MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wróżka

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

Str 2 z 18

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2011-10-21 10:38:42 (13 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

taa na początku to każda wróżka, czarodziejka ...
a potem patrzysz a to czarownica :)))))))))))))

w sumie nie wiem o co chodzi, temat wcale nie taki kontrowersyjny.
SAMO ŻYCIE :)

Pamiętam jak byłem mały, wieczorami babcia też mi opowiadała bajki, o duchach, Liczyrzepie.

Ah ten dreszczyk emocji i niepokoju :)
Niektórzy tak się nudzą że być może potrzebują wróżek żeby im bajki opowiadali.
Tylko babcia była za free, za czarownie trzeba płacić :))))

mam nadzieje że kolan sobie nie poobdzierałaś jak tak cię powaliło.
Bo róznie zym bywa, a potem wszyscy się zastanawiają co ty za diete stosujesz że masz kolana poobijane ;-):-]:-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

brookaciki12

Post #2 Ocena: 0

2011-10-21 10:55:43 (13 lat temu)

brookaciki12

Posty: 1085

Kobieta

Z nami od: 26-07-2011

Skąd: D

Cytat:

2011-10-21 10:10:07, sniper00 napisał(a):
bo wróżniki, znachorzuy i inni oszuści, używają podobnych socjotechnik, które są używane przez różne służby (np opodczas przesłuchań), czy nawet przez domokrążców, którzy koniecznie chcą nam coś wcisnąć... gdyby ktoś naprawdę potrafił przepowiadać przyszłość, to siedział by teraz w kolektórze totolotka i skreślał szóstki...


nic dodać nic ująć...
osobiście zamiast płacić komuś takiemu, wolałabym wspomóc "groszem" jakiegoś chwiejącego się delikatnie pana z czerwonym noskiem i usłyszeć od niego "dziękuje Ci dobra kobieto, na pewno spotka Cie niedługo coś miłego", myślę że prędzej jemu bym uwierzyła:P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2011-10-21 11:20:10 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-10-21 13:33:16 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2011-10-21 13:58:47 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #6 Ocena: 0

2011-10-21 14:03:21 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-10-21 13:58:47, sniper00 napisał(a):
na kogoś, kto udowodni, że wróżki, znachorzy, homeopaci i inni maja rzeczywiscie taką moc, czeka okrągły milion dolców w fundacji zwalczającej zabobony...ciekawe czemu jeszcze żadna z tych wrózek, nie wyhaczyła tej bańki...


phi, na te wróżkę która przepowie dzisiaj wieczorem 7 cyferek czeka 41 milionów funtów:PPP

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2011-10-21 14:09:40 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #8 Ocena: 0

2011-10-21 14:11:50 (13 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-10-21 14:09:40, edzia78 napisał(a):
To ja przepowiem:-],ze to bede ja:-D


Jestem lepszy. Powiem, ze to na pewno nie będę ja:))
Nie gram w EM poniżej 50 baniek:))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuzame

Post #9 Ocena: 0

2011-10-21 15:36:17 (13 lat temu)

zuzame

Posty: 297

Kobieta

Z nami od: 05-01-2010

Skąd: Kiedys Kent...

A ja nie wiem czy wierzyc czy nie ... Czy po takich " przepowiedniach " sami tak kierujemy swoje zycie ze wydaje nam sie ze to co kiedys tam ktos powiedzial ( czyt. wrozka/wrozbita) zaczyna sie sprawdzac....
Bylam u takiego jednego Pana wrożbity w 2004 roku . Wlasciwie pojechalam jako kierowca mojej siostry i jej kolezanki. Poszlam z nimi pod stara chatke , dziewczyny zapukaly , otworzyl syn pana wrozbity po czym poprosil je do srodka . Ja zostalam na zewnatrz bo mnie takie cos nie bawilo ale.... po wyjsciu dziewczyn i ich robawionych min pomyslalam " a co mi tam " i dla czystej zabawy poszlam. Pan potasowal zwykle karty , kazal mi przelozyc i zaczal rozkladac mowiac o rzeczach ktore mnie maja spotakac.... No coz z usmiechem na twarzy wyszlam od niego bo nie wierzylam w to co powiedzial .... Pan wrozyl za darmo - nic nie wziął od zadnej z nas... Po kilku miesiacach zdarzylo sie cos co mi powiedzial ze sie zdarzy... i niestety przeszedl mnie dreszcz.... bo byla to smierc kogos bliskiego .... ( wrozbita zapytal mnie czy chce wiedziec tez te zle rzeczy ktore nastapia -odp. ze tak ) . Potem wydarzylo sie jeszcze kilka rzeczy ktore mi przepowiedzial ale byly one zwiazane bardziej z moim postepowaniem w zyciu wiec uznalam ze to nie ma nic wspolnego z wrozba , ze zasugerowana tym co kiedys tam przepowiedzane postapailam tak aby sie wlasnie tak zdarzylo bo bylo to cos pozytywnego... nadal czekam na jedna - najwazniejsza dla mnie przepowiednie - ze bede obrzydliwie bogata.... i tak juz czekam 7 lat... Jak sie spelni to dam znac ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kolezanka_szkla

Post #10 Ocena: 0

2011-10-21 16:15:14 (13 lat temu)

kolezanka_szkla

Posty: 6388

Kobieta

Z nami od: 17-12-2010

Skąd: L5

Dawno, dawno temu moja kolezanka powiedziala mi co mnie czeka. Nie bralam tego absolutnie powaznie. Zapomnialam, z reszta sama mowila, ze to co mi opisuje stanie sie za jakis (dluzszy) czas. Zylam sobie tak, jak chcialam zyc. Po 10 latach wszystko - co do joty sie sprawdzilo.

Dwa razy ktos mi stawial karty. W odstepie paru lat. I dwa razy uklady mialam identyczne.

W obu przypadkach znalam ludzi, ktorym pozwolilam sprawdzic co sie ze mna bedzie dzialo. Do obcej osoby - nie poszlabym. Wiekszosc tzw. wrozek to zwykli naciagacze, posiadajacy niesamowicie zla energie.

Osoba, ktora widzi przyszlosc - moze Ci jedynie uczulic na pewne fakty, ktore MOGA sie zdarzyc.. Taka osoba moze Cie przestrzec przed jakims niebezpieczenstwem.


zuzame jesli masz dystans do swojej osoby i zdrowy rozsadek - nie bedziesz sie sugerowala tym, co Ci wywrozono. Gorzej z tymi, ktorzy nie potrafia decydowac o swoim zyciu i szukaja ciagle gotowej recepty na swoje zycie.
Wierzysz czy nie - pamietaj, ze nikt inny - tylko Ty - decydujesz o swoim zyciu.

[ Ostatnio edytowany przez: kolezanka_szklanka 21-10-2011 16:16 ]

"Chuda krowa, to jeszcze nie sarenka"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 18 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 16 | 17 | 18 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,