MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Burdel obok mojego mieszkania i klopoty z tym zwiazane

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

goska297

Post #1 Ocena: 0

2011-03-02 17:44:15 (13 lat temu)

goska297

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 02-03-2011

Skąd: Ealing Brodway

Koles ktory ma to agencjie to jakis Rumun i tam mieszka wraz ze swoja rodzina.
Dla mnie tez bylo to dziwne, ze landlord do mnie pisze, skoro agencja nie potraktowala mnie powaznie i nic w tej sprawie nie zrobili. Ten rumun chyba zostal poinformowany o tym,ze ja to juz zglosilam skoro os sie skontaktowal z moja agencja i landlordem ze u mnie w mieszkaniu dzieja sie dziwne rzeczy i powiedzial,ze to wszyscy mieszkancy budynku na nas sie skarza ( troche to dziwne, skoro wszyscy pracujemy od rana i wracamy wieczorem do domu a z innymi sasiadami mam dobre uklady ).
Bylam w Council , powiedzieli,ze sie tym zajma, poniewaz to co sie dzieje jest niezgodne z prawem. Pozyjemy-zobaczymy co z tego wyniknie.
Szkoda mi sie tylko wyprowadzac, ale z 2 strony widac,ze agencja i landlord maja wynajmujacych w du....
A mam jeszcze pytanie odnosnie jajek- jest to bardzo dobry pomysl ale czy nie narobie sobie przez to problemow???

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-03-02 17:46:34 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2011-03-02 18:19:21 (13 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2011-03-02 17:44:15, goska297 napisał(a):
Szkoda mi sie tylko wyprowadzac, ale z 2 strony widac,ze agencja i landlord maja wynajmujacych w du....

A zglosilas im to na pismie? Mialabys wtedy podkladke, ze zglaszalas uciazliwosc sasiadow. Nauczka dla innych - zawsze wszystko na pismie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LekarzDrzew

Post #4 Ocena: 0

2011-03-02 18:57:21 (13 lat temu)

LekarzDrzew

Posty: 856

Mężczyzna

Z nami od: 28-12-2009

Skąd: Mansfield

Najpierw napisalas ze petycje wyslali mieszkancy potem ze Rumun.To przejdz sie po lokatorach i zbierz pare podpisow ze cos nie tak.W innym przypadku sie wyprowadz bo ludzie prowadzacy tego typu interesy to czesto psychole.Ale szczerze pisze ze agencja i tak sie przyczepi o Twych lokatorow i musisz szukac nowego lokum.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goska297

Post #5 Ocena: 0

2011-03-02 19:59:10 (13 lat temu)

goska297

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 02-03-2011

Skąd: Ealing Brodway

ok. do konca umowy zostalo mi ok 6 miesiecy. landlord czy agencja nic nie robia w naszej sprawie-wprost przeciwnie- sluchaja bzdur sasiada, poniewaz jak ja bylam w agencjii i opowiedzialam cala historie oni nic nie zrobili a zeby bylo smiesznie w email od landlorda bylo to co ja mowilam ( halasy, pukanie do moich drzwi, co godzine inne auto na podjezdzie )- z tym,ze bylo to przeciwko nam .-jakas paranoja..
bylam w councilu ikobieta powiedziala,ze na naszym miejscu szukala by czegos innego niz sie denerwowala bo nigdy nie wiadomo co im przyjdzie do glowy ( ze sami napewno nie dzialaja a jak ktos sie nimi zajmie to roznie to moze byc).
skoro agencja i landlord maja nas gdziej ja bym dzialala w 2ga strone. jesli place za mieszkanie to chce mieszkac spokojnie a nie zeby ktos mnie co chwile nachodzi ( klienci , rumun ktory mowi,ze mam sie nie odzywac bo sobie problemow narobie ).
Moj maz stwierdzil,ze dopoki czegos agencja nie zrobi to on nie zaplaci za rent albo odmieszkamy depozyt, aby pozniej nie bylo niespodzianek i sadow.
Juz sama nie wiem co robic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vivienne

Post #6 Ocena: 0

2011-03-02 20:24:43 (13 lat temu)

Vivienne

Posty: 2665

Kobieta

Z nami od: 26-01-2010

Skąd: London

Moze skontaktuj sie z lokalna gazeta?
Poza tym wiem, przez co przechodzisz. Kiedys wynajmowalam mala kawalerke na warszskim Pigalaku. Kilka miesiecy przed moim zamieszkaniem pod numerem "2" pewnien pan otworzyl sobie przybytek rozkoszy, sasiedzi bardzo szybko interweniowali, a Policja interes zamknela. Moje mieszkanie mialo numer "22", czasami ktos (najczesciej pijany) dzwonil przez domofon.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

goska297

Post #7 Ocena: 0

2011-03-03 12:40:04 (13 lat temu)

goska297

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 02-03-2011

Skąd: Ealing Brodway

Wydajemi sie, ze sasiedzi sie boja rumuna i wola nie zadzierac z nim.
Ja natomisat juz jestem po wizycie na policjii i powiedzieli,ze sobie go przyobserwuja i zrobia co trzeba.
My i tak bedziemy musiec szukac czegos innego -poniewaz moj landlord nie zyczy sobie przedluzenia kontraktu z nami.
Ja raczej tez nie chce miec wspolnego z kilm, kto tylko bierze kase i nie interesuje sie nami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kamilowski

Post #8 Ocena: 0

2016-07-16 03:14:09 (8 lat temu)

Kamilowski

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 16-07-2016

Skąd: Dunstable

Witajcie !

Tak czytam i czytam wszystkie Państwa posty .

Więc tak chciałbym się również przywitać mam na imie Kamil i mieszkam w Luton/Dunstable pogranicze. Pracuje jako urzędnik państwowy w Luton Borough Council , i chciałbym was poinformować że wszelkie nie zgodne z prawem działania należy przekazać Policji dotyczy to kazdego miasta ponieważ dopóki prawnie jest płacony czysz i wszystkie podatki za takie mieszkanie "burdel" my jako Council w Luton i tak samo w kazdym miescie Council nie może działać chyba że po zgłoszeniu na Police przez państwa o popełnieniu wykroczenia/przestepstwa w tym przypadku straty wygenerowane przez takie osoby lekkich obyczajów odpowiedzialny jest specjalny oddział Podatkowy w HMRC gdzie powinno sie Policji oznajmić że jest im potrzebne wsparcie z działu podatkowego z HMRC ze wsparcie prokuratora generalnego oraz Sądu Najwyższego wtedy sie ten proceder skończy na Pani korzyść chyba że opłaty za uslugi sexualne sa przyjmowane w pozostalych kryptowalutach do których nie nalezy już System Bitcoina mogą zostać uzyte litecoin , namecoin , novacoin itp , itd. więc wtedy prawo jest bez radne w calej UE , UK , Rosji , USA oraz Chinach i Japonii

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #9 Ocena: 0

2016-07-16 16:07:52 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

kamil, miło cię widzieć, ale z dziwkami nie wygrasz mają zawód starszy od twojego :)))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

zealot

Post #10 Ocena: 0

2016-07-17 08:41:34 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Kamilu - myśle ze przez 5 lat problem sie zdazyl rozwiązac

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,