MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wakacje z rodzina gdzie polecacie?

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

CzarnaKawa

Post #1 Ocena: 0

2012-06-04 01:27:09 (12 lat temu)

CzarnaKawa

Posty: 32

Kobieta

Z nami od: 03-06-2012

Skąd: Manchester

Cytat:

2012-06-04 00:33:35, andreek napisał(a):
Cytat:

[B]2012-06-03 23:34:27, CzarnaKawa napisał.
Z Teneryfy polecam Adeje, byłam już kilkanaście razy i na pewno na tym nie koniec.
Cytat:


Bedziemy tam juz 13-go lipca na dwa tygodnie (hurrra:-D)
Ktos jeszcze? ;-) Pozdr.


w tym roku będziemy trochę dalej, ale też w tym kierunku, ale w przyszłym wracamy do Adeje napewno :))) Na marginesie, jeżeli jakimś cudem jesteś miłośnikiem starego rocka, to na plaży w Adeje jest pub (taki bardzo zwykły) gdzie codziennie gra zajebisty zespół... pub nazywa się chyba Dark Mist czy jakos tak, i zawsze około 22 słychać tam Sweet Home Alabama na całe Adeje... więc podążaj za muzyką :))) polecam... do tego mogę zdradzić Ci gdzie nurkować z żółwiami (w sensie wchodzisz do wody i są, najlepiej jakbyś miał szprotki ze sobą, a nie w sensie wykupionej wycieczki, no ale to już na priv, bo co za dużo wiadomości to niezdrowo)... ehhh rozmarzyłam się, zdecydowanie Adeje to moje miejsce na ziemi...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

CzarnaKawa

Post #2 Ocena: 0

2012-06-04 01:28:17 (12 lat temu)

CzarnaKawa

Posty: 32

Kobieta

Z nami od: 03-06-2012

Skąd: Manchester

a może pub to był Nordic Mist a zespół Dark Hole ????

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-06-04 06:46:52 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andreek

Post #4 Ocena: 0

2012-06-04 12:11:14 (12 lat temu)

andreek

Posty: 776

Mężczyzna

Z nami od: 27-06-2008

Skąd: S.Yorkshire

Cytat:

2012-06-04 01:27:09, CzarnaKawa napisał(a):
Cytat:

2012-06-04 00:33:35, andreek napisał(a):
Cytat:

[B]2012-06-03 23:34:27, CzarnaKawa napisał.
Z Teneryfy polecam Adeje, byłam już kilkanaście razy i na pewno na tym nie koniec.
Cytat:


Bedziemy tam juz 13-go lipca na dwa tygodnie (hurrra:-D)
Ktos jeszcze? ;-) Pozdr.


w tym roku będziemy trochę dalej, ale też w tym kierunku, ale w przyszłym wracamy do Adeje napewno :))) Na marginesie, jeżeli jakimś cudem jesteś miłośnikiem starego rocka, to na plaży w Adeje jest pub (taki bardzo zwykły) gdzie codziennie gra zajebisty zespół... pub nazywa się chyba Dark Mist czy jakos tak, i zawsze około 22 słychać tam Sweet Home Alabama na całe Adeje... więc podążaj za muzyką :))) polecam... do tego mogę zdradzić Ci gdzie nurkować z żółwiami (w sensie wchodzisz do wody i są, najlepiej jakbyś miał szprotki ze sobą, a nie w sensie wykupionej wycieczki, no ale to już na priv, bo co za dużo wiadomości to niezdrowo)... ehhh rozmarzyłam się, zdecydowanie Adeje to moje miejsce na ziemi...

CzarnaKawa dzieki za info-pewnie ze lubimy starego rocka-sami jestesmy starzy 8-) 8-)
Nas jeszcze tam nie bylo(Teneryfa), jestem juz wydaje mi sie dobrze przygotowany, w sensie co i jak zwiedzac. Bardzo pomocne w przygotowaniu sie do zwiedzania tej wyspy jest to forum- www.teneryfa24.pl/forum/ Jak wyzej wspomnialem lecimy na 14-cie nocy. Zalatwialem wszysto sam przez strone Trawelrepublic i mamy samochod na caly pobyt wynajety, a hotel mamy wlasnie w Adeje- www.booking.com/hotel/es/isabel-family.en.html?aid=311984;label=isabel-family-agx5tKKtlB2wFyqJLdHO3QS3168480583;ws=&gclid=CNqOuO-nya0CFS9ItAodrB1ZgQ I can't wait. :-[
Pozdr.
PS: No to co, moze jednak ktos leci w tym terminie?:-)

[ Ostatnio edytowany przez: andreek 04-06-2012 13:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

CzarnaKawa

Post #5 Ocena: 0

2012-06-04 12:22:42 (12 lat temu)

CzarnaKawa

Posty: 32

Kobieta

Z nami od: 03-06-2012

Skąd: Manchester

no to jak zejdziecie od hotelu na plażę w dół, i już na plaży będziecie szli w lewo to ten pub tam jest... :) fajnie, ze macie sutko na całe dwa tygodnie, możecie baaardzo dużo zobaczyć... w razie jakichkolwiek pytań to służę pomocą na priv :))) Ale Wam zazdroszczę, my urlop dopiero na jesień, do tego czasu trzeba pracować :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andreek

Post #6 Ocena: 0

2012-06-04 13:21:09 (12 lat temu)

andreek

Posty: 776

Mężczyzna

Z nami od: 27-06-2008

Skąd: S.Yorkshire

Cytat:

2012-06-04 12:22:42, CzarnaKawa napisał(a):
no to jak zejdziecie od hotelu na plażę w dół, i już na plaży będziecie szli w lewo to ten pub tam jest... :) fajnie, ze macie sutko na całe dwa tygodnie, możecie baaardzo dużo zobaczyć... w razie jakichkolwiek pytań to służę pomocą na priv :))) Ale Wam zazdroszczę, my urlop dopiero na jesień, do tego czasu trzeba pracować :)))

Dziekuje za chec pomocy, oczywiscie jak tylko przyjdzie mi cos na mysl to chetnie z niej skorzystam.;-) Pewnie z latwoscia odnajde ten pub, a po powrocie na pewno opisze jak bylo.:-D
Pozdr.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magda_now

Post #7 Ocena: 0

2012-06-12 16:55:47 (12 lat temu)

magda_now

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 12-06-2012

Skąd: London

kiedys myslalam ze z agencji łatwiej ale sie przejechalam bo nam wcisneli hotel nieco inny niz w katalogu. Teraz postanowilam sama zaplanowac wszystko i wyszło super. Znalazlam tanie loty do Portugalii, konkretnie do Porto. Super kraj, zakwaterowanie w Porto czyli w dużym i ciekawym mieście. A jak się chcialo na plażę to było 30 minut autobusem miejskim za ok 2euro. Poczytaj jeszcze o mieście, ale zapewniam że rodzinka będzie zadowolona. No i zawsze odmiana od leżenia a małym kurorcie wakacyjnym. Fajne jest jeszcze Aveiro ale tam jest mniej atrakcji dla dzieciaków, chociaż dobre miejsce na romantyczny wyjazd z mężem ;)
Stay hungry stay foolish

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Janka8

Post #8 Ocena: 0

2016-03-31 17:27:15 (8 lat temu)

Janka8

Posty: 9

Kobieta

Z nami od: 23-11-2014

Skąd: Londyn

A może Majorka? My w tym roku chcemy polecieć do jednego z hoteli


Planujemy wyjazd na wrzesień- wtedy nie będzie 40 stopniowych temperatur, ale nadal będzie cieplutko.

Uwaga moderatora: Nie zamieszczamy reklamy na forum. AGALON.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,