MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kupno wycieczki

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mysiapysia

Post #1 Ocena: 0

2009-06-08 18:55:36 (15 lat temu)

mysiapysia

Posty: n/a

Konto usunięte

witam, mam pytanie odnosnie wycieczki do osób które kiedyś już kupywały w Polsce wakacje. Znalazłam ciekawą oferte itaki i chciala bym wiedziec o co mam zapytac , jak kupic zeby nie zalowac i nie doplacac pozniej w jakis ukrytych kosztach. Chodzi mi o to ze chciala bym zaplacic i wiedziec ze to juz wszystko , czy ktos wie jakie o jakie o informacje wazne zapytac zanim sie zdecydje, mam nadzieje ze mnie rozumiecie i uzyskam jakies prady, pozrawiam forumowiczów :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mocarella

Post #2 Ocena: 0

2009-06-08 19:02:38 (15 lat temu)

mocarella

Posty: 1000

Kobieta

Z nami od: 04-06-2009

Skąd: UK

bez obrazy, ale jesli masz zamiar kupowac wycieczke do Polski, to jaki masz problem? przeciez nie z jezykiem;-)
poprostu zapytaj sie, czy sa jakies ukryte koszta i popros dokladny kosztorys z koncowa suma do zaplacenia:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

chlodnym_okiem

Post #3 Ocena: 0

2009-06-09 13:51:28 (15 lat temu)

chlodnym_okiem

Posty: 29

Mężczyzna

Z nami od: 14-05-2009

Skąd: London

Podstawowe pytanie to czy chcesz kupic wycieczke do Polski czy z wyjazdem z Polski za granice?
nawet jak bedziesz miala koncowa kwote za wycieczke to moze ona nie obejmowac wszystkich kosztow wyjazdu. w zaleznosci gdzie jedziesz np. do Egiptu musisz uwzglednic zakup wizy (za ktora sie placi na lotnisku w Egipcie), takze koszty napojow ktore nie sa wliczone w koszt posilkow (o ile nie jest to all inclusive) itp.
Najlepiej poprostu sie spytac przy zakupie wycieczki co jest wliczone w koszt wyjazdu i czy sa dodatkowe koszty zwiazane z wyjazdem i pobytem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,