MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Problemy z Royal Mail, pomocy

 

Postów: 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

bodi82

Post #1 Ocena: 0

2009-07-04 21:11:27 (15 lat temu)

bodi82

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 04-07-2009

Skąd: bournemouth

Witam serdecznie!!!
Otóż ma duży problem z brytyjska poczta i nie wiem co zrobić.
chodzi o to ze mama wyslala do mnie 2 paczki z polski ( ubezopieczone z potwierdzeniem odbioru ) ktore odebral prawdopodobnie moj sasiad. jego nazwisko widnieje na skanie z royal mail ktory sobie sciagnalem z ich strony po wpisaniu numeru przesylki. przy 2 numerach jest to samo nazwisko. bylem z tym na poczcie ale oni uważają ze usluga zostala zrealizowana i ze paczke moze odebrac kazdy mieszkaniec mojego domu ( jest w nim 8 mieszkan ) a moj sasiad ktory podpisal odebranie przesulki mieszka w mieszkaniu obok. sasiad twierdzi ze to nie on. i co teraz..... czy to prawda ze jak przesylka jest adresowana na konkretne nazwisko moze odebrac kazdy mieszkaniec posesji???
paczki byly wartosci po okolo 2000zl kazda.
oczywiscie mama zlozyla reklamacje na poczcie w polsce. poczta polska przyslala wiadomosci po 2 miesiacach ze usluga zostala zrealizowana mimo ze na potwierdzeniu odbioru widniejej nie moje nazwisko. i napisali ze brytyjska poczta twierdzi ze paczke moze odebrac kazdy mieszkaniec posesji co juz wyzej napisalem.
zona byla na Policji ale ich to nie interesuje....
prosze o jakies podpowiedzi. moze ktos mial taki problem. pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Stella10

Post #2 Ocena: 0

2009-07-04 21:25:47 (15 lat temu)

Stella10

Posty: 58

Kobieta

Z nami od: 27-06-2009

Skąd: B...

nie pomoge za wiele, ale z tego co wiem to polskie potwierdzenie odbioru nie obowiazuje tutaj w uk. tutaj kazy kto otworzy drzwi moze odebrac przesylke, na makasa chore.
hmmm a co to sasiada to nie zly tupet.
pzdro
Moje serce może być jak małe niebo, ale piekło też można w nim urządzic.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2009-07-04 21:39:42 (15 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Dziwne, ze policja nie przyjela zgloszenia, bo jakby nie patrzyc jest to kradziez. A i kontakt policji z sasiadem moglby odswiezyc mu pamiec, ze jednak paczki odebral.

Proponuje ich bardziej przycisnac i zmusic do przyjecia zgloszenia.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2009-07-04 21:43:14 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak pojdziesz na Policje, powiedz, ze chcesz zglosic kradziez mienia. Pokazesz im dokument z podpisem sasiada, dziwne byloby gdyby sie nie zajeli. W razie problemow, popros o przelozonego.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,