MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Proszę o pomoc! O co może chodzić?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

madagaskar3

Post #1 Ocena: 0

2009-06-13 23:44:04 (15 lat temu)

madagaskar3

Posty: 890

Kobieta

Z nami od: 01-02-2009

Skąd: berkshire

Ale on chce pewnosci na 100% ze bedziesz wynajmowala,wiec jak przyjedziesz to podpiszesz:-]
Naiwni sie nie biora z nieba..................
Zaloze sie ,ze to jakis pakol.
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2009-06-13 23:47:48 (15 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziwnie on to przedstawia troche, tak jakby brak wczesniejszego zgloszenia danych do council-u uniemzliwialo wynajecie tego pokoju, co jest bezsensowne.

Albo wynajmujacy jest lekko zdezorientowany, albo cos tu nie gra.

Dane mozna zglosic w dniu wynajecia , albo kiedykolwiek po, poprostu poda (albo ty podasz) date kiedy sie wprowadzilas.

Druga sprawa poprzedniego adresu, nie wiem jak sens, bo przeciez od dnia wprowadzenia sie do nowego miejsca, pod twoim poprzednim adresem cie nie bedzie, wiec co mu z tego poprzedniego adresu przyjdzie to nie wiem.

Ja bym mu odpisala, ze danymi sie wymienisz z nim po przyjezdzie, ogladnieciu pokoju, i jego zaakceptowaniu, a kontrakt niech ci przysle do wgladu.

A twoja data urodzenia nie jest mu do niczego potrzebna teraz. To sa twoje dane osobowe, ktorymi sie nie dzieli tak ot bez przyczyny.

Ciekawe czy ten adres wynajmowanego pokoju istnieje wogole, znasz moze, to chociaz na google maps mozna sprawdzic czy to nie jest w pustym polu miejsce.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MiMilewska

Post #3 Ocena: 0

2009-06-13 23:50:11 (15 lat temu)

MiMilewska

Posty: 86

Kobieta

Z nami od: 12-06-2009

Skąd: Londyn

Adres jest ok. Zaczekam do jutra zobaczę jak wygląda umowa. Dzięki za informacje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zakret

Post #4 Ocena: 0

2009-06-14 01:14:28 (15 lat temu)

zakret

Posty: 117

Mężczyzna

Z nami od: 30-11-2008

Skąd: preston

ja tez znalazlem fajna oferte na gumtree,gdy obejrzalem mieszkanie to nie wierzylem ze jest one za tak niskie pieniadze,myslalem ze to jakis przekret bedzie ale wlasciciel osobiscie przyjechal do mnie na drugi dzien z umowa,mieszkam tu juz kilka mies. i nie narzekam
wiec nie sluchaj ich ,nic nie tracisz powiedz mu ze sie zgadzasz,mozesz przeciez wymyslic date urodzenia a pozniej pojedziesz i mozesz tez odmowic jesli pokoj nie bedzie spelnial twoich oczekiwan

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

zakret

Post #5 Ocena: 0

2009-06-14 01:18:11 (15 lat temu)

zakret

Posty: 117

Mężczyzna

Z nami od: 30-11-2008

Skąd: preston

.........najwazniejsze jest zebys nic nie placila i W ZADNYM WYPADKU NIE PODAWAJ NUMEROW KARTY!!!!!!!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

Krystian79

Post #6 Ocena: 0

2009-06-14 03:05:49 (15 lat temu)

Krystian79

Posty: 72

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 28-04-2009

Skąd: Londyn

Jak ktos wynajmuje pokoj czy cokolwiek, to ma gotowy formularz z wykropkowanymi polami na imie i nazwisko. To wypelnia sie na miejscu.
Nigdy nie spotkalem sie w zadnej agencji, czy u prywatnie wynajmujacych, zeby ktos pytal sie o poprzedni adres, date urodzenia itd.
Olej to ogloszenie bo to jest oszustwo.
Te dane ktore od Ciebie chce, nie sa potrzebne do wynajmu.
A jesli chodzi o council, to jesli wynajmujesz tylko pokoj, na 99% nie ma potrzeby w ogole Cie tam rejestrowac.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2009-06-14 06:05:43 (15 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

jak dla mnie to faktycznie ktoś chce ukraść twoje dane.
Do wynajęcia pokoju nigdzie się nie zgłasza bo po co?
tym bardziej po grzyba mu twoja data urodzenia?

co innego gdy wynajmujesz flat, studio czy dom, ale to wtedy po wyprowadzce dzwonisz i załatwiasz energetykę, podatek i ew listę wyborców.

Jak dla mnie to ten koleś potrzebuje twoje kluczowe dane by np wsiąść na nie np abonament tel czy kredyt w banku.
Co jest dość częste tu w Anglii, długo by pisać, przeszukaj wątki było na ten temat.

Napisz mu definitywnie że wszystkie dane podasz mu na miejscu, gdyż zostałaś kiedyś oszukana i masz przykre doświadczenia związane z internetem i nie ufasz internetowi.
Jeżeli facet jest uczciwy to nie będzie robił problemów, a jak oszust to będzie naciskał to niech się chamidło wali na ryj.
nienawidzę oszustów
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

MiMilewska

Post #8 Ocena: 0

2009-06-14 06:59:38 (15 lat temu)

MiMilewska

Posty: 86

Kobieta

Z nami od: 12-06-2009

Skąd: Londyn

ok, tak zrobię. Wielkie dzięki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zakret

Post #9 Ocena: 0

2009-06-14 07:22:41 (15 lat temu)

zakret

Posty: 117

Mężczyzna

Z nami od: 30-11-2008

Skąd: preston

Cytat:

2009-06-14 03:05:49, Krystian79 napisał(a):
Nigdy nie spotkalem sie w zadnej agencji, czy u prywatnie wynajmujacych, zeby ktos pytal sie o poprzedni adres, date urodzenia itd.

widocznie w niewielu agencjach byles
ja wiele razy podawalem,nie zeby wynajac pokoj,ale mieszkanie,czasami chca nawet numer dowodu osobistego
trzeba ich zrozumiec,chca sie jakos zapezpieczyc
mowie oczywiscie o porzadnych agencjach nie o jakihs pakistankich a juz na pewno nie polskich

[ Ostatnio edytowany przez: zakret 14-06-2009 07:24 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

madagaskar3

Post #10 Ocena: 0

2009-06-14 08:14:20 (15 lat temu)

madagaskar3

Posty: 890

Kobieta

Z nami od: 01-02-2009

Skąd: berkshire

Cytat:

2009-06-14 07:22:41, zakret napisał(a):
Cytat:

2009-06-14 03:05:49, Krystian79 napisał(a):
Nigdy nie spotkalem sie w zadnej agencji, czy u prywatnie wynajmujacych, zeby ktos pytal sie o poprzedni adres, date urodzenia itd.

widocznie w niewielu agencjach byles
ja wiele razy podawalem,nie zeby wynajac pokoj,ale mieszkanie,czasami chca nawet numer dowodu osobistego
trzeba ich zrozumiec,chca sie jakos zapezpieczyc
mowie oczywiscie o porzadnych agencjach nie o jakihs pakistankich a juz na pewno nie polskich

[ Ostatnio edytowany przez: <i>zakret</i> 14-06-2009 07:24 ]




Dobrze,ale dziewczyna na oczy jeszcze nie widziala tego pokoju a juz caly zyciorys musi podac,czy to nie dziwne,poza tym POZADNA agencja nie posiada analfabety,ktory pisac nie potrafi.
So....:-o
[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,