MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaki wozek wybrac?:)

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 49

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dyska26

Post #1 Ocena: 0

2012-10-14 14:07:10 (12 lat temu)

dyska26

Posty: 22

Kobieta

Z nami od: 30-09-2012

Skąd: londyn

witam serdecznie :)
mam pytanie do mam:) mam nadzieje ze takie sie tutaj znajda:) chodzi o to jak wozek dla malenstwa polecacie, lub jaki odradzacie:) Jest tego teraz tyle ze naprawde ciezko sie zdecydowac:(
Z gory dziekuje za pomoc

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

colbornes20

Post #2 Ocena: 0

2012-10-14 14:16:20 (12 lat temu)

colbornes20

Posty: 33

Kobieta

Z nami od: 02-09-2010

Skąd: London

Witam!
Ja jestem w 34 tyg ciázy,niedawno kupilam quinny buzz 3.Wydaje mi sie ze to bardzo fajny i wygodny wozek,ale to zalezy czy ktos lubi trzy kolowe wozki :) Ladny jest tez icandy peach no i oyster. Pozdrawiam!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kitek1

Post #3 Ocena: 0

2012-10-14 14:31:27 (12 lat temu)

Kitek1

Posty: 1335

Kobieta

Z nami od: 14-09-2012

Skąd: Yyyyy a to istotne?

Dyska, ja polecałabym Ci wózek 4 kołowy (3 kołowy np na zjazdach ze schodów jest mało wygodny). Skrętne koła to naprawdę przydatne rozwiązanie. Ważna jest też gondola- powinan być dość duża. Dziecka nie powinno wozić się zamiast w gondoli to w foteliku samochodowym z uwagi na jego kręgosłup. Niestety z tego co widzę wiele mam w ogóle nie bierze tego pod uwagę. Spacerówka którą mozna obracać- przodem i tyłem do kierunku jazdy.

Konkretne modele... nie mam. Zależy co Ci się podoba tak naprawdę. Są rzeczy na które warto zwrócić uwagę- zwłaszcza te, które Ci wymieniłam. Bardzo fajne ma MotherCare- łatwo i lekko się prowadzą, Quinny, iCandy.
Jesli lubisz tuniki i sukienki, zapraszam na moją stornę TOP.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dyska26

Post #4 Ocena: 0

2012-10-14 15:00:25 (12 lat temu)

dyska26

Posty: 22

Kobieta

Z nami od: 30-09-2012

Skąd: londyn

dziekuje slicznie:) no u mnie trzykolowe odpadaja::( bede miala pare schodow do pokonania:) wiec czterokolowe mnie interesuja:) zastanawiam sie nad graco evo, lub mamas and papas sola....zaraz sobie sprawdze jak wygladaja quinny i iCandy, mothercare jeden mi sie podobal ale koszyk byl maly pod wozkiem:(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

doriska1234

Post #5 Ocena: 0

2012-10-14 15:19:25 (12 lat temu)

doriska1234

Posty: 471

Kobieta

Z nami od: 01-07-2010

Skąd: GB

gdybym miala jeszcze raz kupowiac wozek, to kupilam bym podstawowa, tania, uzywana godolke, zadbala bym o dobry materac. a pozniej kupila bym sobie spacerowke marzen i na tym wlasnie bym nie oszczedzala. dziecko w gondolce lezy krotko, ze pacaerowki korzysta duzo dluzej. mozna teraz znalezc super wygodne wozki z tysiacem funkcji. NIGDY nie kupila bym 3 w jednym - nie wierze w takie wozki, sama mialam na poczatku mamas and papas model skate i nie bylam zadowolona, a kupe kasy kosztowal. za pozno sie zorientowalam w tym calym wozkowym rynku. pamietaj, ze to co do wszystkiego, jest do niczego. z gndola chodzisz krotko i najwazniejszy jest materac, zainwestuj w spacerowke.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

aleksandra19

Post #6 Ocena: 0

2012-10-27 00:07:39 (11 lat temu)

aleksandra19

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 27-10-2012

Skąd: Londyn

4 koła, lekki , łatwy w składaniu, ja mam wielofunkcyjny

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sto-krotka

Post #7 Ocena: 0

2012-10-27 09:22:42 (11 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Cytat:

2012-10-14 14:31:27, Kitek1 napisał(a):
Dyska, ja polecałabym Ci wózek 4 kołowy (3 kołowy np na zjazdach ze schodów jest mało wygodny). Skrętne koła to naprawdę przydatne rozwiązanie. Ważna jest też gondola- powinan być dość duża. Dziecka nie powinno wozić się zamiast w gondoli to w foteliku samochodowym z uwagi na jego kręgosłup.
Kiedy kupowal wozek dla corki tez mi zalezalo na tym aby mial normalna gondole. W Mothetcare w tamtym czasie musialabym zaplacic za taki wozek ponad £400. Dla pewnych osob nie jest to wysoka cena ale zdawalam sobie sprawe z tego, ze nie takiego wozka nie kupuje sie na lata wiec po co tyle placic. Za poliwe tej ceny kupilam Kaps 3. Wozek ma bardzo duza gondole, sporo dodatkow, 4 duze pompowane kola, spory kosz i przekladana raczka byla dla mnie duzym atutem . Minusy wozka to jego waga i duze rozmiary po zlozeniu. Nie polecam dla osob , ktore maja zamiar czesto przewozic wozek w samochodzie. Jest za to idealny na dlugie spacery po wszelkiego rodzaju terenach i wypady na duze zakupy;) Teraz mam spacerowke Mamas&Papas Pliko3. Uwielbiam ja za budke, ktora mize siegac az do palaka. Minusami sa male obrotowe kola- schody i zjazdy z chodnika sa naprawde uciazliwe.
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #8 Ocena: 0

2012-10-27 10:02:15 (11 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Kupując wózek,szczególną uwagę zwróciłabym na rozmiar kółek - czym większe tym wózek jest bezpieczniejszy i łatwiejszy w prowadzeniu.

Wszystkie te wózki z 3 malutkimi kółkami,nie dość,że kosztują troszkę,to sprawiają kłopot w momencie zjazdu i podjazdu na chodniki,kółka im "szaleją" jak trafią na jakieś nierówności,a co najgorsze,są strasznie wywrotne.

Wiele razy zaobserwowałam,że podczas jazdy autobusem i np.mocniejszego skrętu,lub hamowania,3kołowe wózki przewracają się.
A jak mamuśka dodatkowo obciąży tył wózka zakupami,to murowane,że wózek wywinie kozła.

Wózek musi być stabilny,a gwarantuje to - miejsce na zakupy zlokalizowane pod siedzeniem dziecka i duże 3 lub 4 koła.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dave1988

Post #9 Ocena: 0

2012-10-27 10:07:54 (11 lat temu)

dave1988

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Colchester

Polecił bym X-Lander na 4 kółkach na 3 czasami ciężko się prowadzi ;) pzdr
Siemanko wszystkim!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Kitek1

Post #10 Ocena: 0

2012-10-27 10:25:23 (11 lat temu)

Kitek1

Posty: 1335

Kobieta

Z nami od: 14-09-2012

Skąd: Yyyyy a to istotne?

Wózki z MotherCare w większości modeli mają duże koło- co jest sporym plusem. Ja się zadecydowałam na wózek z nieco mniejszymi, ale nie też tymi najmniejszymi, bo te malutkie są do niczego- już nie od jednej Mamy taką opinię słyszałam.

X-landery są b.fajne, tylko trzeba je sprowadzić z Polski. Wózki Deltim (prodecenta X-landerów) też są fajnie, a nieco tańsze.

W tych obu typach poslkich wózkach dużą zaletą jest to, że rączki są z materiały skóropodonego, a nie tak jak w MotherCare- gąbczase, które z czasem się łuszczą i kruszą.
Jesli lubisz tuniki i sukienki, zapraszam na moją stornę TOP.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,