo £6.20.

Znalazlam dzisiaj Holiday Inn Heathrow Ariel, rzut beretem od Marriottu, ten sam przystanek autobusowy Harlington Corner. Stawka za dzien £4.80, bede testowac za dwa tygodnie.

Z przystanku Harlington Corner jest dojazd na terminale 1,2 i 5 (autobus 423).

Poza tym Heathrow sprzedaje miejsca na swoich parkingach Long Stay pod marka Good To Go Parking https://www.goodtogoparking.com/ Jest taniej niz na oficjalnej stronie Heathrow. Mozna dostac cashback na Quidco.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2018-02-18 12:17:54 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Po przetestowaniu, moge poleciec parking przy Holiday Inn Heathrow Ariel. Gdy przyjechalam w srodku dnia, bylo bardzo duzo wolnych miejsc. Jednak gdy wyjezdzalam z parkingu wieczorem, wiekszosc byla zajeta.

Mam ponowna rezerwacje, 3 dni za £14.30.

Nie polecam parkingu Good To Go, jesli ktos planuje lub podejrzewa, ze nie wroci na czas. Kara jest dosc sroga, trzeba placic cene z tabliczki wjazdowej, 26 funtow za dobe za przedluzenie, w czasie ferii szkolnych jeszcze wiecej.

Obsluga na miejscu mowi, ze mozna zrobic osobna rezerwacje na przekroczony czas i oni to polacza na miejscu. Nie testowalam tej opcji.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

observer_haters

Post #6 Ocena: 0

2018-02-18 15:54:49 (6 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Cytat:

2018-02-18 12:17:54, Richmond napisał(a):

Nie polecam parkingu Good To Go



O wlasnie mam tam rezerwacje na 26 dni.. wyszlo 3.57 za dzien, ale nie taniej niz Mr Singh zaplacil :-(

Mr Singh walks into a bank London and asks for the loan officer. He says he's going to Europe on business for two weeks and needs to borrow £5000. The bank officer says the bank will need some kind of security for the loan, so Mr Singh hands over the keys to a new Rolls Royce, which costs a quarter of a million pounds.

“The car is parked on the street in front of the bank,” says Mr Singh, “and I have all the necessary papers.”

The bank officer agrees to accept the car as collateral for the loan. After Mr Singh leaves, the loan officer, the bank's president and all their colleagues enjoy a good laugh at the man for using a £250,000 Rolls Royce as collateral against a £5,000 loan.

One of the employees drives the Rolls into the bank's underground garage and parks it there. Two weeks later, Mr Singh returns, repays the £5000 and the interest, which comes to £15.41.

The loan officer says, "Sir, I must tell you, we’re all a little puzzled. While you were away, we checked you out and discovered that you’re a multimillionaire. Why would you bother to borrow £5,000?"

The man replies, "Where else in London can I park my car for two weeks for only £15.41?" *ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2018-02-18 16:10:07 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

😂 zamiast bawić się w podchody i parkować kilka kilometrów od lotniska czekając na autobus nie lepiej wziąć taksówke albo pociąg i nieudawac bogacza?

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 18-02-2018 16:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2018-02-18 17:08:23 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2018-02-18 15:54:49, observer_haters napisał(a):
Cytat:

2018-02-18 12:17:54, Richmond napisał(a):

Nie polecam parkingu Good To Go



O wlasnie mam tam rezerwacje na 26 dni.. wyszlo 3.57 za dzien, ale nie taniej niz Mr Singh zaplacil :-(

Jak wrocisz na czas, to bedzie ok, gorzej jak przekroczysz planowany okres parkowania.

Cytat:

2018-02-18 16:10:07, Wielim napisał(a):
😂 zamiast bawić się w podchody i parkować kilka kilometrów od lotniska czekając na autobus nie lepiej wziąć taksówke albo pociąg i nieudawac bogacza?

Nie mam pociagow na Heahtrow, taksowka w obie strony pewnie tyle co Business Car Park. Niezaleznie od tego nie lubie mini cabs i wole sama zawiezc sie na lotnisko. Nie martwie sie, ze taksowka sie spozni albo nie przyjedzie, bedzie niezbyt komfortowa, itp. Z powrotem nie musze martwic sie, ze samolot sie spozni i beda na mnie czekac, itp.

Samochodem jade kiedy chce i wracam kiedy chce, w obie strony w komfortowych warunkach, sluchajac ulubionej muzyki albo audio booka, w zaleznosci od nastroju.

Poza centrum taksowki wygladaja troche inaczej i szczerze mowiac, moje doswiadczenia nie sa najlepsze. Ostatnio jechalam ze stacji Crawley i w taksowce smierdzialo. Jechalam tylko raz super mini cab, ale to bylo wlasnie w centralnym Londynie, a komfort byl adekwatny do kosztow za usluge.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2018-02-18 19:56:51 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2018-02-18 17:08:23, Richmond napisał(a):
Cytat:

2018-02-18 15:54:49, observer_haters napisał(a):
Cytat:

2018-02-18 12:17:54, Richmond napisał(a):

Nie polecam parkingu Good To Go



O wlasnie mam tam rezerwacje na 26 dni.. wyszlo 3.57 za dzien, ale nie taniej niz Mr Singh zaplacil :-(

Jak wrocisz na czas, to bedzie ok, gorzej jak przekroczysz planowany okres parkowania.

Cytat:

2018-02-18 16:10:07, Wielim napisał(a):
😂 zamiast bawić się w podchody i parkować kilka kilometrów od lotniska czekając na autobus nie lepiej wziąć taksówke albo pociąg i nieudawac bogacza?

Nie mam pociagow na Heahtrow, taksowka w obie strony pewnie tyle co Business Car Park. Niezaleznie od tego nie lubie mini cabs i wole sama zawiezc sie na lotnisko. Nie martwie sie, ze taksowka sie spozni albo nie przyjedzie, bedzie niezbyt komfortowa, itp. Z powrotem nie musze martwic sie, ze samolot sie spozni i beda na mnie czekac, itp.

Samochodem jade kiedy chce i wracam kiedy chce, w obie strony w komfortowych warunkach, sluchajac ulubionej muzyki albo audio booka, w zaleznosci od nastroju.

Poza centrum taksowki wygladaja troche inaczej i szczerze mowiac, moje doswiadczenia nie sa najlepsze. Ostatnio jechalam ze stacji Crawley i w taksowce smierdzialo. Jechalam tylko raz super mini cab, ale to bylo wlasnie w centralnym Londynie, a komfort byl adekwatny do kosztow za usluge.

*THUMBS UP* super dobrze wytłumaczone bez konieczności wywyzszania się czy braku kultury . Właśnie za to Cię szanuje Richmond *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #10 Ocena: 0

2018-05-02 15:30:14 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Officjalny parking Long Stay na Heathrow Terminal 3 za £73 na 2tyg w pazdzierniku to dobra cena?
Nigdy nie lecialam z Heathrow. Ceny parkingow sie zmieniaja? Lepiej kupic juz czy sie nie spieszyc?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,