MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Odszkodowanie za wypadek

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

wydra73

Post #1 Ocena: 0

2010-01-02 16:44:23 (14 lat temu)

wydra73

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2010

Skąd: londyn

Witam wszystkich.Dwa Dni temu uległem wypadkowi. Niefortunnie poślizgnąłem się potykając o dziurę w chodniku. Złamałem kość śródręcza. Obecnie mam założony gips i przebywam na zwolnieniu lekarskim. Moje pytanie. Czy i gdzie mogę starać się o odszkodowanie ? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

no_wayy

Post #2 Ocena: 0

2010-01-02 16:55:14 (14 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Jeśli jesteś ubezpieczony - to zgłoś się do swojego ubezpieczyciela. Jeśli uważasz, że to wina councilu - tam skieruj swoje kroki :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #3 Ocena: 0

2010-01-02 20:59:07 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2010-01-02 21:14:46 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

magic321

Post #5 Ocena: 0

2010-01-02 23:12:04 (14 lat temu)

magic321

Posty: 72

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2009

Skąd: uk

Mozesz starac sie o odszkodowanie jesli udowodnisz ze przyczyna upadku byla rzekoma dziura w chodniku. Musisz miec swiadkow albo chociazby zdjecia tej dziury.Aby prawo do odszkodowania zostało uznane różnica w poziomach płytek chodnikowych musi być dość spora. Szansa na wygranie sporu zwiększa się w przypadku, gdy różnica w poziomach jest większa niż średnica monety 50 pensowej.
Napewno latwo znajdziesz kancelarie ktora sie podejmnie tej sprawy. Aczkolwiek bedzie to pewnie tylko odszkodowanie z instytucji rzadowej ktorej nazwa wyleciala mi teraz z glowy a poczatek tej nazwy to bodajze skrot CI-cos tam. Jesli czujesz sie pewnie z angielskim ro sam mozesz sciagnac druk z ich strony i zlozyc aplikacje. Kancelarie biora z reguly od 20-30 % pzryznanej ci sumy. Dla wyskosci tej sumy wazne sa wszystkie rany nawet roznego rodzaju otarcia itp. Jesli takowe masz koniecznie zrob ich zdjecia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

B0nkers

Post #6 Ocena: 0

2010-01-02 23:53:25 (14 lat temu)

B0nkers

Posty: 220

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 06-12-2009

Cytat:

2010-01-02 20:59:07, Mazury napisał(a):
Zależy czy byłeś Pan pod wpływem środków odurzających (np. alkoholu) czy nie.

Niby dlaczego? Bycie pod wpływem alkoholu nie jest nielegalne i w żadnym stopniu nie usprawiedliwia councilu od tego żeby usunąć lub zabezpieczyć dziurę w chodniku (choć przyznam że od kiedy tu jestem nie widziałem czegoś takiego jak dziura w chodniku)
Mięso z psa przemielone razem z budą

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wydra73

Post #7 Ocena: 0

2010-01-03 00:28:12 (14 lat temu)

wydra73

Posty: 7

Mężczyzna

Z nami od: 02-01-2010

Skąd: londyn

Magic 321 dzięki za poradę Tobie i wszystkim innym. Dziura w chodniku jest wielka na całą stopę, jeżeli chodzi o alkohol to nic nie spożywałem. Czy świadkiem może być moja partnerka i syn? Szedłem akurat z synem do parku pograć w piłkę więc wszystko widział, problem w tym, że on ma dopiero 12 lat. Czy taki świadek może być? Jeżeli chodzi o moja partnerkę to szła po drugiej stronie drogi i całe zajście również widziała. Zrobiłem zdjęcia fatalnej dziury i mojej reki. Czy powinienem zrobić coś jeszcze zanim zacznę działać?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

magic321

Post #8 Ocena: 0

2010-01-03 12:37:10 (14 lat temu)

magic321

Posty: 72

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2009

Skąd: uk

Instytucja o ktorej wspomnialem to CICA ale teraz dopiero zuwazylem ze zajmuje sie ona chyba tylko sprawami o podlozu kryminalnym nie wiem wiec czy wlasnie tam powinienes sie skierowac. Ja niedawno mialem niespodziewana wizyte w szpitalu i tam wraz z szpitalna instrukcja jak postepowac z moimi obrazeniami byla tez reklama firmy ktora zajmuje sie wszelkimi odszkodowaniami.Sprobuj tu: http://www.asyst-me.co.uk/index.php?left=1 Zapewne jest to standardowe dzialanie jak chociazby w bardziej popularnych wypadkach samochodowych. Czyli wysylasz forme lub ktos to robi za Ciebie wraz z dokumentacja medyczna i zdjeciami a potem dostajesz wezwanie na wizyte do jakby lekarza orzecznika. Jesli chodzi o wysokosc odszkodowania za utracone zdrowie to nie ma zadnego znaczenia czy sam bedziesz sie o nie staral czy tez poprzez jaks firme. Wysokosc jest uzalezniona od typu obrazenia i jest scisle zaszeregowana wiec nawet najlepszy adwokat nie wskora wiecej niz wychodzi z tych widelek natomiast zapewne wezmie z tej kwoty od 20-30%. Na dodatkowe pieniadze z racji chociazby utraconcyh zarobkow chyba jest mala szansa. Wiem ze w sprawach kryminalnych takowe ci przysluguja jesli przerwa w pracy trwala wiecej niz 6 miesiecy czy ma to tez zastosowanie do twojego przypadku niestety nie wiem. Jesli chcesz wiecej wiedziec to niestety juz sam musisz sie pytac w CA lub szukac pomocy Legal Advice.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2010-01-03 12:42:58 (14 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zibby9

Post #10 Ocena: 0

2010-01-06 12:44:48 (14 lat temu)

zibby9

Posty: 15

Mężczyzna

Z nami od: 09-11-2009

Skąd: Lancashire

witam, prosze skontaktuj sie ze mna, wiem, ze bede mogl Ci pomoc w tej sprawie, pozdrawiam
zibby9malpahotmail.co.uk

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,