MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

TV licence

« poprzednia strona

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 7 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jakobs

Post #1 Ocena: 0

2013-06-24 19:10:11 (11 lat temu)

Jakobs

Posty: n/a

Konto usunięte

Inspektor TVL + Policja vs nieugiecie mieszkancy ktorzy odmawiaja skutecznie placeneia TVL *THUMBS UP*



Jezeli ogladacie angielska TV i jestescie zadowolenie z usugi to placie jak za normalna usluge. Jezeli nie ogladacie i nie checie placic to tego nie robcie, nie dajcie sobie nazucic kolejnego podatku.
Si vis pacem, para bellum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buleczka1991

Post #2 Ocena: 0

2013-06-27 16:36:23 (11 lat temu)

buleczka1991

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 26-03-2013

Skąd: Derby

Cytat:

2013-06-24 14:35:51, ALBERTMOR napisał(a):
Trzeba było mu od razu powiedzieć że nie rozumiesz.Jak do nas przyszedł to od razu tak powiedzieliśmy.Wyciągnął kartę z Polskim opisem,było tam napisane co ile można płacić i jakie kwoty.Udaliśmy zdziwionych że tutaj jest takie coś jak TV licence:).Machnął ręką i doszliśmy do porozumienia.Płacimy co 3 miesiące i przynajmniej spokój mamy,bo kary to bym dostać nie chciał.


Ależ oczywiście że od razu mu powiedziałam że go nie rozumiem(ale tak jakby do niego to nie dotarło) i powtarzałam mu to kilkakrotnie po czym jeszcze na koniec mnie pytał czy mówię po angielsku jak jakiś tłumok jakby tego nie zauważył że nie!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buleczka1991

Post #3 Ocena: 0

2013-06-27 16:40:32 (11 lat temu)

buleczka1991

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 26-03-2013

Skąd: Derby

Cytat:

2013-06-24 19:10:11, Jakobs napisał(a):
Inspektor TVL + Policja vs nieugiecie mieszkancy ktorzy odmawiaja skutecznie placeneia TVL *THUMBS UP*



Jezeli ogladacie angielska TV i jestescie zadowolenie z usugi to placie jak za normalna usluge. Jezeli nie ogladacie i nie checie placic to tego nie robcie, nie dajcie sobie nazucic kolejnego podatku.


Chodzi o to że angielskiej telewizji w ogóle nie oglądamy.
Co do twojego cytatu: "Jezeli nie ogladacie i nie checie placic to tego nie robcie, nie dajcie sobie nazucic kolejnego podatku" - mój mąż twierdzi tak samo, ale ja się boję, że będą robić mi wielkie problemy choć straszył mnie policją że za chwilę będzie to i tak z nią nie wrócił.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Korncholio

Post #4 Ocena: 0

2017-08-18 01:39:59 (7 lat temu)

Korncholio

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 01-10-2012

Skąd: Tyldesley

Czy oglądając programy które zostały wyprodukowane przez BBC (np:wiadomości) na Youtube ale nie są to materiały LIVE tylko materiały z przed kilku dni lub tygodni trzeba płacic TV License?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #5 Ocena: 0

2017-08-18 13:02:37 (7 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

za yt nie trzeba, za bbc iplayer trzeba,

ale z ogladaniem bbc bym uwazal, historia pokazuje ze tam co drugi ma cos na sumieniu
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #6 Ocena: 0

2017-08-19 15:24:35 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie lepiej po prostu placic tv license? Przeciez to nie sa kwoty powalajce :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #7 Ocena: 0

2017-08-19 16:12:56 (7 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

Ja zrezygnowałam z płacenia TV licence- zrobiłam to za pomocą odpowiedniego formularza na ich stronie, niby wszystko ok ale teraz mnie nachodzą i wysyłają listy z groźbami śmierci;) niekorzystam,nie oglądam, oglądam seriale na polskiej stronie ,nigdzie nie doczytałam,żeby takie usługi obejmował tv licence.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #8 Ocena: 0

2017-08-19 18:44:15 (7 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Cytat:

2017-08-19 15:24:35, Kanonier30 napisał(a):
Nie lepiej po prostu placic tv license? Przeciez to nie sa kwoty powalajce :)

Ale nie kazdy chce sponsorowac nastepnego jimmiego savila
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #9 Ocena: 0

2017-08-19 19:12:51 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie wiem, jak jest z tym ogladaniem... streamingu, posiadaniem urzadzen zdolnych do odbioru (to wystarczy podczas wizyty inspektora z TV License - mialem wiele lat temu taka wizyte, ale nie mialem sygnalu do ogladania, a kablowej nie podciagalem wiec mi odpuscili).

Jesli masz dostep do brytyjskiej TV to obowizkiem jest placenie. Nie w ym rzecz "bo nie chce", a takie jest prawo, ktore dosc mocno w UK jest egzekwowane.

Tez moglbym nie placic. Przyjdzie inspector, to bede mowil, ze nie ogladam, bo nie rozumiem. Mam podlaczony TV, odbior jest dobry. To wystarczy, aby bylo polecenie zaplaty.

Oczywiscie, to taka dywagacja, bo ogladam brytyjska tv, ale nie oplacam dodatkowych serwisow typu Sky (wystarcza mi ogolnodostepne w ramach licencji). Totez place kwartalnie te niecale 40 funtow przez DD.

Jak ktos nie uzywa, nie oglada brytyjskich programow, to moze po prostu napisac list do TV License z prosba o zwolnienie z oplaty, aby nie napedzac procesu namierzania adresu przez inspektorow. Potem moze wpasc kara i dodatkowe klopoty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,