MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Ryanair- moje przemyślenia

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 20 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 18 | 19 | 20 ] - Skocz do strony

Postów: 193

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Tiger85

Post #1 Ocena: 0

2013-02-02 14:09:54 (11 lat temu)

Tiger85

Posty: 89

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 09-12-2012

Skąd: London

Ostatnio w internecie i prasie można znaleźć wiele artykułow na temat Ryanaira.I to co przykuło moją uwagę to mnóstwo negatywnych komentarzy od Polaków dotyczących lotów i komfortu podrózy- że niby ciasno , że długie kolejki , że niemiła obsługa itp itd. Oczywiście polacy potrafią tylko narzekać ale nie powinni zapominać że płacąc tak mało za przelot nie ma co spodziewac się luksusów, to tak jak hotel 2* - ma byc tanio i da się spać , chcesz miec lepiej? Leć innymi sieciami , LOTem , BA , samochodem czu autobusem.
A teraz popatrzmy na typowych klientów sieci Ryanair z UK do Polski:
- typowe spalone na solarium "Mariole" zachowujące sie jak rozpieszczone lalki barbi
- Mariany i Heńki na kacu bądz w dalszym ciągu raczacymi się trunkami kupionymi na strefie bezclowej , oczywiscie polewaja zza pazuchy by obsługa nie widziała
- mamusie beneficiarki ze wrzeszczacymi dzieciakami ,często nie reagujace na prośby pasażerów na uciszenie dzieci-istna katorga dla wszystkich pasażerów
Zazwyczaj w samolotach Ryanair mozna spotkać wszystkie z powyzszych osób razem wzięte ,wiadomo cena czyni cuda i tak pewnie bedzie zawsze w tych sieciach
Teraz spójrzmy na samoloty Ryanair lecące do bardziej cywilizowanych krajów - Hiszpanii, Francjii , Włoch - tam ludzie nie stoją w kolejkach na podkład dwie godziny przed lotem(w przypadku lotów do/z Polski zawsze tak się dzieje hahaha często wzbudza to smiechy innych osob przebywających na lotniskach) ; ich bagaz podręczny jest zawsze mniejszy niż wymaga tego regulamin , nikt nie wyciąga pięciu słoików bigosu i kilogramA kiełbasy bo walizka nie mieści się do szablonu "dobrej walizki", a Polacy? Do podroznego najchętniej wsadziliby cały dorobek życia w UK i jeszcze
wzburzają się gdy obsługa zwroci im uwage... , nie ma też matek typu" ja musze wziąśc wózek na pokład, ja nie oddam wózka" no cóż tragedia...
Tak wiec widzimy że problem z sieciami Ryanair często zależy od nas samych i nie spodziewajmy się luksusów czesto za 50 funtów w dwie strony... Miłego latania

[ Ostatnio edytowany przez: Tiger85 02-02-2013 14:12 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #2 Ocena: 0

2013-02-02 14:23:15 (11 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

"Typowi klienci"... sam jesteś pewnie typowy.
Od dawna nie spotkałem w samolotach mariaństwa, o którym piszesz, a przynajmniej nie jako "typowych", czyli większość.

Tu nie chodzi tylko o to, że wygody są mniejsze.
Ale bez względu na to, ile płacę, dalej mam prawo domagać się przyzwoitego traktowania przez dostarczyciela usługi. Możliwości kontaktu z nim też (nie mam zamiaru dopłacać np. do tego żeby mi oddali moje pieniądze za ich błąd - a muszę).

I ta wężowa taktyka - zresztą nie tylko "Marianera" - te podstępne reklamy z niskimi cenami, a później doliczanie za wszystko. Dobrze że KE (bodajże?) choć w części to ukróciła - ale powinna jeszcze bardziej.
A dlaczego bilety nie są z przypisanym miejscem? Przecież i tak nie poleci więcej ludzi niż miejsc. Przecież rodzina i tak musi lecieć razem, bo się dzieci rozwrzeszczą i trzeba ich będzie usadzić razem bez dodatkowych opłat.

"- Oto Pani priority boarding.
- A dużo dzisiaj tego sprzedaliście?
- Tak, na cały samolot".

Dlaczego ludzie się na nich wku... - nie tylko Polacy, oj nie - proponuję sprawdzić oglądając serial "Come Fly with Us".

A ludzie latają, bo muszą. To takie gadanie jak "nie podoba ci się ten samochód, to sobie kup Rolls-Royce'a".

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

marcin_ka

Post #3 Ocena: 0

2013-02-02 15:37:02 (11 lat temu)

marcin_ka

Posty: 114

Mężczyzna

Z nami od: 26-09-2010

Skąd: za lasami...

Cytat:

2013-02-02 14:09:54, Tiger85 napisał(a):
mamusie beneficiarki ze wrzeszczacymi dzieciakami ,często nie reagujace na prośby pasażerów na uciszenie dzieci-istna katorga dla wszystkich pasażerów

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Tiger85</i> 02-02-2013 14:12 ]



Jak czytam takie rzeczy to mi sie nóż w kieszeni otwiera.Skoro tak Ci przeszkadzaja dzieci to lata liniami "normalnymi" Tam zapewne dzieci,anglików,niemców czy francuzow zachowuja sie grzecznie i nie płacza.Jesli jesteś tym szczesliwcem posiadajacym pocieche to prosze podaj sposób w jaki "uciszasz"swoje dzieci lub jaki sposób polecasz dla innych. Knebel,skarpeta w buzi czy tasma??

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: +2

2013-02-02 15:48:47 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2013-02-02 15:52:24 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #6 Ocena: 0

2013-02-02 16:08:39 (11 lat temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Ryanair, Wizzair, EasyJet tak naprawdę są bardzo zbliżone cenowo, ciekawi mnie dlaczego akurat Ryanair dostał etykietę linii dla ubogich czy też dla dusigroszy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dangerous__girl

Post #7 Ocena: 0

2013-02-02 16:50:35 (11 lat temu)

Dangerous__girl

Posty: 1760

Kobieta

Z nami od: 13-02-2011

Skąd: London

Latałam rayanair i wizzair, i dla mnie nie ma zadnej roznic, osobiscie, nie rozumiem troche tej nasgonki na rayanaira. Ostatnio latam tylko nim, bo ma tansze bilety.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

martunia2302

Post #8 Ocena: 0

2013-02-02 17:01:37 (11 lat temu)

martunia2302

Posty: 1506

Kobieta

Z nami od: 18-10-2010

Skąd: Londyn

Tiger moze jakbys zajol sie czubkiem swojego nosa ,nie przeszkadzali by Ci ludzie dookola :-/.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2013-02-02 17:29:07 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Tiger85

Post #10 Ocena: -1

2013-02-02 17:29:14 (11 lat temu)

Tiger85

Posty: 89

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 09-12-2012

Skąd: London

po prostu denerwują mnie komentarze ludzi jaki to ryanair jest zły ale czego oni chcą za taką cenę na dodatek sami robią w samolocie jak i poza nim trzode chlewną

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 20 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 18 | 19 | 20 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,