MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wróżka

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Str 3 z 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zuzame

Post #1 Ocena: 0

2011-10-21 16:19:25 (13 lat temu)

zuzame

Posty: 297

Kobieta

Z nami od: 05-01-2010

Skąd: Kiedys Kent...

Kolezanka_szkla i tak do tego podchodze choc w to ze bede obrzydliwie bogata chce wierzyc :-) ale nie az tak zeby mi sie w glowie popierniczylo :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Beatris444

Post #2 Ocena: 0

2011-10-22 21:15:35 (13 lat temu)

Beatris444

Posty: 25

Kobieta

Z nami od: 05-04-2011

Skąd: Londyn

Sniper00 kryptoreklama? Czyżby :D Czyli rozumiem że to ja jestem tą wróżką i sama sobie reklame wystawiam???? Uśmiałam się nieźle :) Nie sądzisz, że gdybym chciała robić jakąkolwiek reklame to już dawno wystawiłabym numer telefonu na forum? :P Opisałam swoje doświadczenia po wizycie u jednej ,,pani wróżki'' to wszystko. Temat jest po to aby móc się wymienić swoimi opiniami w tej kwesti. Założyłam go bo wydaje sie ciekawy i jak wspomniałam wczesniej kontrowersyjny :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-10-22 21:19:49 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NoNickname

Post #4 Ocena: 0

2011-10-23 09:06:18 (13 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Cytat:

2011-10-21 09:58:27, Beatris444 napisał(a):
Postanowiłam założyć ten temat, pomimo tego, że jest dość kontrowersyjny...
Ale przechodząc do rzeczy. Około miesiąca temu moja koleżanka stwierdziła, że chce iść do wróżki, której numer dostała od znajomej z pracy. W końcu zapytała się mnie czy mogłabym z nią do niej pójść. Stwierdziłam, że nie bo nie wierze w żadne przepowiednie z kart itp. Trzy dni później moja koleżanka przyjechała po mnie do pracy, byłyśmy umówione na małe zakupy. Po zakupach powiedziała, że jedzie do wróżki - w tym momencie ugięły mi się kolana. Pomyślałam- jak można być tak łatwowiernym i dawać sobą manipulować obcym osobom?! Gdyby było względnie wcześnie z pewnością poszłaby do niej na wizytę sama. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że była już godzina 20-40. Stwierdziłam, że nie puszcze jej samej, w tzw. obce rejony. Dużo rzeczy się teraz dzieje, poza tym moja koleżanka jest jeszcze bardzo młodą osobą ma 23 lata. No i stało się- poszłam z nią do wróżki! Wróżyła jej ok. godziny czasu. Nie słyszałam, o czym rozmawiały ponieważ siedziałam w innym pokoju. Po wróżbie moja znajoma wyszła z bardzo zaskoczoną miną, ale była zadowolona. Powiedziała- ,,ta kobieta podaje imiona...mówi szczegóły z dzieciństwa itd.'' Zaintrygowana sytuacją ,też poprosiłam o wróżbę. W miare rozwijania się wróżby czułam, jak krew odpływa mi z czubka głowy do końca palców u stóp. Zostałam przeskanowana jak na zdjęciu rentgenowskim. Skąd obca osoba może wiedzieć aż tyle szczegółów z okresu mojego dzieciństwa??? Bardzo dużo opowiedziała o sytuacjach, które wydarzyły się gdy miałam 6 może 7 lat. Przepowiedziała też kilka rzeczy na przyszłość. Mówiła o tym co mnie czeka oraz co mogę obejść w życiu tzw. ,,szerokim łukiem''. Tak jak wspomniałam na początku, byłyśmy u tej kobiety ok. miesiąca temu, a wróżba już się zaczęła sprawdzać. Wiem, że jest dużo osób, które poprostu wyłudzają pieniądze w tego typu branży. Jednak ta kobieta dosłownie powaliła mnie na kolana. Polecam. Jestem pewna, że nie jestem jedyną osobą, która wyszła od niej pod wielkim wrażeniem.


Beatris,
Przyznam,ze poczatkiem wzbudzilas moja ciekawosc,bo pomyslalam,ze faktycznie masz cos fajnego do opowiedzenia.
Dotarlwszy jednak do slowa "Polecam", moje zainteresowanie ulotnilo sie jak kamfora, i to nie czytajac wypowiedzi forumowiczow.


Cytat:

2011-10-22 21:15:35, Beatris444 napisał(a):
Sniper00 kryptoreklama? Czyżby :D Czyli rozumiem że to ja jestem tą wróżką i sama sobie reklame wystawiam???? (...)
Założyłam go bo wydaje sie ciekawy i jak wspomniałam wczesniej kontrowersyjny :)


Sniper ma racje,tak,to jest kryptoreklama,i do tego bardzo nieudolna.
A w poruszonym temacie nie widze nic kontrowersyjnego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Beatris444

Post #5 Ocena: 0

2011-10-23 09:34:03 (13 lat temu)

Beatris444

Posty: 25

Kobieta

Z nami od: 05-04-2011

Skąd: Londyn

No tak ludzie zawsze będą się doszukiwać dziury w całym. Zauważyłam jedną rzecz, że jest kilka osób zarejestrowanych na mojej wyspie, które wypowiadają się zawsze bardzo sceptycznie obojętnie jaki by to nie był temat. Więcej luzu. Proszę sobie wyobrazić, że istnieją ludzie, którzy poprostu chcą popisać na ciekawe tematy, a zarzucając komuś pewne rzeczy, odsuwacie ludzi z tego forum... niestety.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2011-10-23 09:38:32 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jojomaster

Post #7 Ocena: 0

2011-10-23 09:46:36 (13 lat temu)

jojomaster

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 18-07-2007

Skąd: luton

Cytat:

2011-10-23 09:38:32, sniper00 napisał(a):
Co można myśleć o "dorosłych" ludziach pokładających swoje nadzieje w losowym ułożeniu kart i bajce wciskanej z ust hochsztaplera? Jednych należy zamykać w więzieniach za oszustwa, a drugich kierować na terapie, skoro nie radzą sobie w realnym życiu i muszą radzić się "wróżki"...


te osoby to zazwyczaj tak zwane ''kobiety'' :-]
kiedys wrozka Aida mowila w telewizji, ze wrozba spelni sie jesli postepowanie, czy obrana sciezka zyciowa sie nie zmieni, jesli cos w zyciu zmienimy, to sie nie sprawdzi :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agaciorka

Post #8 Ocena: 0

2011-10-23 14:11:08 (13 lat temu)

agaciorka

Posty: 70

Kobieta

Z nami od: 26-03-2011

Skąd: Londyn

Jojomaster nie zgadzam sie ze tylko kobiety chodza do wrozek. Znam goscia ktory zasuwa co jakis czas do wrozki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

iwona38

Post #9 Ocena: 0

2011-10-23 14:16:18 (13 lat temu)

iwona38

Posty: 2220

Kobieta

Z nami od: 20-04-2007

Skąd: Anglia

A ja zawsze chciałam pójść do wróżki tylko zawsze bałam się, że usłyszę coś złego dlatego nigdy nie poszłam:)
Nie kupuje w Amazonie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-10-23 14:36:35 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,