MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Długi w polsce

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2010-10-05 14:32:05 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2010-10-05 14:37:23 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tom8104

Post #3 Ocena: 0

2010-10-05 14:38:31 (14 lat temu)

tom8104

Posty: 1434

Z nami od: 08-10-2007

Cytat:

2010-10-05 13:39:39, STEFCIA2 napisał(a):
Własnie niedawno usłyszałam o tym portalu i zarejestrowałam sie własnie.witam wiec wszystkich.Postanowiłam napisac w imieniu mojej tutaj poznanej kumpeli ktora ma dosc duze problemy finansowe w polsce.Niewiem jak jej pomoc i pocieszyc dlatego pisze tutaj moze cos poradzicie.Kumpela w Polsce miała firme-popadła w kłopoty finansowe-nie płaciła zusow,zaciagneła kredyt w takiej znanej firmie PROWIDENT ,ma długi u dostawcow i boi sie teraz bo przyjechała tutaj a do jej domu teraz dobijaja sie wierzyciele.rodzina nie mowi im gdzie ona mieszka czy moga sie dowiedziec ?co jej grozi jak ja znajda?ona tu nie pracuje tylko zajmuje sie 3dzieci,pobieraja benefity bo maz mało zarabia.poradzcie prosze cos jak ja moge pocieszyc,jak to ma rozwiazac ,moze mieliscie tez takie problemy?


Dlugi wobec zusu i skarbu panstwa sie nie przedawniaja. Mam nadzieje ze kolezanka wyrejestrowala dzialalnosc i poinformowala Zus bo jak nie to dlug caly czas rosnie.
Cala reszta sie przedawni, a czy Twoja kolezanka chce splacac czy nie chce i jak sie z tym czuje to sobie musi sama na to odpowiedziec.
Ciezko doradzac cos jednoznacznie bo to wiele zalezy od czlowieka jeden nie spi w nocy bo zalega komus zlotowke a po innych to splywa.
Jak nie chce splacac niech sie wymelduje z domu to przestana przychodzic pisma i windykatorzy i rodzina bedzie miala spokoj.
Jakbys potrzebowala wiecej informacji na ten temat pisz do mnie na priva - pracowalem sporo czasu w windykacji wiec podpowiem ci jak uniknac "nieprzyjemnych" sytuacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2010-10-05 14:40:15 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2010-10-05 16:48:15 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2010-10-05 17:06:24 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lesgra11

Post #7 Ocena: 0

2011-02-07 14:43:13 (13 lat temu)

lesgra11

Posty: 90

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2010

Skąd: Lincoln

Aby rodzina miała spokój musi się ona wymeldować z pobytu stałego ,dla sądów i zus oraz pozostałych wierzycieli jej miejscem pobytu jest adres zameldowania .Tak że rodzina może sie spodziewać wizyt komorników wezwań sadowych itp. ZUS nie odpuści kwoty zaległych składek z odsetkami wynoszą setki tysięcy zł. to nie jest straszenie taka jest prawda. Dlatego powinna się wymeldować z pobytu stałego w Polsce, a rodzina powinna powiadomić wierzycieli że dłuznik tu nie mieszka i nie wiedza gdzie przebywa, po wymeldowaniu powinni na przychodzące pisma polecone poinformowac listonosza że osoba jest wymeldowana z pobytu stałego ,listonosz zwraca przesyłkę polecona z adnotacja adresat nie znany. Wtakiej sytułacji wszystkie sprawy i długi, zus ulegaja umorzeniu z mocy prawa innego wyjścia z tego nie ma .Wtedy nie będzie nikt nachodził rodziny .Ale muszą mieć dokument o wymeldowaniu żeby go okazać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lesgra11

Post #8 Ocena: 0

2011-02-07 14:45:00 (13 lat temu)

lesgra11

Posty: 90

Mężczyzna

Z nami od: 03-10-2010

Skąd: Lincoln

Aby rodzina miała spokój musi się ona wymeldować z pobytu stałego ,dla sądów i zus oraz pozostałych wierzycieli jej miejscem pobytu jest adres zameldowania .Tak że rodzina może sie spodziewać wizyt komorników wezwań sadowych itp. ZUS nie odpuści kwoty zaległych składek z odsetkami wynoszą setki tysięcy zł. to nie jest straszenie taka jest prawda. Dlatego powinna się wymeldować z pobytu stałego w Polsce, a rodzina powinna powiadomić wierzycieli że dłuznik tu nie mieszka i nie wiedza gdzie przebywa, po wymeldowaniu powinni na przychodzące pisma polecone poinformowac listonosza że osoba jest wymeldowana z pobytu stałego ,listonosz zwraca przesyłkę polecona z adnotacja adresat nie znany. Wtakiej sytułacji wszystkie sprawy i długi, zus ulegaja umorzeniu z mocy prawa innego wyjścia z tego nie ma .Wtedy nie będzie nikt nachodził rodziny .Ale muszą mieć dokument o wymeldowaniu żeby go okazać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2011-02-07 15:04:41 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2011-02-07 15:11:55 (13 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,