MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Parkowanie na stansted

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Postów: 91

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rochester

Post #1 Ocena: 0

2010-10-09 08:36:40 (14 lat temu)

rochester

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2010

Skąd: ssssssss

Witam.

Czy wiecie jak wygląda parkowanie na Stansted (Long Stay) ponieważ zostawiam tam auto a nigdy wcześniej tego nie robiłem.Czy parkuję auto sam czy pracownik i jak wygląda wyjazd z parkingu,czy trzeba sie do kogoś zwracać(kolega mówił,że trzeba mieć przy sobie dowód rejestracyjny,bo inaczej płacisz opłate 56 funtów).Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2010-10-09 08:55:26 (14 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ja parkowalem czesto na lon stey, nie dowod tylko trzeba pilnowac bilet ktory dostaniesz z automatu, no chyba ze cos sie zmienilo od zeszlego roku,

Podjezdzasz ppod bramki dostajesz bilet, jedziesz do sektora za znakami gdzie jest otwarta strefa, zapamietaj strefe, wsiadasz w autobus jedziesz na lotnisko, z powrotem, na lotnisku odnajdujesz bude, oni ci aktywuja karte, ew doplata jak bys za dlugo stala, wsiadasz w autobus, wysiadasz w swojej strefie jedziesz do bramek i to wszystko, na wszystkich lotniskach w kolo londynu podobna zasada.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

mlody_leszczyk

Post #3 Ocena: 0

2010-10-09 09:05:09 (14 lat temu)

mlody_leszczyk

Posty: 1460

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2010

Skąd: Luton

Cytat:

2010-10-09 08:36:40, rochester napisał(a):
Witam.

Czy wiecie jak wygląda parkowanie na Stansted (Long Stay) ponieważ zostawiam tam auto a nigdy wcześniej tego nie robiłem.Czy parkuję auto sam czy pracownik i jak wygląda wyjazd z parkingu,czy trzeba sie do kogoś zwracać(kolega mówił,że trzeba mieć przy sobie dowód rejestracyjny,bo inaczej płacisz opłate 56 funtów).Pozdrawiam


ale głupoty ci naopowiadal. Jak zarezereowales wcześniej to podjerzdaz do bramek wjazdowych, kamery nsmierzaja Twój nr rejestracyjny wyskskuje z automatu bilet który bierzesz ze sobą. Parkujesz w zonach tam gdzie w danym momencie obsługa wywiesza odpowiednie info. o możliwości parkowania. Np "Zona D" czyli udajesz się do strefy "D" po znakach. Wszystkie wcześniejsze są zamknięte dla wjazdu. Parkujesz auto w "Zonie D" bierzesz manatki zamykasz auto, zapisujesz sobie na odwrocie biletu jaka masz zone i nr najbliższego przystanku autobusowego na który się udajesz. Autobusy kursuja co 15 min. są wliczone w cenę parkingu.
Po powrocie przed terminalem ustalasz z kad odjerzdzaja na Long Stay. Są na górnym parkingu tam gdzie was wysadzi. Kierowca przy każdym przystanku głośno mówi jego nr. Dlatego nie zapomnij go zapisać. Abyś nie bladzil. Dowód rejestracyjny nie jest Ci potrzebny do niczego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rochester

Post #4 Ocena: 0

2010-10-09 10:52:27 (14 lat temu)

rochester

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2010

Skąd: ssssssss

Dzięki wielkie za pomoc.Czyli po powrocie musze sie jeszcze odprawić na lotnisku i aktywować kartę?pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dzieckowemgle

Post #5 Ocena: 0

2010-10-09 11:04:13 (14 lat temu)

dzieckowemgle

Posty: 471

Mężczyzna

Z nami od: 15-05-2008

Skąd: suffolk

ja tam bylem w zeszlym tygodniu i nic nie trzeba bylo aktywowac. mialem zaplacony wczesniej online. przyjezdzasz. dostajesz bilecik na bramce. zostawiasz auto. udajesz sie na zasluzony urlop. wracasz. wsiadasz do auta i na bramce oddajesz ten bilet co dostales przy wjezdzie. tyle.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

agamro90

Post #6 Ocena: 0

2010-10-09 11:18:16 (14 lat temu)

agamro90

Posty: 224

Kobieta

Z nami od: 27-09-2005

Skąd: Londyn

Cytat:

2010-10-09 11:04:13, dzieckowemgle napisał(a):
ja tam bylem w zeszlym tygodniu i nic nie trzeba bylo aktywowac. mialem zaplacony wczesniej online. przyjezdzasz. dostajesz bilecik na bramce. zostawiasz auto. udajesz sie na zasluzony urlop. wracasz. wsiadasz do auta i na bramce oddajesz ten bilet co dostales przy wjezdzie. tyle.


dokladnie
ja zbukowalam sobie parking on-line bo taniej i wygodniej, nic nie potrzebujesz ewentualnie wydruk z wykupiona rezerwacja jak by cos sie dzialo tak dla potwierdzenia. juz parkowalam wczesniej z wykupiona rezerwacja ibylo naprawde bardzo latwo, no moze to wygladac inaczej jak nie masz rezerwacji i wykupujesz na miejscu to w tym przypadku to nie wiem.
jestem po to aby byc z Toba J.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2010-10-09 12:12:08 (14 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jedyny powod by udac sie do budki obslugi to, gdy kamery nie rozpoznaja Twojego numeru rejestracyjnego przy wjezdzie. Ale o tym od razu sie dowiesz, bo nie bedzie go na bilecie z bramki.

Jak masz przedplacone parkowanie i nie przekroczysz czasu to nie musisz w ogole ogladac obslugi na oczy.

A to czy parkuje sie samemu czy parkuje obsluga to juz zalezy od tego jaki parking sie wybralo. Masz to napisane dokladnie w opisie parkingu. Zreszta jest tam nawet napisane co zrobic po przyjezdzie.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rochester

Post #8 Ocena: 0

2010-10-09 14:19:03 (14 lat temu)

rochester

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 09-10-2010

Skąd: ssssssss

Jeszcze raz dziękuję.Parking mam już wykupiony on-line.Wiem że w opisie wygląda to łatwo,jednak jak już pisałem kolega powiedział mi coś innego,zresztą jak widzicie nawet tutaj są dwie różne opinie na ten temat :) Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mlody_leszczyk

Post #9 Ocena: 0

2010-10-09 14:30:44 (14 lat temu)

mlody_leszczyk

Posty: 1460

Mężczyzna

Z nami od: 03-06-2010

Skąd: Luton

Cytat:

2010-10-09 14:19:03, rochester napisał(a):
Jeszcze raz dziękuję.Parking mam już wykupiony on-line.Wiem że w opisie wygląda to łatwo,jednak jak już pisałem kolega powiedział mi coś innego,zresztą jak widzicie nawet tutaj są dwie różne opinie na ten temat :) Pozdrawiam.


Jak masz wykupiony online, to robisz tak jak pisalem wczesniej. Ja srednio raz w miesiacu parkuje tam auto na weekend. Obsluge widzialem raz gdy zgubilem bilet.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-10-03 12:55:46 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,